Інтернет має бути у кожній школі, - Гриневич

МОН сподівається на підтримку місцевої влади у проведені швидкісного Інтернету до кожної школи

Інтернет має бути у кожній школі, - Гриневич

Міністерство освіти сподівається на підтримку місцевих органів влади у проведені швидкісного Інтернету. Про це під час візиту до Одеської області сказала міністр освіти Лілія Гриневич.

«21 століття дало нам багато нових можливостей у сфері освіти, і онлайн освіта – одна із них. Це нові можливості як для дітей із сільських територій, так і для освітян. Завдяки онлайн-курсам вони можуть послуговуватися досвідом та напрацюваннями найкращих учителів України», - наголосила міністр.

За її словами це є дуже важливим питанням, оскільки зараз діти із сільських територій не мають рівного доступу до якісної освіти, особливо порівняно з можливостями, які є у їх однолітків у великих містах.

«Проекти онлайн освіти не будуть працювати вдало, якщо кожна віддалена школа не буде під’єднана до швидкісного Інтернету. Адже користування онлайн-ресурсами, особливо на уроках, має бути максимально зручним», – наголосила Гриневич.

Освіта.ua
15.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
kvazar777
Вся проблема в тому, що Міністерство знає те, що їм керівники ОДА передають, тим, відповідно, дають інформацію керівники управлінь, ті отримують від відділів освіти та рмк, а ті від директорів. І всі ці рази передачі інформації іде її викривлення, і в Міністерстві висвітлюється, що у всіх все добре. Щоб дізнатись хоч якусь реальну картину, треба оминути всі етапи викривлення інформації і опитувати навчальні заклади, кожного вчителя. Тоді Міністерство знатиме правду. А так всі бояться що їх звільнять і малюють картину ідеальної освіти в Україні.
Олекса Позняк
Для kvazar777: царь добрый, бояре виноваты...
Тина
так і є... завдання встановлення швидкісного Інтернету до шкільної бібліотеки від Міністерства нисходить до директора школи, а потім до ... бібліотекаря! "Встановлюй, за які хочеш кошти!", каже директор.
Коментувати
Про що це?
Мабуть пані міністр мала на увазі інші країни, коли говорила про онлайн курси та онлайн освіту в українських школах, розроблених та затверджених міністерством. Було б дуже цікаво побачити на власні очі ці їхні «засекречені» досягнення!
Світлана Бондарчук
Знаєте, для чого є інтернет в моїй школі? Для того, щоб директор та заступники могли відкрити електронну пошту і прочитати нові дописи з РАЙВНО. Для того, щоб інколи вчитель інформатики дозволив дітям щось погуглити та посидіти в мережах. Все! Інколи аж дико стає від того, що МОН не бачить чи не хоче бачити проблем у сільських школах. Нема в нас рівного доступу усіх дітей до можливостей сучасного світу. Та й буде ой як не скоро!