Більшість вишів Донецька працює на українській території

На підконтрольній українській владі території функціонують 14 з 18 вузів Донецької області

Більшість вишів Донецька працює на українській території

З 18 державних вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації Донецької області на підконтрольній української влади території функціонують 14 у тому числі 8 переміщених з тимчасово окупованої території у відповідності з наказом Міністерства освіти. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Донецької облдержадміністрації.

Так, Донецький національний університет переїхав до Вінниці, Донецький національний технічний університет – до Красноармійська, Донецький національний медичний університет ім. Горького - до Красного Лиману.

За інформацією обласного департаменту освіти повідомили, що Донецький національний університет ім. Туган-Барановського розмістився в Кривому Розі, Донецька державна музична академія ім. Прокоф'єва - у Києві, Донецький державний університет управління та Донецький юридичний інститут будуть функціонувати в Маріуполі.

Донбаська державна академія будівництва і архітектури працюватиме в Краматорську.

"Контингент уточнюється, оскільки перереєстрація студентів тривала до 19 грудня 2014 року. Окремі ВНЗ продовжили термін перереєстрації", - повідомили в Департаменті освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.

Освіта.ua
14.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Горохов
Ганьба! МОН звільнило всіх ректорів, які життям та силами підлеглих охороняли майно університетів України на території Донецької та Луганської областей та понапризначало в. о. ректорами директорів філіалів ВНЗ, куди на папері Квіт і Совсун звітують про переїзд (евакуацію) вищих навчальних закладів. ТАК НАВІТЬ ФАШИСТИ З ЛЮДЬМИ НЕ ПОСТУПАЛИ ! Колись воно все їм аукнеться....