У випускників розпочалися шкільні іспити

В учнів 11-х класів розпочався другий етап державної підсумкової атестації

У випускників розпочалися шкільні іспити

22 травня розпочалося проведення державної підсумкової атестації у старшій школі.

Як відомо, у 2015 році державна підсумкова атестація учнів 11-х класів проводиться з трьох предметів у два етапи. Перший етап відбувся 24 квітня, коли відбулося проведення всеукраїнського тестування з української мови у формі ЗНО.

У період з 22 по 28 травня - у навчальних закладах відбудуться випускні іспити ще з двох предметів - математики або історії України та предмета за вибором учнів.

Цього року зміст завдань державної підсумкової атестації визначався навчальними закладами самостійно, але з додержанням орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань. Завдання для проведення атестації укладалися вчителями відповідного фаху. Атестація учнів 11-х класів проводиться тільки у письмовій формі.

При складанні розкладу проведення державної підсумкової атестації навчальним закладам було рекомендовано надати школярам два-три дні для підготовки до складання іспитів з кожного предмета.

При виборі предметів для складання шкільних іспитів частина учнів 11-го класу мала можливість обрати історію, а інша - математику. Щодо предметів за вибором, то кожен учень міг обрати будь-який предмет, винесений на атестацію. У загальноосвітніх навчальних закладах, класах або групах з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено.

Результати атестації виставлятимуться у додаток до атестату про повну загальну середню освіту та враховуватимуться при визначенні середнього бала атестата.

Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту у поточному навчальному році, результати зазначених іспитів будуть зараховані як атестація і виставлена оцінка 12 балів.

Як відомо, школи вже отримали від Українського центру оцінювання якості освіти результати ЗНО своїх випускників з української мови, які зараховані як результати підсумкової атестації.

Освіта.ua
22.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
Значить, для ДПА треба надати 2-3 дні для підготовки, а для ЗНО від якого залежить вступ - кінець робочого тижня і жодного дня для підготовки.
школа
Непорозуміння. Скажіть до якого чисда включно вчаться учні 4 класу та 11?
Ольга
Сьогодні було у нас було ДПА в 11 класі. Я вже як вчитель інформатики виставила семестрові і річні оцінки в 11 класі зі свого предмету. ДПА не здають А стогодні мені говорять, що я повинна проводити ще свох уроки в 11 класі до 29.05. 2015 року згідно розкладу