Інститут мовознавства опублікував новий правопис

В тексті нової редакції правопису можливі деякі корективи у ході його підготовки до друку

Інститут мовознавства опублікував новий правопис

Інститут мовознавства опублікував нову редакцію «Українського правопису», що була ухвалена Кабінетом Міністрів 22 травня 2019 року.

В інституті зазначають, що український правопис - це звід правил, який встановлює способи передавання української літературної мови на письмі.

Нову редакцію правопису підготовлено Українською національною комісією з питань правопису, яка працювала впродовж 2015–2018 років.

У новій редакції враховані окремі зауваги та пропозиції, що були висловлені під час громадського обговорення проекту.

В Інституті мовознавства наголошують, що в оприлюдненому тексті нової редакції «Українського правопису» можливі деякі видавничо-редакційні корективи у ході його підготовки до друку.

нова редакція Українського правопису

Освіта.ua
27.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Даринка
Таємниці української мови відповіді на які маємо знати... Чому московські кириличні "древнерусские" фальсифікати досі вважаємо джерелами української історії? Які вони справжні артефакти часів Артанії, Дулібії, Росі з унікальними докириличними велесовичними текстами? Чому велесовиця, сакральне письмо давніх Рахманів - це основа української абетки та української мови. Відповіді шукайте у статтях і відео блогу "СВЯТОЯР" - https://sviatoiar.uamodna.com
Лілія Резницка
"У новій редакції враховані окремі ЗАУВАГИ", вибачте, а хто такі "зауваги", чи в новітній українській мові вже й таке є?
Віктор
Переписували з права на ліво - отримували звання та вчені ступені , продавали примусово книжки . Сьогодні переписали з ліва на право - отримають звання та вчені ступені , продадуть примусово книжки !!! Капець . Оце "МОВОФВОРЦІЛОГИНІ"
Местный
То, что раньше считалось безграмотностью, стало теперь правилами. Коллеги-педагоги, скажите, ну разве это не явный признак деградации общества?
Донецьк
Для Местный: для кацапомовного : ви та з путіним давно деградували
Коментувати