Студенти Донбасу можуть перевестися до інших ВНЗ

Уряд врегулював питання переведення, атестації та стипендіального забезпечення студентів ВНЗ Донбасу

Студенти Донбасу можуть перевестися до інших ВНЗ

Урядом прийнято рішення, яким визначено механізм переведення студентів вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей, які тимчасово допущені до занять та студентів вищих навчальних закладів зазначених областей, у яких внаслідок проведення антитерористичної операції не здійснюється освітній процес, а також їх стипендіального забезпечення та збереження права на отримання державних пільг і гарантій. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Студенти, які бажають перевестися мають подати до 19 грудня 2014 року відповідну заяву на ім’я керівника вищого навчального закладу, до якого вони виявили бажання перевестися.

Також врегульовано питання допущення студентів, які тимчасово навчаються, до державної атестації у вищих навчальних закладах, у яких вони тимчасово допущені до занять, порядок замовлення та видачі їм документів про вищу освіту державного зразка та додатків до них.

Зазначене рішення Кабінету Міністрів набуде чинності після офіційного його опублікування.

Освіта.ua
12.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nata Goncharova
Доброго дня!Підкажіть будь ласка чи розповсюджується на інших студентів зони АТО рішення уряду про переведення вільних слухачів на постійне навчання, та чи зберігається бюджетне місце у такому разі?Якщо так,то який механізм переходу? Чи можу я зараз перевестися до іншого ВНЗ, якщо я не була вільним слухачем, а навчалася дистанційно у рідному ВНЗ?
Viktor Govtvyanenko
Украина-потенциально это центр мировой НАУКИ 21 века ССЫЛКА https://cloud.mail.ru/public/33d114bc04eb/Re%20(1).doc
Виктория
Здравствуйте,скажите пожалуйста,я могу перевестись в другой вуз Украины,если я не являюсь вольным слушателем?
Коментувати