Київські школи по суботах не працюватимуть

У столиці залишено існуючій графік навчання з можливістю введення плаваючого графіку канікул

Київські школи по суботах не працюватимуть

Представники київської влади та освітніх закладів столиці дійшли згоди в питанні графіку навчання в загальноосвітніх закладах міста. Про це повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

"Ми вирішили залишити існуючу систему навчання з можливістю введення плаваючого графіку канікул. При цьому вводити шестиденний тиждень у школах Києва ми не будемо", – наголосила вона.

Ганна Старостенко також зауважила, що введення плаваючого графіку канікул залежатиме від погодних умов та ситуації з енергоносіями у столиці.

Як відомо, керівникам загальноосвітніх, а також вищих та професійно-технічних навчальних закладів рекомендовано переформатувати структуру цього навчального року у зв’язку із необхідністю економії енергоресурсів під час опалювального періоду.

За рішенням місцевих органів влади загальноосвітні та вищі навчальні заклади при необхідності матимуть можливість збільшувати терміни зимових канікул за рахунок введення шестиденного робочого тижня, скасування осінніх та весняних канікул тощо.


Освіта.ua
09.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Громадянин України
На два місяці виключити опалення це не реально, залити воду в морозяні труби не можливо. Приміщення обсипляться, стіни покриються цвілістю ... І наші діти змушені будуть починати навчання в холодних школах, дихати тими грибками, а батькам знову починати робити ремонт у класних кімнатах, а то і опалювальні системи.
777
А что вы хотели Киев есть Киев, а все остальные - "село не люди"(с) Скачем дальше...
Татьяна
Категорически против шестидневки.
Виктор
Ну правильно, ведь лишь в Киеве люди!!! А у нас 6 ти дневка, сокращеные осенние каникулы и длинные зимние каникулы с 10 декабря и аж по февраль. С оплатой тоже неясно пока.Ясно одно, что зимой будет не очень весело. Ничего, мы ради мира и батюшки президента киевского и бесплатно работать будем)))) Единство превыше всего - ничтожное существование -это не проблемы)))
Броварской район
5 суббот учимся, не будет осенних каникул, как оплачиваться будет не известно. Ходят слухи, что зимой на свой счет.
Вважаємо
Для Броварской район: работайте
Коментувати
Маріуполь
Живемо в постійному остраху за своє життя... Розбомблять чи ні сьогодні вночі? А тут ще сказали, що будемо вчитися по суботах до кінця навчального року!!!! Про оплату нічого не повідомляють!!!! На довгих канікулах учителям знову не дадуть відгули, а примусять розважати дітей. Здохнути можна і без війни! Кияни - молодці! 6-денка - це шокуюче навантаження на дітей і вчителів!
правда
Для Маріуполь: начальники освіти видали накази про шестиденку. а чи записувати в журнали години за суботу не кажуть і як платити не знають а перевантаження дітей про це не думають пора піднімати профспілки а райво розпускати вони про людей взагалі не думають
Олекса Позняк
Держись Мариуполь! А моё Енакиево похоже сливают в ДНР
Вважаємо
Для правда: "пора піднімати профспілки" - молодця!!! А всі 23 роки чому не піднімали? І хто вам дозволить распускати райво? Чи Ви вважаєте, що дозволено буде діяти без вказівки від них?
Коментувати