Парламент ухвалив Державний бюджет - 2020

Субвенція на соціальний захист окремих категорій учителів шкіл складатиме 3,7 млрд грн

Парламент ухвалив Державний бюджет - 2020

14 листопада Верховна Рада схвалила проект закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» в другому читанні та в цілому.

Доходи проекту держбюджету на 2020 рік передбачено у сумі 1 093,7 млрд грн, у тому числі доходи загального фонду – 974,7 млрд грн та доходи спеціального фонду – 119 млрд гривень.

Видатки проекту держбюджету на 2020 рік передбачено у сумі 1 180,1 млрд грн, у тому числі видатки загального фонду – 1 052,2 млрд грн та видатки спеціального фонду – 127,9 млрд грн.

За інформацією Кабінету Міністрів, у Держбюджеті збережено пріоритети, які закладалися спочатку: оборона та безпека, соціальний захист, охорона здоров’я, освіта, розвиток інфраструктури.

Зокрема, у наступному році буде збільшено суми в бюджеті на створення програми «Спроможна школа для кращих результатів», на мотивацію та підтримку молодих учителів (введено щорічну грошову підтримку для кожного молодого вчителя (21 тисяча грн), продовження реформи «Нова українська школа», подальший розвиток навчально-практичних центрів профтехосвіти, збереження субвенції для забезпечення освіти дітей з особливими освітніми потребами.

Так, збільшено субвенцію на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» на забезпечення шкіл необхідним обладнанням – 3,5 млрд грн.

Субвенція на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти складатиме 3,7 млрд грн.

На підтримку проведення наукових досліджень закладами вищої освіти з найкращою атестаційною оцінкою виділено 300 млн грн.

Освіта.ua
14.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
апр
Яке старання... Таких зарплат можна тільки побажати нашій "прекрасній" владі і президенту, в тому числі.
Натэл
А для не молодых учителей передбачено: інсульти, інфаркти, пенсія по інвалідності, а коли ти вийдеш на пенсію, якщо доживеш, то грошова допомога у 5 окладів тобі не світить, бо ти отримував пенсію по інвалідності. Не 21000, а все ж отримував. А пенсія 3600 тобі за щастя. Не модно бути немолодим вчителем, не модно.
Сергей Лимонов
Для Натэл: Браво! Кожне слово правда!
Коментувати
Василь
Для Не молодих педагогів попереду ЖАЛЮГІДНА пенсія та зменшення коштів з державного бюджету на СУБСИДІЮ.
unforgiven 2
Вітаю. Тепер зарплати народних депутатів будуть становити 4 тисячі доларів, як і обіцяв Зеленський. Вчителям, звичайно, FuckOFF.
Олександр
Прийшов сьогодні лист з адміністрації - з 1 січня надбавка за престиж буде 5%. Не знаю комі вірити.
serj
Для Олександр: Конешно шо бухгалтерії!!! Гроші то не мон начисляє
Коментувати
Сергей Лимонов
А що передбачено для не молодих педагогів ? Дуля без масла ! Дірка від бублика - від жилєтки рукава - п’яте колесо від воза ! Продовжіть синонемічно -афористичний ланцюжок ...
небайдужа громадянка
Для Сергей Лимонов: 21 тис грн щорічно.... Цього мало?
Микола
для небайдужої громадянки. Читайте уважніше "А що передбачено для НЕ молодих педагогів ?"
Коментувати