Osvita.ua ЗНО До програми ЗНО з історії України внесено зміни
До програми ЗНО з історії України внесено зміни

Міністерство освіти за пропозицією громадськості змінило програму ЗНО з історії України

До програми ЗНО з історії України внесено зміни

До програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України внесено зміни. Відповідний наказ підписано у Міністерстві освіти і науки.

Рішення про внесення змін до програми ЗНО ухвалене на виконання рекомендацій учасників круглого столу з обговорення програми для зовнішнього оцінювання з історії України, що відбувся 16 жовтня 2014 року, а також на реалізацію пропозицій громадськості.

Тести мають бути розроблені та укладені у відповідності з програмами зовнішнього оцінювання. У 2015 році абітурієнти матимуть можливість скласти від 1 до 4 тестів ЗНО з переліку, до якого включено 12 навчальних предметів.

Зараз триває реєстрація бажаючих скласти тести пробного незалежного оцінювання, що буде проведене у березні 2015 року.

Освіта.ua
07.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Макс
Чи можна готуватись до ЗНО з історії лиш по програмі...
Дмитро
Для Макс: в жодному разі! Варто читати підручники і додаткову літературу! Якщо ти бажаєш 200 балів!
Коментувати
Семен Мухін
у нас стало доброю традицією: з приходом кожної нової влади переписується історія. скоро забудемо взагалі як то було
Ганзель
Прошу прощения, но как я понял, то в 2015 ЗНО только четыре предмета сдавать можно, не пять?
Лара
Для Ганзель: Вже кілька років існує обмеження на 4 предмети зно, це не є інновацією
Коментувати
Родитель
А за що поважати? Які там внесені зміни?
1
Для Родитель: Змін немає. Програма 2012-2013 р. Углубись "Родитель" хотя б трохи!!! А потім хіпіШУЙ.
1
Для Родитель: точнее: вернули програму 2011 года)))
Родитель
Я не кипишую, а наоборот задал вопрос - за що поважати пана міністра(пропозиція репетитора)))) Слава Богу хоть сюда не полезли они с Совсун и не выкинули какую-то пакость...)
Коментувати
репетитор
я починаю поважати пана міністра)))
betmen
Квит - молодец! Первый раз в мою учительскую бытность МОН признало свои ошибки и поменяло «БЕЗУМНУЮ» программу по истории Украины, которую они подготовили в 2014 году, с многочисленными перлами, просто бредом – новыми событиями, персоналиями, понятиями, пам=ятками, которых нет не в учебниках и интернете!!!! Все, кто ее видел были ошарашены. А теперь просто вернули программу предыдущих годов 2012 – 2013! Наконец-то подумали про выпускников. Очень смело и не похоже на МОН. Так держать.
Родитель
Для betmen: никто не признал, а под давлением учителей дали попятную! Это еще раз говорит, что дуракам от тупого реформирования не место в министерских креслах! Если министр историк работал, то результат был виден в Программах прошлых лет! А когда журналист бед глубоких профессиональных знаний умничает по всему спектру направлений образования и при этом рушит основы - то это уже вредитель!!!!
betmen
Ми видели работу министра-историка. В програме ЗНО по истории в 2012 г. викинули Шухевича, Бандеру, дисидентов 60-70 гг., а вместо них - Пятаков, Щорс и другие подонки!
Родитель
Это все история! И она в абсолюте не может быть для всех нравящейся!
Коментувати
Родитель
Писать надо в Генпрокуратуру и Президенту!
betmen
Для Родитель: Первый раз в мою учительскую бытность МОН признало свои ошибки и поменяло «БЕЗУМНУЮ» программу по истории Украины, которую они подготовили в 2014 году, с многочисленными перлами, просто бредом – новыми событиями, персоналиями, понятиями, пам=ятками, которых нет не в учебниках и интернете!!!! Просто вернули программу предыдущих годов 2012 – 2013! Наконец-то подумали про выпускников. Очень смело и не похоже на МОН.
Коментувати
1
Пряме порушення Законів! Програми можна змінювати не пізніше, ніж за 1,5 року, тобто такі зміни можна застосувати не раніше 2016 р. Але нашому міністру плювати на це; недорозвинуті монівці показують своє ставлення як до громадян країни, так і до Законів України!
Олег
Для 1: я хочу поступати на історисний,всесвітню іст. забрали залишається іноземна.Чи хтось знає чи можуть на історичний географію дати??
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!