Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Підсумки тижня в освіті: головні події

Оприлюднено нові програми для 5-9 класів. Міністерство освіти затвердило оновлені навчальні програми для основної школи. У відомстві зазначають, що робота з оновлення програм здійснювалась за принципом «від предметоцентризму до дитиноцентризму».

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів. Міністерством освіти опубліковані матеріали щодо основних змін, що були внесені до програм основної школи членами робочих груп з оновлення програм.

МОН: модернізація професійної освіти - один із пріоритетів. За словами заступника міністра освіти Павла Хобзея, відновлення престижності робітничих професій є одним з головних викликів. Сьогодні лише 20% випускників обирають навчання у профтехучилищах.

ЗНО в магістратуру введуть і для міжнародного права. Планується, що вступний іспит для цієї спеціальності буде запроваджений наступного року. Цього року проведення тестування для вступу у магістратуру з права поширено на усі вищі навчальні заклади.

Інтернет має бути у кожній школі, - Гриневич. За словами міністра, Міністерство освіти сподівається на підтримку місцевих органів влади у проведені швидкісного Інтернету до кожної української школи, в тому числі до шкіл у сільській місцевості.

Для шкіл змінять норми використання комп’ютерів. За словами Лілії Гриневич, санітарні норми для використання комп’ютерної техніки в Україні застаріли і не враховують зміни в технічних характеристиках, що відбулися за останній час.

Школи отримали перші результати ДПА випускників. Представники шкільних адміністрацій мають можливість отримати інформацію про перші результати державної підсумкової атестації своїх випускників. Відповідна опція вже доступна на сайті УЦОЯО.

Скан-копії бланків відповідей учасників ЗНО стали доступними. Учасники тестування мають можливість ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей, які вони заповнювали під час роботи над тестом. Відповідна опція стала доступною 16 червня.

Визначено результати ЗНО з шести предметів. Вже визначено результати тестування з української мови і літератури, математики та іноземних мов. Результати учасників з інших предметів будуть визначені наступного тижня.

Освіта.ua
16.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
У мене таке питання: як УЦОЯО і директор В .А. Карандій пояснить мені таку ситуацію, коли на інформаційну сторінку моєї дитини завантажили чужу роботу з української мови та літератури і зарахували чужі бали (набагато менше, ніж би мало бути) і що почерк зовсім інший, і висловлювання написане не нею. Як тепер знайти роботу своєї дитини і довести, що це чужа робота. І це не поодинокі випадки цього року, бо в районі ми всі спілкуємося. чому цього року така робота УЦОЯО і хто за це відповідатиме, і чому я маю давати дитину із тими чужими балами на платне навчання, бо ми інакше нікуди не пройдемо. А може це за гроші продали нашу роботу? З повагою Світлана
Татьяна Власова
Для Світлана: Подавайте апеляцію.
Наталия
Для Світлана: Взагалі, коли починається ЗНО, діти повинні були звірити свої номери. Ви подивіться, чи це помилково завантажили не вашу роботу чи це вже на самому початку переплутали номери самі діти.
Коментувати