До програми ЗНО з історії України внесено зміни

Міністерство освіти за пропозицією громадськості змінило програму ЗНО з історії України

До програми ЗНО з історії України внесено зміни

До програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України внесено зміни. Відповідний наказ підписано у Міністерстві освіти і науки.

Рішення про внесення змін до програми ЗНО ухвалене на виконання рекомендацій учасників круглого столу з обговорення програми для зовнішнього оцінювання з історії України, що відбувся 16 жовтня 2014 року, а також на реалізацію пропозицій громадськості.

Тести мають бути розроблені та укладені у відповідності з програмами зовнішнього оцінювання. У 2015 році абітурієнти матимуть можливість скласти від 1 до 4 тестів ЗНО з переліку, до якого включено 12 навчальних предметів.

Зараз триває реєстрація бажаючих скласти тести пробного незалежного оцінювання, що буде проведене у березні 2015 року.

Освіта.ua
07.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Макс
Чи можна готуватись до ЗНО з історії лиш по програмі...
Дмитро
Для Макс: в жодному разі! Варто читати підручники і додаткову літературу! Якщо ти бажаєш 200 балів!
Коментувати
Семен Мухін
у нас стало доброю традицією: з приходом кожної нової влади переписується історія. скоро забудемо взагалі як то було
Ганзель
Прошу прощения, но как я понял, то в 2015 ЗНО только четыре предмета сдавать можно, не пять?
Лара
Для Ганзель: Вже кілька років існує обмеження на 4 предмети зно, це не є інновацією
Коментувати
Родитель
А за що поважати? Які там внесені зміни?
1
Для Родитель: Змін немає. Програма 2012-2013 р. Углубись "Родитель" хотя б трохи!!! А потім хіпіШУЙ.
1
Для Родитель: точнее: вернули програму 2011 года)))
Родитель
Я не кипишую, а наоборот задал вопрос - за що поважати пана міністра(пропозиція репетитора)))) Слава Богу хоть сюда не полезли они с Совсун и не выкинули какую-то пакость...)
Коментувати
репетитор
я починаю поважати пана міністра)))
betmen
Квит - молодец! Первый раз в мою учительскую бытность МОН признало свои ошибки и поменяло «БЕЗУМНУЮ» программу по истории Украины, которую они подготовили в 2014 году, с многочисленными перлами, просто бредом – новыми событиями, персоналиями, понятиями, пам=ятками, которых нет не в учебниках и интернете!!!! Все, кто ее видел были ошарашены. А теперь просто вернули программу предыдущих годов 2012 – 2013! Наконец-то подумали про выпускников. Очень смело и не похоже на МОН. Так держать.
Родитель
Для betmen: никто не признал, а под давлением учителей дали попятную! Это еще раз говорит, что дуракам от тупого реформирования не место в министерских креслах! Если министр историк работал, то результат был виден в Программах прошлых лет! А когда журналист бед глубоких профессиональных знаний умничает по всему спектру направлений образования и при этом рушит основы - то это уже вредитель!!!!
betmen
Ми видели работу министра-историка. В програме ЗНО по истории в 2012 г. викинули Шухевича, Бандеру, дисидентов 60-70 гг., а вместо них - Пятаков, Щорс и другие подонки!
Родитель
Это все история! И она в абсолюте не может быть для всех нравящейся!
Коментувати
Родитель
Писать надо в Генпрокуратуру и Президенту!
betmen
Для Родитель: Первый раз в мою учительскую бытность МОН признало свои ошибки и поменяло «БЕЗУМНУЮ» программу по истории Украины, которую они подготовили в 2014 году, с многочисленными перлами, просто бредом – новыми событиями, персоналиями, понятиями, пам=ятками, которых нет не в учебниках и интернете!!!! Просто вернули программу предыдущих годов 2012 – 2013! Наконец-то подумали про выпускников. Очень смело и не похоже на МОН.
Коментувати
1
Пряме порушення Законів! Програми можна змінювати не пізніше, ніж за 1,5 року, тобто такі зміни можна застосувати не раніше 2016 р. Але нашому міністру плювати на це; недорозвинуті монівці показують своє ставлення як до громадян країни, так і до Законів України!
Олег
Для 1: я хочу поступати на історисний,всесвітню іст. забрали залишається іноземна.Чи хтось знає чи можуть на історичний географію дати??
Коментувати