Школам доручили відзначити річницю Революції на граніті

Школи отримали рекомендації МОН щодо заходів з відзначення 25-ї річниці Революції на граніті

Школам доручили відзначити річницю Революції на граніті

Навчальні заклади України отримали рекомендації Міністерства освіти і науки щодо заходів з відзначення 25-ї річниці Революції на граніті.

Доцільність проведення заходів, присвячених відзначенню річниці революції, у Міносвіти пояснюють необхідністю утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності української молоді, яка у жовтні 1990 року стала на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Українського народу.

Рекомендації до відзначення у загальноосвітніх навчальних закладах 25-ї річниці Революції на граніті містять історичну довідку, орієнтовну тематику заходів, корисні інтернет-посилання тощо.

Заходи, присвячені Революції на граніті, школам рекомендовано проводити з 2 до 17 жовтня, що пов’язано із періодом тривалості цієї події.

Також у міністерстві просять навчальні заклади активно висвітлювати заходи, що будуть проводитися на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою.

Додатково див.: лист МОН № 1/9-448 від 22.09.15 року "Щодо заходів з відзначення 25-ї річниці Революції на граніті".

Освіта.ua
23.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Харків
Заходи проводимо, а звітність просто дістала!!!! Хоча вимогу МОНУ і Департаменту ХОДА відрізняються. Пропоную вашій увазі!!!!! Просимо заходи, що будуть проводитися в навчальних закладах, активно висвітлювати на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою ( це лист МОНУ), а це лист Департаменту!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Просимо до 28 жовтня 2015 року поінформувати Департамент (Чепурна О.О.) про проведення заходів у навчальних закладах з відзначення 25-ї річниці Революції на граніті.
78
Может, все- таки учиться начнем? А то все "заходы"...
а шо,
была рЭволюция??? А,ну да, сменились общественные отношения-вры и лохи
***********
читать ВОРЫ и лохи
Коментувати
Павлович
Свято Покрови Пресвятої Богородиці,День українського козацтва,день захисника Вітчизни... місячник правових знань...А тут іще й Революція на граніті... Вибачте, а не забагато заходів для одного тижня в жовтні? (А чому в методичці,до речі ,написано про вимоги відставки одного Масола, а про Л.М.Кравчука сором’язливо промовчали? Віталій Андрійович Масол живий,можна і інтерв’ю взяти)
Оля
Для Павлович: А про всі заходи ще і відзвітувати треба із фото- та відеоматеріалами!
Коментувати
Віталій
ЧАС ДІЯТИ - А НЕ СКИГЛИТИ. Потрібно зібрати 25 тисяч підписів. Зібрано 1576 (http://www.screencapture.ru/file/C59786Fd) Зайдіть на сайт електронних петицій і проголосуйте - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ: ПРО НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ: ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ П.О.ПОРОШЕНКУ Шановний Петре Олексійовичу! Від імені Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України вкотре звертаємося до Вас із надією бути почутими з приводу необхідності збереження надбавки за престижність педагогічної праці у фіксованому 20 відсотковому розмірі, як це було гарантовано постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 р. № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування».
Азіров
Чиновники з міністерства взагалі вратили страх? Яка нах революція? На порозі Третій Майдан. Будуть їм тоді і граніти, і коктейлі Молотова, і димові шашки...
оля
Плани вих. роботи написанi та затвердженi, а мон. старається видати на гора новi вказiвки. Вже отримали пiсля початку року про негайне вiдзначення дня пам’ятi жертв фашизма, рiчницю партизанського руху, рiчницю Шептицького и ось про вiдзначення революцiї на гранiтi.Так, це потрiбно, але давайте зробимо рекомендацiї на початку року та врахуємо вiковi особливостi,навiщо тодi планувати роботу на рiк. Завуч повчає хоча б запишiть,а то мiська ’’метода’’ перевiрить