Міносвіти дозволило користуватись мобільними

Міносвіти відмінило заборону на використання мобільних телефонів у навчальних закладах

Міносвіти дозволило користуватись мобільними

З метою поширення використання інформаційно-комунікаційних технологій під час навчального процесу в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, Міністерство освіти відмінило заборону на використання мобільних телефонів у навчальних закладах.

Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки України № 910 від 7 серпня 2014 року.

Нагадаємо, заборона на користування мобільними телефонами під час проведення навчальних занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах діяла з 1 вересня 2007 року відповідно до наказу №420 від 24 травня 2007 року.

Заборона на використання мобільних пристроїв стосувалася всіх учасників навчально-виховного процесу.

Освіта.ua
13.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
алексей
бодя в мене теж саме . я звичайний семикласник і вдень маю носити 7-8 книжок але я маю планшет и телефон
Бодя
Я звичайний семикласник ,у звичайній школі. Мій портфель майже вдвічі перевищує норму ваги. Чи маю я право користуватися планшетом ,з завантаженими на ньому книжками ,замість важких книжок?
Друзілла Галицька
Для Бодя: А хто може заборонити? в мене син вже третій рік ходить в школу з планшетом. Підручники носить лише на окремі предмети, які вивчають за іншими підручниками (наприклад англійську)
Коментувати
Є!Бали
В пизду такі дверцята...
Натэл
Ну не идиоты? Будем иметь еще одну проблему...
Наталія
Дитина використала мобільний запис розмови вчителя пів тексту стерла, потрібний їй (компромат на вчителя ) залишила.Чи правомірні дії дитини?
Руслан Фенкус
Як не нашкодити дитині, нашими, батьківськими заборонами я читав у 5-ому номері україномовного психологічного журналу Експеримент
Бом-бом
Министр намекает на то, что можно на айфон снимать учебный процесс, учителя и других учащихся? А потом вся эта "кухня" попадает на ютюб, чтобы все оценили??? С такой дерьмократией министр долго не протянет.
студент
Для Бом-бом: знімати навчальний процес можна і треба. Саме завдяки цьому отримують заслужені покарання недопедагоги, які підвищують голос на учнів, ображають, принижують тощо. В ідеалі, слід в усіх кабінетах камери відеоспостереження поставити, аби контролювати викладачів.
МАРТА
А те як себе зухвало ведуть учні з вчителями, то це в межах допустимого?
Коментувати
морозик
Такі " дозволи" лиш шкодять в роботі вчителя !!!! Попробуй тепер цілий клас контролювати : хто в контактах , хто в новинах , хто порнуху розглядає !!!!Міністр якщо хоче бути "добреньким" , то хай попробує тепер попросити учнів чи студентів уважно слухати і "бути" на уроці !!! Дурні міністри , тому й дурні накази !
МАРТА
Для морозик: 100%
Коментувати
AllBANy
Просем путлера висти войска и подвесть за яйця минисра образования за злочиные накази протев чиловечества!!!
indigo
Спочатку потрібно ВК і всю іншу муть забанити, а лише потім дозволяти користуватися мобільними телефонами у НАВЧАЛЬНИХ цілях!!!
Дмитро
Для indigo: Якщо чесно, я в деяких групах того ж вк, часто знаходжу більше інформації ніж в вікіпедії. Що до закону, то давно пора! Наприклад в ЄС у навчальних заклада є WI-FI, а в деяких навіть LTE(4G)! А наші діти мало того що за свій кошт через 3G шукають ту інформацію, так їм ще й забороняють її використовувати! Хіба не зрозуміло, що майбутнє наших дітей буде повне технологій, за допомогою яких знайти інформацію буде простіше простого! Та її і зараз знайти просто! Уявіть, що буде через 4-5 років... Якщо ми, старі пеньки мало, що розуміємо в тих андроїдах та айфонах це не означає, що нашим дітям воно теж не треба! Лише уявіть скільки інформації наші діти можуть знайти в інтернеті за допомогою тих же гаджетів! Ми всі так хочемо в ЄС, але нічого для цього не робимо! Прийнятя нових законів теж є не мало важливим кроком. Ви думаєте вибрали президента тай хай сам все робить поки ми будемо дивитись?! Вибачте, але в такому разі мені соромно за свій народ.
ррр
Абсолютно згодна з Вами, Дмитро! Мені мобільні телефони і планшети не заважають, а допомагають: то значення слова швиденько знайшли, то додаткову інформацію з питання, яке я висвітлила мало, а їм хочеться більше, то репродукцію картини художника, якої в мене немає, знайшли, тут же, поки пояснюю далі, передали рядами - мають уявлення! А віртуальні екскурсії музеями! Інша справа, що не завжди і не у кожному класі вдається так зробити, бо в деяких учнів культура низькувата! Але ж на уроці учитель - режисер і господар, які правила встановили - так воно і буде. Я не хвалюся, не без того, щоб хтось спробував, але я не сиджу на стільці, тому мало кому вдається гратися, здебільшого, як сама того хочу, щоб хоч іншим не заважало, зроблю вигляд, що не помітила. Да, працюю у звичайній міській школі, планшети і телефони є не у всіх ( та й у мене нема ), але за ними майбутнє, як би ми не були проти. Тому вчимося і користуймося на благо собі та іншим!
