Osvita.ua Середня освіта ДПА 2018 року Графік проведення ДПА школярів у 2018 році
Графік проведення ДПА школярів у 2018 році

Дати проведення державної підсумкової атестації у початковій, основній та старшій школі

Графік проведення ДПА школярів у 2018 році

Державна підсумкова атестація (ДПА) у основній школі в 2017/2018 навчальному році проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, листа МОН Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році та листа МОН Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти.

Цього року строки проведення державної підсумкової атестації учнів початкової (4 клас) та основної (9 клас) школи визначаються навчальними закладами самостійно.

Державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів (11 клас) буде проведена у формі зовнішнього незалежного оцінювання з 22 травня по 13 червня 2018 року за наступним графіком:

Предмет

Дата проведення

Математика

22 травня (вівторок)

Українська мова та література

24 травня (четвер)

Іспанська мова

29 травня (вівторок)

Німецька мова

29 травня (вівторок)

Французька мова

29 травня (вівторок)

Англійська мова

1 червня (п'ятниця)

Біологія

4 червня (понеділок)

Історія України

6 червня (середа)

Географія

8 червня (п'ятниця)

Фізика

11 червня (понеділок)

Хімія

13 червня (середа)

Освіта.ua
29.03.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Профспілка просить Порошенка зробити школи безпечними Профспілка закликала гаранта сприяти впровадженню програми «Безпечний заклад освіти»
Від влади вимагають захистити вчителів від побиття і принижень Столична профспілка поширила відкриту заяву у зв'язку з випадками насильства в школах
Затверджена програма ЗНО для вчителів початкової школи Зовнішнє оцінювання застосовуватиметься для перевірки фахових знань та умінь учителя
Презентована методика оцінювання роботи вчителів Служба якості освіти розробила методику оцінювання компетентностей учасників сертифікації
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Скажіть, будь ласка, скільки днів має бути між проведенням ДПА, один чи два? І де це прописано ? Я знайшла інформацію лише про те, що не можна ставити ДПА в понеділок та п’ятницу. Дякую.
Вчитель сільської школи
Колеги,поділіться досвідом як ви виконуєте програму в 11 класі.З усіма цими ЗНО-ДПА ну ніяк не отримується необхідна кількість годин.Нас зобов"язує районо доставляти 0 і 7 уроками години,яких не вистачає.На питання чому це я повинна робити сказано,що я повинна вичитати ту кількість годин,яка стоїть у програмі предмета.Але ж не я винна в цьому...МОН крутить навчальним процесом 11 класу,а ти виконуй невиконане.До речі, у нас 18-20 травня польові збори в 11 класі.Їх що,з окопів на іноземну привезуть? Були ж раніше польові збори в 10 класі,так якась "мудра рука" перенесла їх у 11 клас, і ніхто не думає,що в травні 11 класу треба ЗНО-ДПА здавати,а не окопи рити...
Вчитель однієї із шкіл України
Правильні коментарі читаю під цією статтею. Але що з того, адже ніхто з працівників МОН не дав відповіді на питання стосовно випускників-2016. Завтра спробую зателефонувати безпосередньо Міністрові, може він щось порадить.
Михайло Чиж
Я взагалі так і не зрозумів, навіщо було ЗНО робити під час навчального процесу? Дуже хотілось в МОН зробити однакове ДПА по всій Україні? Так можна було видавати атестати і в кінці червня, як це було колись: спокійно-б закінчили навчання, діти спокійно підготувалися-б і склали ЗНО в червні (обов’язкові - на початку, решту - пізніше), в 30-тих числах червня виписали-б додатки та вручили-б атестати..... НІ, перековеркали весь начальний процес травня! От просте питання: що робити в травні на уроках української, математики та історії? Кому воно вже потрібне (те навчання)? Діти вже і ЗНО склали і ДПА.... Річна оцінка скажете? Так до ЗНО-ДПА всі теми вже повинні бути вичитані і річна оцінка вже повинна стояти в журналі (перед ДПА, згідно з інструкцією МОН про проведення ДПА)!!!!! Чи в квітні-травні МОН розродиться новою, покращеною інструкцією про проведення ДПА? З кожними новим розпорядження-вказівкою-інструкцією МОН ми, пересічні вчителі, впевнюємось в непрофесіоналізмі чиновників МОН...
Михайло Чиж
А де ж гарантовані учням три дні підготовки до ДПА? Наприклад, між 11 і 13 травня всього один день! А дітей, що вибрати ЗНО з математики та історії України в межах України набереться досить багато.... А графік ЗНО-2016 зробили, мабуть, саме таким, щоб учні під час святкових днів до ЗНО готувались: ну, наче і дні підготовки виділили і навчання в школі учні не пропускатимуть (якщо в травні час, проведений випускниками в школі, можна назвати навчанням).
XXL
Познущалися з дітей. Особливо з випускників 11 класів. Хтось в міністерстві заїкався про права дитини... Так в Україні, судячи по графіках проведення ДПА і ЗНО, немає таких!!!
Вчитель однієї із шкіл України
Про дати проведення ДПА(ЗНО) учнів шкіл ІІІ ступеня нарешті все зрозуміло. Відкритим лишається питання про відвідування випускниками школи у травні: тобто 4 (середа) діти у школі 7 уроків, 5 травня на ЗНО, 6 травня знову 7 уроків. 11 на ЗНО (частково, решта на уроках) і 13 (п’ятниця) на ЗНО і знову частково. Далі вчаться до 19 травня , 20 (п’ятниця) ДПА з у школі. І ще тиждень шкільної науки. Атестати вручаємо 28,29 травня. Це я так розумію навч. процес для 11 класів у травні. МОН ніякого роз’яснення, жодних рекомендацій не дало. А мене цікавить чи планувати контрольні роб. на травень і що вчити дітей після іспитів. Колеги з МОН, будь ласка, поможіть розібратися, подумайте, прийміть мудрі рішення і обов’язково опублікуйте ВЧАСНО
Вчитель сільської школи
Для Вчитель однієї із шкіл України: А у нас 18,19, 20 травня навчально-польові збори із Захисту Вітчизни
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!