Osvita.ua Середня освіта Школярі вивчатимуть історію Майдану
Школярі вивчатимуть історію Майдану

У МОН розробляють методичні матеріали з історії України, що охоплюватимуть події Майдану

Школярі вивчатимуть історію Майдану

У Міністерстві освіти і науки за участі заступника міністра освіти Павла Полянського відбулася зустріч робочої групи зі створення інформаційно-методичних матеріалів, присвячених подіям 2013- 2014 років в Україні. Матеріали будуть долучені до навчальної програми 11-х класів з Історії України.

Учасники робочої групи обговорили створення інформаційно-методичних матеріалів у двох форматах: для учнів – у вигляді додаткового параграфа до підручника, який міститиме й візуальний матеріал; для вчителів – як розширений методичний матеріал.

Обидва формати методичних матеріалів охоплюватимуть події Революції гідності, російсько-української війни, політичні процеси як то президентські та парламентські вибори тощо. Матеріали будуть доступні і в електронному, і в друкованому форматах.

Видруковані матеріали будуть поширені серед загальноосвітніх навчальних закладів.

Освіта.ua
07.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Я конечно за Майдан, за лучшую жизнь, за качественное образование, (за дешевые массовые англокурсы по языку и что-б на каждом углу...) и тд.----...но, вчера шла в школу к дочери и перед входом во дворе школы, вторая смена 6-тиклассники, бегают сидят на ступеньках с телефонами, и вдруг кто-то из детей заводит типа игру -прыгает и кричит "хто не скаче- той москаль!" и так весело с визгом, эти которые на ступеньках сидели, вскочили и побежали ко всем скакать, ...вроде как без злости это все , просто игра модная,НО как-то мне тревожно стало... да, у нас"скрытая" война с Россией, но может все же не с русскими или москалями, а просто кто-то у них там в руководстве-идиот,и они сами потом разберутся с ним... ----как это этим детям объяснить или это само пройдет, а вдруг нет?! Мне кажется , что уже сей час надо объяснять, а то потом будет поздно.
сіріус-мірус
а чому в школах не вивчають інноваційний закон про вищу освіту? неподобство! треба такий предмет як "Мудорословя міністерське". і ще замість історії минулого треба ввести історію сьогодення - так щоб розуміли що зараз є. і як його розуміти. а то думають що погано, а не знають що буде ще гірше? Майданоісторію - в кандидатський мінімум і держекзамен!
Викладач
Якщо ми так прагнемо йти у Європу, то може доцільно зробити так, як зроблено там: події останніх 20-30 років взагалі НЕ ВКЛЮЧАЮТЬ в шкільний курс. Тим самим вирішується питання деполітизації освіти. Але нажаль в нас так і продовжує жити радянський менталітет, коли кожна подія повинна бути обов’язково відображена в підручнику "в духе последних решений партии и правительства"
Родион
Коли будемо використовувати місцевий матеріал, то згадаємо, як нинішні працівники відділу освіти та всі директори шкіл були членами партії регіонів і кого вони тоді підтримували. Що писали в місцевій пресі освітянські іуди. А тепер вони контролюватимуть та даватимуть цінні вказівки, як вивчати історію Майдану.
Так буде точніше
Для Родион: Вовремя предать - это не предать, а предвидеть
Родион
Для: Так буде точныше: Предавшие хотя бы покаяться должны. А они в который раз готовят очередное предательство. И каждый раз предвидят что всё им простится.
Коментувати
Так буде точніше
Учні будуть вчити те, що розуміється владою під історією
Олег
Для Так буде точніше: Золотые слова. Так было, есть и будет!!!
Ілля
Думаю, краще давати дітям факти, а там хай самі вирішують і складають думку.
Коментувати
Inna
Давайте каждый год будем допечатывать новые параграфы за каждый год дурдома в Украине.
Ілля
Для Inna: Так і треба, а потім за 20 років, наприклад, цей період узагальнять.
Коментувати
Григорий
А у нас що, війна? А де військовий стан? Кіно...
Петро
"Видруковані матеріали" - помилка, "видрукувані матеріали" - правильно.
fhgkld
не можна в 11 класі, доцільно в 10,думайте!!!!!!
Lemon
2013- 2104 років в Україні - у вас опечатка

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!