Новий правопис може застосовуватись з 3 червня

Фінальний текст нового правопису буде опубліковано на сайтах Міносвіти та НАН

Новий правопис може застосовуватись з 3 червня

Фінальний текст нової редакції «Українського правопису» буде опубліковано на сайтах Міністерства освіти та Національної академії наук, після чого його норми і правила буде рекомендовано застосовувати в усіх сферах суспільного життя. Про це йдеться у роз’ясненні Міністерства освіти.

У відомстві зазначають, що публікація нового правопису запланована на 03 червня 2019 року.

Також міністерством розробляється план імплементації нової редакції «Українського правопису», яким зокрема, буде передбачено терміни та етапи впровадження змін в освітній процес.

Як відомо, Кабінет Міністрів схвалив нову редакцію правопису 22 травня.

Освіта.ua
30.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Не вірю, що йде відствоювання інтрересів української мови. Є стаття 10 Коституції!!! Чомусь здається, що над мовою глумляться... Кого шукає МОН? (Згідно нового правопису, маємо особливу увагу звернути на фемінітиви https://mon.gov.ua/ua/news/mon-shukaye-osvitnogo-ombudsmena) Чому булінг, а не цькування? Маємо відповідники в мові, але ігноруємо ними. Чому в цих випадках мовчать "поціновувачі рідної"?
Максим Мирошник
Архаїзми тому і вийшли з ужитку що ними якщо і користуються то лише локально на малій місцевості - мова як і будь яка галузь розвивається і набуває сучасних змін, це так же як і англійську ми вчимо в школі літературну а приїхавши в англію на нас дивляться як на мову западенців що приїхали до києва ..
Григорій
ВСЕ, ДІСТАЛИ!!! Згвалтували мою мову солов!їну!!! Тепер принципово буду розмовляти на языке Пушкина, Достоевского, Толстого на РУССКОМ!!!
Володимир
Для Григорій: Може, все-таки поясните, як це їм вдалося таке зробити, щоб і мову солов’їну "зґвалтувати", і вас особисто заставити перейти принципово на "русский"... Я особисто поки що нічого не знаю...
Коментувати