Діти з окупованих територій зможуть навчатися on-line

Міносвіти створює платформу для онлайн-навчання учнів з Криму та непідконтрольних територій Донбасу

Діти з окупованих територій зможуть навчатися on-line

Починаючи з нового навчального року діти, які мешкають у тимчасово окупованому Криму, а також на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей, зможуть навчатися в онлайн-режимі, використовуючи можливості Інтернет. Про це під час проведення брифінгу повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський.

За його словами, зараз Міністерство освіти і науки створює платформу для технічного розміщення відповідних ресурсів та розглядає питання правового врегулювання надання таким дітям офіційного права проходження державної підсумкової атестації в онлайн-режимі.

"Ми не можемо допустити, щоб десятки тисяч дітей перебували під впливом російської пропаганди і формувалися не як громадяни України", - зазначив заступник міністра.

Як зазначив Павло Полянський, у 2015 році до вищих навчальних закладів вступило понад 700 абітурієнтів з Криму та 20,5 тисяч абітурієнтів з Донецької та Луганської областей.

Освіта.ua
26.08.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
До уваги батьків учнів, які проживають на окупованій території і хочуть навчати своїх дітей дистанційно (але неофіційно). На сайті http://ippo.kubg.edu.ua/ знайдіть розділ «Відеоканал ІППО». Зайдіть і натисніть рубрику «відео», потім знайдіть презентацію «В.І.Гатальська, Викладання англійської мови у форматі 1 учень – 1 ПК». Якщо ви хочете спробувати навчати свою дитину англійської мови дистанційно, то можете написати електронного листа автору технології. У даній презентації ви знайдете електронну адресу.
Наталья
Здравствуйте! Меня зовут Наталья, я с сыном проживаю в Донецкой области, сын перешел в четвертый класс, учился в украинском классе, но так как возможности нет продолжать учебу на украинском языке, хотела бы, чтобы сын учился в онлайн режиме на украинском языке. Спасибо
LQXL
Для Наталья:чому сама не на мові спілкуєшся???
Наталья
мне просто на русском легче....а что если я на русском общаюсь, со мной нельзя общаться?... с сыном общаюсь на украинском...
Олекса Позняк
Наталья, не извиняйтесь перед дураками, а отсылайте их. ТИ негіднику LQXL на якій підставі зауваження жіноцчі робиш? Інспектор знайшовся...
Коментувати