У 2020 році держава витратить 3,5 млрд на опорні школи

Проект бюджету передбачає кошти на створення нового освітнього простору в опорних школах

У 2020 році держава витратить 3,5 млрд на опорні школи

У проекті Державного бюджету передбачені кошти на реалізацію програми зі створення нового освітнього простору в опорних школах. Планується, що на ціцілі у 2020 році буде спрямовано 3,5 млрд грн.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що здебільшого йдеться про заклади в маленьких містах та сільській місцевості, куди приїжджають вчитися діти з усіх найближчих околиць.

«Такі школи – центр розвитку громади, що об’єднує молодь. Часто це одне з небагатьох місць, що роздає безкоштовний інтернет, тому школа стає чудовим місцем для спілкування та зустрічей, реалізації спільних проєктів та побудови планів», - наголошують у Міносвіти.

Окрім того, як і минулоріч, на ці заклади будуть частково спрямовані кошти із залишків освітньої субвенції 2019 року. Йдеться про близько 1,5 млрд грн, на які місцеві органи влади зможуть закуповувати шкільні автобуси, природничо-математичні кабінети тощо.

Освіта.ua
07.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
marthasimons
"Окрім того, як і минулоріч, на ці заклади будуть частково спрямовані кошти із залишків освітньої субвенції 2019 року. Йдеться про близько 1,5 млрд грн, на які місцеві органи влади зможуть закуповувати шкільні автобуси, природничо-математичні кабінети тощо." 1,5 млрд грн куди підуць ці гороші?