Коментувати
Ксюша
а мне нравиться закон)))))))))
Dmytro
Это они для того разрешили, что учебники по новой программе (например, для 6 класса) будут получены только к ноябрю в лучшем случае. Так что, будем загружать электронные версии учебников и пользоваться телефонами и планшетами. Не удобно конечно. Уже б разрешили на 1й семестр выдать старые учебники что ли?
Олена Боярчук
Як вчитель такою "новинкою" від МОН обурена. Я досить молодий і розуміючий педагог, тому намагалась використати у позитивному руслі звичку дітей не випускати мобільний з рук. Підбирала їм завдання, що вимагали пошуку в Інтернеті на уроці. Оскільки дійсно сказали: мобільний сьогодні - це комп’ютер. Але нічого хоршого не вийшло: діти одразу заходили в соцмережі, роблячи вигляд, що працюють. А працювали тільки ті, що роблять це і без комп’ютерів і телефонів. Тим паче, достатки в сімей досить різні, тому несправедливо одним дозволяти користуватися сучасними телефонами як способом отримання інформації на уроці, а іншим просто чекати, бо ж у них мобільний призначений тільки для дзвінків і смс. З жахом чекаю початку навчального року, бо діти свої права добре знають.
Макс
Ну і що? Закон насправді ще сирий. А так набагато полегшить навчальний процес у підготовці різної інформації. Дуже часто мені приходилось знаходити на лабораторних різні формули так ,як їх просто нема в підручниках 1998-2005 року. Нехай або друкують підручники з усією інформацією , або дозволяють використовувати телефони та різні мультимедійні пристрої.
дмитрий
Сколько много не довольных, так Вы у своих детей поинтересуйтесь, а не высказывайте "своё" устаревшее мнение на новый лад!
12
Для дмитрий: Может, детей и в школу будем водить только по их желанию
Дмитрий
Дмитрий с большой буквы :D.
Олена Боярчук
Дмитрий, а сами Вы смотрели с какой буквы у Вас ник написан? ))
Коментувати
111
За що тоді люди гинули на майдані? За отупіння іхніх дітей? Та це політика дебілізації населення! Якщо мені треба дозволити учням скористатися на уроці мобільним для пошуку інформації, я дозволяю. А якщо дитина на уроці буде ВКонтакті сидіти та пару матюків напише іншій дитині? Кому за це попаде? Вже здогадалися? Як то кажуть, за що боролись...
Олександр
Для 111: Коли ви дозволяли на уроці користуватись телефоном - ви порушували наказ міністерства. А тепер не будете порушувати! Невже важко логіку увімкнути?
111
Логіка в тому, що для пошуку інформації, а не для розваг. Відчуваєте різницю? І це, на мою думку, сприяло формуванню у дитини бажання вчитися. Можна було змагання устроїти, хто швидше знайде потрібну інформацію. Або розділити їх на групи для виконання декількох завдань. Тому в них не було часу писати щось ВКонтакті. Це сприяло навчанню, і користь була набагато більша за шкоду. Тепер ситуація буде зовсім інша. "Телефони дозволено. Міністром. Крапка." Невже важко логіку ввімкнути?
Олександр
Згідно попереднього наказу ви не мали права дозволяти учням користуватися телефонами. Ні з якою метою. Дозволяючи користуватись мобільними, ви виховували в учнях схильність до нехтування законами та правилами, а, також, формували в них розуміння того, що наказ, м’яко кажучи, недосконалий (оскільки вчитель його вимушений порушувати). Тепер ви можете робити усе те ж саме, тільки без порушення наказу. Логіка зрозуміла? Крім того, не бачу в якому місці новий наказ дозволяє учням сидіти соціальних мережах або гратися в ігри за допомогою телефона. Те ж саме вони могли робити за допомогою планшета, нетбука, ноутбука, портативної ігрової приставки - проте усі ці пристрої забороненими в школі не були. Під роздачу попали чомусь тільки телефони.
Коментувати
111
Це повний триндець.
Саша MMDA
Там відміна заборони не підчас уроку, а в навчальних закладах
Та отож
Для Саша MMDA: " метою поширення використання інформаційно-комунікаційних технологій під час навчально-виховного процесу "!!!
Коментувати
Alex
Кому потрібно, зможуть відкласти телефон і зайнятись навчанням
Ol
Браво! За три місяці тяжких розумових трудів МО "як в муку перднуло"! Дітки і так з допомогою блутуза за кілька хвилин перекидали сфотографовану контрольну роботу по всьому класу. А тепер це вже й законно буде.. Колеги, для чого нам мучитися?! Скидаємо всім відразу і задачі, і розвязки..Учням лишається переписати і поставити собі оцінку. Оцінки скидають так само нам...ДАЕШЬ НОТ В ШКОЛЕ!
Олександр
Для Ol: А яка різниця законно, чи не законно, якщо вони це все одно робили? Міністерський наказ не допомагав? То навіщо тоді такий наказ?
Коментувати