Школам змінять норми використання комп'ютерів

МОН і МОЗ розробляють нові санітарні норми для використання комп’ютерної техніки у школах

Школам змінять норми використання комп'ютерів

Санітарні норми для використання комп’ютерної техніки в Україні застаріли і не враховують зміни в технічних характеристиках, що відбулися за останній час. Про це сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час зустрічі з освітянами однієї з одеських гімназій.

«Зараз ми у міністерстві спільно із МОЗ працюємо над зміною санітарних норм для використання комп’ютерної техніки в Україні. Вони застаріли, більшість характеристик техніки, що зумовлювали саме такі правила, змінилися. Чинні санітарні норми не сприяють ні освітньому прогресу, ні здоров’ю учнів – школярі просто розуміють їхню абсурдність і, зокрема, тому не виконують взагалі жодних правил у користуванні технікою», – пояснила міністр.

За її словами, використання ґаджетів та різноманітних освітніх аплікацій у школах також обмежені саме цими нормами.

«Як і друк якісно нових підручників, де ми маємо інші, але схожі по духу та старості вимоги», – додала Лілія Гриневич.

Освіта.ua
16.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Накипелов
А комп’ютери і підручники (після чергового перенавантаження навчальних програм) міняти не потрібно?
ХУЙ ПИДОРАС
У кого є проблеми з результатами/оцінюванням зно з багатьох предметів, вам туди---> http://catcut.net/DbH8
Тина
а школьным библиотекам и не давали ни одного
Navalnyi
А деньги где вы возьмете. Не смешно господа. Как говорится, как была информатика устаревшей так и останется.
мнение
Деньги дир тратит на ремонт, ремонт - это бестселлер для школы, а "воз и ныне там" - обшарпанная со всех сторон, кроме фасада здания, оснащением кабинетов не занимается, мебель с 70 х годов. Как расходует деньги никого не интересует. Санитарные нормы, требования - проветривать, влажная уборка отсутствует, контроля нет за админом, только учителей бес.конечно проверяет, усмиряет так. Где РОНо и другие службы, принимающие школы в августе, каковы их отчеты вышестоящим инстанциям. Считаю можно потребовать фото, видео съемки внешнего вида школы и другие фото, хотя бы. В наш век так нужно принимать и проверять, то что просто говорят и подают на бумаге. Интернет есть! Почему не пользуемся? Не понимаю такого отношения сверху, ведь учителя не безразличные пишут об этом.
вчитель
ви не норми змінюйте, а комп’ютери дайте. Норми є, а ПК - ні.
Володимир
Ще б норми орсвітленості клавіатури змінили. Сьогодні на неї має "прожектор світити". Щодо "вбити" очі школярам, ДСанПін - ще той "креативник"!