МОН визначило строки проведення учнівських олімпіад

Всеукраїнські учнівські олімпіади будуть проведені з 11 навчальних предметів

МОН визначило строки проведення учнівських олімпіад

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт підписав наказ № 918 від 08.08.14 року «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році».

Відповідно до наказу, у новому навчальному році будуть проведені Всеукраїнські учнівські олімпіади з української мови та літератури, англійської, німецької, французької мов, історії, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформатики. Загальне керівництво Всеукраїнськими олімпіадами та турнірами забезпечуватиме департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН.

Олімпіади та турніри відбудуться у три етапи: І етап – у жовтні 2014 року, ІІ етап – у листопаді-грудні 2014 року, ІІІ етап – у січні-лютому 2015 року.

Згідно з наказом, органам управління освітою областей, у яких планується проведення ІV етапу Всеукраїнських олімпіад і фінального етапу Всеукраїнських турнірів, необхідно подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти пропозиції щодо програм і складу оргкомітетів відповідних змагань у визначені у наказі строки.

Освіта.ua
12.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
007
Привіт!ті хто приймав учать у олімпіаді з укр.мови ім.Яцика 2014-2015(11 КЛАС),скажіть чи важкі завдання(перший раз буду приймати участь(примушує вчитель)), коли і де викладуть завдвння??вибачте за некоректні запитання!
indigo
Квіт хоч один день в школі працював?
Андрій
Ребят, не знаю как вы, но за 3 место по областе мне дали 200грн. Так что смысл в олимпиадах есть. ТОлько теперь не будет моей олимпиады по экономике, вот это провал.
11классник
Ну как обычно.учителя опять заставят идти на эти дурацкие олимпиады в добровольно-принудительном порядке,при том,что результаты их не волнуют вообще.главное не победа а участие ж.что сказать,жить стало лучше,жить стало веселей!
Олег
Ні олімпіади, ні турніри для 95% учнів і вчителів не потрібні.. Не вірите? Зробіть участь у них за бажанням - побачите !!!! Ну коли закінчиться обовязкова совдепщина?!
Владислав
Дуже шкода, що не проводитиметься IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, який мав бути в Луганську. Тим не менш, шалено вдячний Міністерству за перенесення фінального етапу X Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів з окупованого Донецьку до Сумської області! Навіть не сподівався на таку хорошу новину!
Учитель
Знову безоплатна праця вчителів на олімпіадах .
Світлана
Як можна видавати такі накази. Дозволити використання мобільних телефонів під час навчального процесу.А як навчання.Діти будуть на уроках гуляти в ігри на мобілках.
Галина
Який сенс у цих олімпіадах? Ми ж йдемо у Європу. Там діти самостійно беруть участь в олімпіадах. А у нас за списком і я якщо з якоїсь паралелі не буде учня, то вчителю "митимуть голову" цілий рік. Та і діти з кожним роком слабшають в знаннях.
whatever
Для Галина: Скажем так, наболело. К сожалению, смысла в олимпиадах действительно нет. Меня саму за учебный год посылали учителя чуть ли не на половину всех олимпиад (поскольку отличница и т.д., без права отказаться, т.к. школе нужны показатели), и это был ОГРОМНЫЙ стресс (слишком ответственная я, что ли...). Да и, честно говоря, они принесли мне лишь кучу совершенно ненужных грамот (13, вроде), из которых я действительно горжусь лишь двумя - по английскому языку (ІІІ этап, 10 и 11 класс), поскольку по-настоящему я увлекаюсь изучением английского языка. Все остальное - жертва времени и сил во имя непонятно чего. P.S. Аналогичная ситуация и с турнирами: людей, которым действительно нравится оспаривать или защищать определенную точку зрения, ужасно мало. Остальные приходят, чтобы посидеть и поболтать или поиграть на телефоне, да получить обещанную от учителей оценку. Учителям же приходится обещать чуть ли не двенадцать в году (и такое было), чтобы хоть кто-нибудь согласился на этот, извините, геморрой.
