Школярі вивчатимуть історію Майдану

У МОН розробляють методичні матеріали з історії України, що охоплюватимуть події Майдану

Школярі вивчатимуть історію Майдану

У Міністерстві освіти і науки за участі заступника міністра освіти Павла Полянського відбулася зустріч робочої групи зі створення інформаційно-методичних матеріалів, присвячених подіям 2013- 2014 років в Україні. Матеріали будуть долучені до навчальної програми 11-х класів з Історії України.

Учасники робочої групи обговорили створення інформаційно-методичних матеріалів у двох форматах: для учнів – у вигляді додаткового параграфа до підручника, який міститиме й візуальний матеріал; для вчителів – як розширений методичний матеріал.

Обидва формати методичних матеріалів охоплюватимуть події Революції гідності, російсько-української війни, політичні процеси як то президентські та парламентські вибори тощо. Матеріали будуть доступні і в електронному, і в друкованому форматах.

Видруковані матеріали будуть поширені серед загальноосвітніх навчальних закладів.

Освіта.ua
07.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Я конечно за Майдан, за лучшую жизнь, за качественное образование, (за дешевые массовые англокурсы по языку и что-б на каждом углу...) и тд.----...но, вчера шла в школу к дочери и перед входом во дворе школы, вторая смена 6-тиклассники, бегают сидят на ступеньках с телефонами, и вдруг кто-то из детей заводит типа игру -прыгает и кричит "хто не скаче- той москаль!" и так весело с визгом, эти которые на ступеньках сидели, вскочили и побежали ко всем скакать, ...вроде как без злости это все , просто игра модная,НО как-то мне тревожно стало... да, у нас"скрытая" война с Россией, но может все же не с русскими или москалями, а просто кто-то у них там в руководстве-идиот,и они сами потом разберутся с ним... ----как это этим детям объяснить или это само пройдет, а вдруг нет?! Мне кажется , что уже сей час надо объяснять, а то потом будет поздно.
сіріус-мірус
а чому в школах не вивчають інноваційний закон про вищу освіту? неподобство! треба такий предмет як "Мудорословя міністерське". і ще замість історії минулого треба ввести історію сьогодення - так щоб розуміли що зараз є. і як його розуміти. а то думають що погано, а не знають що буде ще гірше? Майданоісторію - в кандидатський мінімум і держекзамен!
Викладач
Якщо ми так прагнемо йти у Європу, то може доцільно зробити так, як зроблено там: події останніх 20-30 років взагалі НЕ ВКЛЮЧАЮТЬ в шкільний курс. Тим самим вирішується питання деполітизації освіти. Але нажаль в нас так і продовжує жити радянський менталітет, коли кожна подія повинна бути обов’язково відображена в підручнику "в духе последних решений партии и правительства"
Родион
Коли будемо використовувати місцевий матеріал, то згадаємо, як нинішні працівники відділу освіти та всі директори шкіл були членами партії регіонів і кого вони тоді підтримували. Що писали в місцевій пресі освітянські іуди. А тепер вони контролюватимуть та даватимуть цінні вказівки, як вивчати історію Майдану.
Так буде точніше
Для Родион: Вовремя предать - это не предать, а предвидеть
Родион
Для: Так буде точныше: Предавшие хотя бы покаяться должны. А они в который раз готовят очередное предательство. И каждый раз предвидят что всё им простится.
Коментувати
Так буде точніше
Учні будуть вчити те, що розуміється владою під історією
Олег
Для Так буде точніше: Золотые слова. Так было, есть и будет!!!
Ілля
Думаю, краще давати дітям факти, а там хай самі вирішують і складають думку.
Коментувати
Inna
Давайте каждый год будем допечатывать новые параграфы за каждый год дурдома в Украине.
Ілля
Для Inna: Так і треба, а потім за 20 років, наприклад, цей період узагальнять.
Коментувати
Григорий
А у нас що, війна? А де військовий стан? Кіно...
Петро
"Видруковані матеріали" - помилка, "видрукувані матеріали" - правильно.
fhgkld
не можна в 11 класі, доцільно в 10,думайте!!!!!!
Lemon
2013- 2104 років в Україні - у вас опечатка