Osvita.ua Середня освіта Школам доручили відзначити річницю Революції на граніті
Школам доручили відзначити річницю Революції на граніті

Школи отримали рекомендації МОН щодо заходів з відзначення 25-ї річниці Революції на граніті

Школам доручили відзначити річницю Революції на граніті

Навчальні заклади України отримали рекомендації Міністерства освіти і науки щодо заходів з відзначення 25-ї річниці Революції на граніті.

Доцільність проведення заходів, присвячених відзначенню річниці революції, у Міносвіти пояснюють необхідністю утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності української молоді, яка у жовтні 1990 року стала на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Українського народу.

Рекомендації до відзначення у загальноосвітніх навчальних закладах 25-ї річниці Революції на граніті містять історичну довідку, орієнтовну тематику заходів, корисні інтернет-посилання тощо.

Заходи, присвячені Революції на граніті, школам рекомендовано проводити з 2 до 17 жовтня, що пов’язано із періодом тривалості цієї події.

Також у міністерстві просять навчальні заклади активно висвітлювати заходи, що будуть проводитися на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою.

Додатково див.: лист МОН № 1/9-448 від 22.09.15 року "Щодо заходів з відзначення 25-ї річниці Революції на граніті".

Освіта.ua
23.09.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Харків
Заходи проводимо, а звітність просто дістала!!!! Хоча вимогу МОНУ і Департаменту ХОДА відрізняються. Пропоную вашій увазі!!!!! Просимо заходи, що будуть проводитися в навчальних закладах, активно висвітлювати на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою ( це лист МОНУ), а це лист Департаменту!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Просимо до 28 жовтня 2015 року поінформувати Департамент (Чепурна О.О.) про проведення заходів у навчальних закладах з відзначення 25-ї річниці Революції на граніті.
78
Может, все- таки учиться начнем? А то все "заходы"...
а шо,
была рЭволюция??? А,ну да, сменились общественные отношения-вры и лохи
***********
читать ВОРЫ и лохи
Коментувати
Павлович
Свято Покрови Пресвятої Богородиці,День українського козацтва,день захисника Вітчизни... місячник правових знань...А тут іще й Революція на граніті... Вибачте, а не забагато заходів для одного тижня в жовтні? (А чому в методичці,до речі ,написано про вимоги відставки одного Масола, а про Л.М.Кравчука сором’язливо промовчали? Віталій Андрійович Масол живий,можна і інтерв’ю взяти)
Оля
Для Павлович: А про всі заходи ще і відзвітувати треба із фото- та відеоматеріалами!
Коментувати
Віталій
ЧАС ДІЯТИ - А НЕ СКИГЛИТИ. Потрібно зібрати 25 тисяч підписів. Зібрано 1576 (http://www.screencapture.ru/file/C59786Fd) Зайдіть на сайт електронних петицій і проголосуйте - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ: ПРО НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ: ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ П.О.ПОРОШЕНКУ Шановний Петре Олексійовичу! Від імені Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України вкотре звертаємося до Вас із надією бути почутими з приводу необхідності збереження надбавки за престижність педагогічної праці у фіксованому 20 відсотковому розмірі, як це було гарантовано постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 р. № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування».
Азіров
Чиновники з міністерства взагалі вратили страх? Яка нах революція? На порозі Третій Майдан. Будуть їм тоді і граніти, і коктейлі Молотова, і димові шашки...
оля
Плани вих. роботи написанi та затвердженi, а мон. старається видати на гора новi вказiвки. Вже отримали пiсля початку року про негайне вiдзначення дня пам’ятi жертв фашизма, рiчницю партизанського руху, рiчницю Шептицького и ось про вiдзначення революцiї на гранiтi.Так, це потрiбно, але давайте зробимо рекомендацiї на початку року та врахуємо вiковi особливостi,навiщо тодi планувати роботу на рiк. Завуч повчає хоча б запишiть,а то мiська ’’метода’’ перевiрить

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!