Коментувати
Іван
А куди поділось право,іспанська,фізвиховання?Питань немає за російську мову,а чим завинило право?
Лариса Бойко
Для Іван: Як це немає питань про російську мову? Чому не буде олімпіади? Особливо у нинішній ситуації це незрозуміле рішення.
Світлана
У багатьох школах російська мова не вивчається або вивчається факультативно. Тому важко, або і взагалі неможливо сформувати команду учасників. У результаті падає рейтинг закладу. Тому дуже мудре рішення відмінити олімпіади з окремих предметів, які вивчаються не в усіх школах або вивчаються як практичні курси не більше одного року (правознавство тощо). Олімпіади мають стати змаганнями між обдарованими учнями, а не між учмтелями та навч. заклад.
Вчитель
Світлана,а чому тоді коли астрономія яка вивчається лише у 11 класі 0,5 год. в олімпіаді є?Лариса,з російської мови олімпіада буде,зараз іде обговорення положення про олімпіади з мов нацменшин www.mon.gov.ua
Коментувати
Полтава
А в нас учнi й грамот не отримали за 2 -3 мiсця...
Леонідович
Для Полтава: і в нас
Коментувати
Родион
Освітянські чиновники перетворили олімпіади в бізнес. Місця, як правило ІІІ продаються кому потрібно, ну скажімо для атестації. Для більшого прибутку зробили 50% призових місць (І-ІІІ). На рівні обласних ІПДП, а також місцевих методкабінетів ( !) продаються олімпіадні завдання, підміняються роботи. Ну підписав новий міністр наказ, але що змінилося на місцях? Чиновники знову робитимуть чорну справу, а в дітей, батьків і багатьох вчителів ( не лукавих) - тільки відраза.
Андріана
Для Родион:Моя думка аналогічна! Проаналізувала результати ЗНО і підсумки олімпіади з того ж предмета. Так-от, серед призерів лише 3 дитини мають результат 190+, решта ж - 170-180 балів. Натомість серед НЕпризерів є багато учнів, чиї результати ЗНО під 200 балів. Ганьба організаторам таких "олімпіад"!
степан
100% згідий. Місця продаються. Ці олімпіади в такому вигляді як вони провод!ься зараз не потрібні. Сплошна корупція. Я також аналізував зно призерів, шокований результатом. Шановний міністре наводьте порядок або не проводьте іх взагалі. Щодо що у нас так і нічого не помінялось, змінився тільки міністр
мама
Не все продается и покупается. Мой ребенок с 8 по 11 класс занимал призовые места на областных олимпиадах и каждый год ездил на Всеукраинские, там тоже занимал призовые места, и был победителем. В основном, кто в 8 классе показал результат, тот и дальше оказывается в числе призеров. Практически к 11 классу они все друг друга знают, и новички вызывают подозрения. Да, деньги детям не достаются, но сам процесс соревнования многим нравится. И с явной коррупцией столкнулись только один раз, кстати, в этом году. Да, это обидно и неприятно, но - значит надо было так заниматься, чтобы не было возможности занизить оценку.И кроме грамоты, они получают опыт общения, умение концентрироваться в сложных ситуациях, и вообще, уровень знаний этих детей на голову выше знаний в средней школе.А по поводу отмывания денег - никто ведь не предлагает отменять спортивные олимпиады, а уж там-то какая коррупция и несправедливость.
Коментувати
Олег
А де ділась іспанська мова?
12
Війна війною, а гроші під прикриттям остогидлих олімпіад тирити саме час.
Дар'я
Для 12: однозначно
Вчитель
Шановні!Друга іноземна вам необов’язкова,екзамени скоротили,олімпіада ще вам відміни,може,вам,не потрібно навчатися в школі,а зразу у 6-7 роів в університет???
12
Для Вчитель: До чого тут екзамени та предмети. Йдеться про олімпіади, на які виділяють бюджетні кошти. Для чого? Ви, як вчитель, отримали хоч раз опату за перевірки робіт чи за чергування, чи за супровід? Ваші учні-переможці отримали щось, крім грамоти за 3 грн? То куди йдуть виділені бюджетні кошти всім зрозуміло. І хто ж захоче перекривати такий потік собі в кишеню.
Коментувати