У школах відзначать День захисника України

Учителям надано рекомендації з відзначення зі школярами Дня захисника України

У школах відзначать День захисника України

Міністерство освіти і науки звернулось до місцевих органів управління освітою, інститутів післядипломної педагогічної освіти та навчальних закладів з проханням організувати заходи з відзначення Дня захисника України. Про це йдеться у листі МОН, який також містить відповідні методичні рекомендації з відзначення свята.

У Міносвіти наголошують, що відповідно до указу Президента України “Про відзначення у 2015 році Дня захисника України” свято відзначатиметься 14 жовтня на державному рівні.

Метою проведення заходів є формування і розвиток мотивації у молоді, що спрямована на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, виховання української молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості тощо.

У виборі календарної дати проведення заходів школам рекомендовано обрати навчальний тиждень з 12 до 16 жовтня 2015 року.

Обираючи місце, форми, методи та прийоми проведення заходів, учителі мають враховувати вікові особливості учнів; можливості забезпечення класу або школи технічними засобами навчання. Заходи, присвячені Дню захисника України, можуть бути проведені на рівні навчального закладу, кількох паралельних класів або на рівні класу.

Формами проведення заходів можуть бути екскурсії, дискусійні майданчики, уроки-презентації, круглі столи тощо.

Під час підготовки матеріалу та вибору форми заходу учителям рекомендують приділити особливу увагу гідному вшануванню бойового подвигу, звитяги, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу.

Рекомендації також містять орієнтовну тематику заходів, перелік художніх і документальних фільмів про героїзм українських воїнів, добірку тематичних українських пісень та корисні інтернет-посилання.

У Міністерстві освіти і науки просять активно висвітлювати проведення заходів на сайтах шкіл та органів управління освітою.

Додатково див.: Лист МОН № 1/9-455 "Щодо заходів з відзначення Дня захисника України".

Освіта.ua
28.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
задачка
Спасибо за участие и небезразличие. Вопрос только где такую справку взять. Но будем пытаться...
для  задачка. По поводу субсидий
Попробуйте ещё раз подаь на субсидию. Прошла информация, что если подать справку о том, что ребёнок, прописанный в квартире,с Вами не проживает, то субсидию должны дать. Хотя,возможно,это лишь в нашем игрушечном городке. Он у нас необычный. Но,возможно и по стране такое есть. Когда проверю - напишу,если положительный результат будет. А Вы у себя пробуйте. Кто стучит, тому открывают
задачка
Получила зарплату 1600. Оплата двушки в простой 40 -летней хрущёвке 1300. Вопросы: 1. Как жить? 2. Возрос ли уровень патриотизма? 3 Может сразу уже повеситься? 4 Це уже перемога?
Для задачка
Олигархи начинают и выигрывают. Конечно, " перемога" над " простым народом".
Engie
Для задачка: хіба не можна зробити субсидію?
задачка
На жаль, не можна- прописані діти, які фактично проживають в іншому місті,бо там є робота, виписати їх нікуди,а сукупний дохід на одну прописану людину більше 1700 грн.
Коментувати
Интересно,
А что это еще за "інші військові формування" помимо Збройних Сил?
Для Интересно
А вот это военная тайна...
Коментувати
Натэл
Судя по бесчисленным рекомендациям к памятным датам, сейчас основное внимание направлено не на учебу. Введите штатную единицу классного руководителя, чтобы он занимался всеми этими нескончаемыми мероприятиями.
да уж
Для Натэл: Бідні школи! В них тепер що ні день - то перше травня...
знаю как
этими святами займутся родительские комитеты на свой манер...
К. Шевченко
А вчитися коли?
Коментувати
Игорь Соломонов
Закінчився олімпійський тиждень, на те раби вам новий. Я все розумів 20 років, все чекав і безкоштовно на державу працював. Вірив, що чомусь сприяю. А тепер і пенсія не за горами. Не гуртків, не позакласної роботи ("оплачуємих"). Да пішли на ВИ
ого
Для Игорь Соломонов:второй пошёл. Поддерживаю. А пенсии будет - всего ничего. Ищите подработать как. Или оставайтесь в школе дальше. Посмотрите чем ЭТОТ БАРДАК закончится
Олекса Позняк
Для Игорь Соломонов: 20 лет 23 февраля праздновали - не напрягало, теперь 14 напрягает?
Игорь Соломонов
Для Олекса Позняк: Я не проти свята, я проти працювати за дарма. Скільки ж можна... Нема на це грошей, так и не "обписуйте" накази, є гроші...
Коментувати