Учителі почнуть отримувати відпускні після 3 червня

Міністр освіти наголошує, що виплати заробітної плати вчителям мають бути здійсненні вчасно і до відпустки

Учителі почнуть отримувати відпускні після 3 червня

Виплату заробітної плати вчителям, в тому числі і відпускних буде здійснено вчасно. У цьому запевнив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Зокрема він нагадав, що цього року середня освіта фінансується через субвенцію.

"Я хочу просто підтвердити, що всі виплати будуть зроблені вчасно. І відпускні вчителі будуть отримувати, починаючи з 3 червня, тобто ніяких затримок не буде", - запевнив міністр.

Однак, за його словами, у зв‘язку з тим, що фінансові відносини цього року виглядають інакше, ніж вони виглядали раніше, можливо, "є певна нервозність у областях".

Міністр звернувся до керівників регіонів пропрацювати це питання та забезпечити виплати вчителям вчасно і до відпустки.

"Регіони мають більше коштів. Наша субвенція виплачується вчасно. Тобто ніяких заборгованостей немає і не передбачається", - підкреслив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Освіта.ua
27.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nila Kostetska
У відпустці з 22 червня. Сьогодні 6 липня. То де ж ті обіцяні відпускні? Скрізь суцільна брехня!!!!!!!!!!!!!!!
Вчитель
У відпустці вчителі Романівського району Житомирської області в основному з 8 червня,відпускні отримали,а оздоровчих досі немає....
Инга
поделитесь, кто уже получил отпускные? с индексацией или без? ушла официально в отпуск 02.06, три работала в лагере.
ответьте
Кто в курсе дела, когда учителям, идущим в отпуск со следующей недели, выплатят отпускные? Ни МОН, ни министерство финансов НЕ В СОСТОЯНИИ ВЫПОЛНИТЬ СВОИХ ЭЛЕМЕНТАРНЫХ ОБЯЗАННОСТЕЙ
Одесситка
Я в отпуске со 2.06, отпускных не выплатили. В принципе я этого ожидала этим летом - несвоевременные выплаты, отсутствие индексации... Я бы очень удивилась, если бы все было в порядке))
злаяя
Аванс выплатили вчера...Зарплата будет к концу июня? А в отпускные не верю как в сказку(((( Зато квит на вертолёте прилетал. Он видимо очень занят и доехать из Киева в Чернигов на машине... ну никак... лучше, за наши деньги, на вертолёте! ФУ! Что с людьми власть делает? Был хороший ректор, уважаемый, а стал плохой и не порядочный чиновник....
Вчитель
В Дрогобичі (Львівська область) з січня місяця вчителі не отримують індексацію. А останні два місяці затримують зарплату. До слова, цього місяця вони отримали аванс у розмірі 12%. Влада мотивує це тим, що немає грошей. А відпускні та оздоровчі вони отримуватимуть помісячно!!!!! ГАНЬБА!!!!!!
Ася
В Одесском регионе учителей не очень жалуют. Надбавки за престижность сокращены практически в каждой школе города, насчет области ничего не могу сказать. Профсоюз Одессы - это полная профанация, сколько лет платим взносы, профсоюзы никогда не пытаются отстоять педагогического сотрудника, никогда! Ничего лишнего из фонда заработной платы мы не получаем, позвольте получить хотя бы заработанное по праву. Даже путевку в санаторий со скидкой не выбьешь - нужны какие-то особенные качества, чтобы ее получить;) На сегодняшний день прекратили выплачивать мизерную индексацию, профсоюзы молчат... Так вот, я хочу сказать, при таком раскладе нынешняя городская власть осенью на выборах полетит с пылью!
viktkor
В Олександрійському районі в повному обсязі і в визначені терміни.Спасибі адміністрації і відділу освіти.
министру квиту
"починаючи з 3 червня,..." то есть когда? возможно, и в августе?
Ірина
Для министру квиту: відпускні вчителі будуть отримувати, починаючи з 3 червня. ... Не отримають ,а будуть отримувати.Тобто,процес буде тривалим...
Коментувати
Natalya Levitska
Таке враження, що МОН існує якщо не в космосі, то в якійсь іншій країні. Їх заяви, накази та розпоряджння настільки відірвані від життя, що аж диву даєшся! Злиденним вчителям ВЧАСНО виплатять відпускні - яке досягнення! Прийдеться їхати на Гоа, бо де ж таку КУПУ грошей подінемо...
не кажи "ГОП"
Варто було би зачекати ТРИ місяці і у вересні ПРОЗВІТУВАТИ про те, що люди ВЧАСНО ОТРИМАЛИ і зарплатню, і відпускні, і оздоровчі. І працевлаштували тих, хто попав під скорочення. І автобуси шкільні ДЛЯ КОЖНОЇ школи забезпечили в наявності, і забезпечили пальним на весь рік. А то - крику наробили, а робота чи й буде. Що то значить - жіночки у МОН. Скільки там чоловіків? Раз-два та й усього. А то - все жіночі побрехеньки
olivia
А індексацію в Коломийському районі Івано-Франківської області теж пан Квіт наказав зняти
вчителька
Про які відпускні може йти мова, коли ми ще авансу не отримали за травень, а сьогодні вже 27 чисо. І ще будуть "Лапшу вішати" про вчасність відпускних. Сором і ганьба.
Для МОН
МОН, когда вернете доплату за престиж?!!! учитель из-за вашего свинства каждый месяц теряет до 900 гривен!!! И в отпускных потеряет! При нынешних тарифах это важно для бюджетника . А вы там что- то про воспитательную работу вещаете. И на вопросы отвечают воспитанные люди.
Ольга
А вчителі не будуть доглядати за учнями на ЗНО? Воно ж також з 3 червня починається: http://znoclub.com/inshe/606-grafik-zno-2015.html Ще й додаткова сесія...Коли ж відпочити вчителям!
Максим
А министр не желают объяснить почему сняли индексацию . Мало того что " по - нулям" за престиж, так теперь ещё и это.
Вчитель
Для Максим: Індексацію зняли за січень-лютий,оскільки є закон прийнятий нашою ВР ,який вступив у дію з 1.01.2015.В нас загалі цікаво,індексація проводилась в грудні 2014,а зняли за ічень та лютий)..
Настя
А в нашому районі взагалі з січня 2015 року не платять індексацію , бо немає коштів. І не обіцяють платити.
Юрій
А в нашому районі виплачують все вчасно. І престижні зберегли, і індексація поки що І до чого тут ЗНО? Все творять на місцях
Коментувати