Перевчати вчителів - одне із важких завдань, - Хобзей

Модель програми з вивчення іноземної мови можуть використати для навчання вчителів початкової школи

Перевчати вчителів - одне із важких завдань, - Хобзей

Заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей наголошує, що якість освіти у школі залежить від учителя, змісту освіти і навчального середовища. Про це він сказав під час брифінгу у Кабінеті Міністрів.

За його словами, якщо зміст освіти можна змінити за допомогою закордонних партнерів, Національної академії педагогічних наук, інститутів післядипломної освіти та кращих вчителів, то одне із важких завдань – це перевчати вчителів.

Він повідомив, що сьогодні Міністерство освіти і науки за дорученням прем’єр-міністра України працює над розробкою програми з вивчення іноземної мови.

«І ту модель перенавчання, підвищення рівня вчителів та забезпечення їх матеріалами ми хочемо використати для навчання вчителів початкової школи», - зазначив заступник міністра.

Павло Хобзей також нагадав, що 6 листопада Рада директорів PISA (Programme for International Student Assessment) дала згоду на участь України у дослідженні для порівняння навичок з читання, математики та інших природничих дисциплін серед 15-річних підлітків з різних держав.

«PISA – це той еталон, яким міряють якість освіти всіх країн. Тепер можна буде побачити, як освіта України позиціонується у порівнянні з іншими країнами», - додав заступник міністра.

Освіта.ua
11.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учивателю
Переучивать от чего, не поняла? Вам следует взяться - НАУЧИВАТЬ - молодежь, полуобразованные выходят со школьной скамьи. Хотите переучивать, то подходите индивидуально к человеку, одного от взяток, второго - от лжи, третьего - от хамства и т.д. Однако, говорят, что"рыба гниет с головы". Той гол.овы, что "честно" определяет категории учителям. Удачи.
Шиншилла
"..зміст освіти можна змінити за допомогою закордонних партнерів," Правда? А наше качество жизни можно поменять как-то при помощи иностранцев? Или вы способны лишь гнуть учителя и склонять его к коррупции, что вы и делаете?
Каліфорнійський університет Берклі
А Інну Совсун будуть перевчати? Вона за професією політолог, а не вчитель. Чи обов’язки замміністра освіти може виконувати бути будь-яка людина з вулиці? Але за які заслуги?!!
Роман
Для Каліфорнійський університет Берклі: за що її перевчати. Вона ж нічого поганого не зробила. Не вчила дітей. Не намагалася змінити деградовану українську освіту. Тупо виконувала те, що їй сказали.
Одесситка
Ее заслуги в том, что она училась в Швеции, а мы - нет. Слушала одно ее интервью, процитирую: "Я ни за что на свете не отдам своего ребенка в группу, где 30 человек." Это она о садочках. Посему же эта особа говорит нам о сокращении школьных и дошкольных учреждений? То есть, ее ребенок - это элита, а наши пусть ходят в сады, где один воспитатель на 30 человек.
eroha
Заслуга человека не в том - где, кто учился, а ЧЕМУ научился он.
Коментувати
совесть
Настав час визнати, що видавати ВСІМ атестати - хибний шлях. 20% поляків не отримують атестатів, оскільки не демонструють на матурі потрібний рівень знань. І все... Протягом 5 років маєш право перескласти екзамени. І перескладають... Це добре мотивує учнів (дорослих діточок). Та й певною мірою урівноважує відповідальність за результати навчання учителя й учня. Хіба наш супердитиноцентризм враховується в результатах міжнародних досліджень? Ні. Оцінюють лише правильні відповіді на завдання!
Олекса Позняк
=============«PISA – це той еталон, яким міряють якість освіти всіх країн. Тепер можна буде побачити, як освіта України позиціонується у порівнянні з іншими країнами», - додав заступник міністра.==============спочатку розказали учню що поганих оцінок не буває -відємних немає усі додатні -казав Кремінь-, потім почали усіх у 10 класи підряд, потім атестати усім хто ходив і хто не ходив, потім розтовкмачили двійошникам що вони можуть уроки учителю зривать і по стелі у школі ходить- їх права ребьйонка захищають.Розвалили освіту до основи наші очільники. А тепер ми вас перевірим і розкажем який негідник учитель що діти не вчать
Вчитель
Цікаво, а «хобзеї» знають, чому і для чого перевчати вчителів? І чи усіх поголовно, чи вибірково, наприклад, кожного десятого? І що, вони провели дослідження, проаналізували, провели публічне обговорення, вияснили, чого українські вчителі не знають чи не вміють? Чи опублікували програму «перенавчання»?
Школа
Якість освіти в першу чергу у нашій державі залежить від фінансування освіти і заробітної плати вчителів. За такий мізер ,що отримують вчителі,ніхто перевчатись чи навчатись і напрягатись не буде.
Голосzнарода
Про що це вони... Старі кадри перенавчанню не підлягають - наберіть нових, бо дисонанс між управлінцями і виконавцями в корні знищить систему освіти в країні. І ліквідуйте інститути післядипломної освіти, бо вони розплідники корупції в системі освіти.
Каліфорнійський університет Берклі
Якість освіти залежить від двох факторів: 1. Чи дають учителю працювати (тобто займатися виключно навчально-виховною діяльністю). 2. Чи мотивує держава учнів для отримання знань. Все інше "ля-ля тополя..."
Олекса Позняк
Для Каліфорнійський університет Берклі: факт
Коментувати
Катерина
Підтримую Павла Хобзея. Є така приказка "На вчіть нас так, як вчили вас бо ми народилися в інші часи." Вчитель завжди буде вчителем, бо він вчиться впродовж життя. І от тепер дійсно час, коли треба працювати не як наставник і "навчитель", а як партнер. Вчитель - диригент, який зуміє задіяти до навчання всіх, навіть 32 учні. У Львові є такий досвід. Успіхів Вам, Павле Кузьмовичу.
Роман
Для Катерина: Спочатку думайте, а тоді щось пишіть.Як партнер у чому?В іграх на телефоні або планшеті? Діти не хочуть вчитися, не мають стимулу вчитися, знають що всі закінчують школу і отримують атестат. Хоч на голові ходить по класиків час уроку - більшість вчитися не буде.
Georg
100%
Коментувати
Учитель
Ну, так! Спочатку належним чином не вчили у вишах, тепер ті ж самі будуть переучувати! Спочатку навчіться самі!! І хто взагалі то Вам сказав , пане Хобзей, що інститути післядипломної освіти можуть переучувати! Не смішіть? А Ви впевнені , що Вам не треба переучуватись!!! Знаємо, хто , як правило, посідав керівні посади !Ні , народе, не реформи страшні, а горе - реформатори! Спочатку отакі і вбивали в наші учительські голови, що все, що є в освіті прекрасне... Знаєте, згадалось із якогось вірша, що "не завжди боги погоду нам несуть...