Osvita.ua Середня освіта Обговорення правил олімпіад з мов нацменшин
Обговорення правил олімпіад з мов нацменшин

Міносвіти запрошує обговорити проект правил проведення всеукраїнських олімпіад з мов нацменшин

Обговорення правил олімпіад з мов нацменшин

Міністерство освіти і науки України оприлюднило для громадського обговорення проект Правил проведення всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур національних меншин.

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти, робочу групу з розроблення Правил проведення всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур національних меншин було створено на виконання рішення Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти від 15 січня 2014 року № 20 «Про рекомендації Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти за результатами роботи круглого столу «Освіта представників національних меншин України: проблеми та шляхи їх вирішення».

Мета олімпіад – духовний, творчий, інтелектуальний розвиток молоді, виховання її в дусі патріотизму та демократичних цінностей, залучення до збереження та пізнання культурної спадщини національних меншин України; популяризація серед учнів знання мов та літератур національних меншин України, підвищення його рівня; формування національної самосвідомості молодого покоління, толерантності та уміння жити у багатонаціональному та полікультурному суспільстві, усвідомлення спільних та відмінних рис в історії та культурі етносів, які живуть в Україні.

Зауваження та пропозиції можна надсилати до 25 серпня 2014 року на електронну пошту: menshina213@gmail.com.

Проект Правил проведення всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур  національних меншин.

Освіта.ua
06.08.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!