Скан-копії бланків відповідей стануть доступними

Учасники ЗНО матимуть можливість ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей

Скан-копії бланків відповідей стануть доступними

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання матимуть можливість ознайомитись з усіма скан-копіями своїх бланків відповідей, які вони заповнювали під час роботи над тестом. Відповідна опція стане доступною з 16 червня на інформаційних сторінках учасників тестування.

Перші скан-копії будуть доступні для учасників тестування з української мови і літератури, математики, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Як відомо, 15 червня були оголошені результати зовнішнього оцінювання з шести навчальних предметів.

Освіта.ua бажає успішних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Деятель
А когда скан копии бланков с физики можно будет увидеть в кабинете?
Обурений
Ось ми тут всі пишемо, пишемо, а ,насправді, нас ніхто не чує і наші проблеми нікому не цікаві. Їм треба було щоб пройшли поріг певна кількість учасників, то вони так і зробили. А ,що поламали багато дитячих доль то нікого не обходить. Це ж не їхні діти отримали погані оцінки!
Наталия
Для Обурений: Також впевнена, що, крім тих абітурієнтів, їх батьків і вчителів, які переживають за ЗНО, ці коментарі НІХТО не читає. Ми пишемо в пустоту. Ніхто не звернув увагу на петицію з історії. Ніхто не зверне увагу на обурювання з приводу завдань з хімії, як не звернули увагу і на інші предмети. ВСЕ ВЖЕ ДАВНО ВИЗНАЧЕНО. І пороги давно виставлені такі, які ЇМ НЕОБХІДНІ для відсіювання певної кількості абітурієнтів.
Коментувати
Микола
Я обурений оцінюванням твору . Я отримав 6 б із 20, навівши приклад із літератури, власного досвіду та все це аргументував, як слід, і підвів . Перевірив написання пунктуацій них знаків , та кількість слів, яка складала 196 . Також, були тези . Розраховував на 10б , а вийшло лише 6 б
Аня
Для Микола: аналогично)))) 6б , есть и тезис и примеры))))
Anna
Для Микола: идите на апелляцию и доказывайте свою правоту)) возможно все не так радужно как вы думаете, а возможно проверяющий ошибся...
Коментувати
Аріна
Чому до цих пір не виставлено скани-копії бланку Б з української мови? У нас запитання, щодо оцінювання бланку Б, чому у половини дітей нашого класу стоїть 0 балів за лексику, граматику (хоча діти отримали 180+ )? Попереду вихідні, в понеділок не працює пошта. То це робиться спеціально, щоб ніхто і не встиг подати ту апеляцію?
Дар'я
Для Аріна: оооо, у вас теж? у нас також у багатьох - серед них ті, хто завжди писав на високий рівень, призери олімпіад - теж 0 за 6б! це технічний глюк? скажіть, ви з Києва?
ольга
у нас те саме. Київ. Всі в шокі щодо оцінювання творів : і діти.і вчителі...
Дар'я
Я сама вчитель. 0 балів за критерій 6б (лексичні, граматичні, стилістичні помилки) у половини дітей. Ніколи не повірю, що 8 сильним учням "перемкнуло" настільки, що допустили 11 і більше помилок тільки за цим критерієм. Так не буває! Хто і як київським дітям перевіряв власні висловлення, хотіла б я знати! Тому і не викладають скани, бо розуміють, що допущені серйозні проколи при перевірці. Мабуть, думають, що тепер робити... Бо якщо викласти - засиплють апеляціями...
Коментувати
ХУЙ ПИДОРАС
У кого проблеми з результатами зно з історії, біології, фізики, хімії, англійської або математики, вам туди - http://catcut.net/DbH8 П.С. Українська там теж є
мама
А чому у скан копії з англійської, математики виставлено бланк Б просто як роботу дитини без жодних поміток, зазначених помилок, зауважень перевіряючого? Такі тексти робіт у кожного є в чорновиках. А як же визначити, за що і скільки балів знято? Чому немає копії ПЕРЕВІРЕНОІ інструктором роботи? До речі, зараз на годиннику 15.40, а обіцяні сьогодні копії робіт з мови ще чомусь не виставлені. Це мабуть для того, щоб не всі встигли подати апеляцію - попереду вихідні. І чому правда все подається тільки в електронному вигляді, а апеляція поштою, замовними листами, ДЛЯ ЧОГО ТАКІ УСКЛАДНЕННЯ?
Оля
Для мама: У нашій державі все робиться проти дітей. Я теж дуже незадоволена тим, як перевірили твір з англійської мови мого сина. Учитель каже що твір відповідає усім вимогам, які передбачені для написання твору, але при перевірці оцінку занизили. Я теж хочу подати апеляційну заяву. Сьогодні телефонувала в УЦОЯО, де мені сказали, що маю почекати скан-копію роботи , де будуть вказані помилки, потім я маю порадитися з учителем, який готував дитину і коли буду впевнена, що робота перевірена невірно лише тоді можу подавати заяву. Таке враження що час спеціально затягують. Для чого таке ЗНО ? Розумні діти нікому не потрібні!!!! Сумно...
Яна
Ви також можете скачати на інформаційній сторінці карту результаті​в ,в якій вказано ,скільки балів отримано за те чи інше завдання.
Коментувати
Наталія
Досі немає скан. копій з української та математики!!! На апеляцію 5 календарних днів з дня оголошення офіційних результатів (з 15.06.2017?) Апеляція поштою. В понеділок пошта не працює....
alex_ch
Из трех пока английский вижу скан своих ответов и письмо. Ждите остальные.
Єлєна
Де ті копії бланків ,мені потрібно побачити бланк Б. Можу не встигнути потім апеляцію подати.
Таня
Предложение.Пусть под каждым бланком развернутых решений стоит фамилия того, кто проверял.Будем знать хоть кому "спасибо" сказать.
Таня
Дали только результаты.Как понять оценивание по матиматике последних тестов, если у подружки дочки ответ неправильный дали 1 бал, у моей правильный, тоже 1 бал???????
Таня
Для Таня: на нервной почве матИматика написала, пардон
Руслана
Это в какой номер Вам так оценили?
таня
31.что делать? Из четырех ответов 3 правильных, график не знаю, я мама.Поставили только 1 бал.Боюсь сказать ребенку, так как вчера решили не обсуждать больше зно.Укр 193, англ 184, математ 166.Что делать??????
Коментувати
Наталия
http://pedpresa.ua/184330-online-114.html 16 червня о 13:00 відбудеться онлайн-трансляція другого засідання експертної комісії при УЦОЯО з визначення порогу «склав/не склав» з історії України, російської мови, біології.
Славік Грицюк
Коли будуть результати з історії, фізики????????????????????????777
вита
Є тільки -Картка результатів учасника зовнішнього незалежного оцінювання, а самі бланки будуть ????
Інна
Дее їх дістати. Саме скани своїх бланків? Не рещультати
Анастасія
Будет результат или и скан с работой (власне висловлювання)?
alex_ch
Все в кабинетах с утра есть. И результаты А и Б.
тетяна
Для alex_ch: В кабинетах нет бланков. Только карточка результатов. А бланки будут?
alex_ch
Да видимо грузят.
Коментувати
Камилла Ильницкая
Підскажіть, будь ласка, чи у особистому кабінеті буде лише блан А чи бланк Б також???
Татьяна Власова
Для Камилла Ильницкая: Обидва повинні бути.
Коментувати
Олена
Підкажіть, будь ласка, вони будуть відправлятися в кабінети учасників автоматично чи потрібен додатковий запит для цього? І чи можливо буде саме завтра вже їх побачити?
Яна
Для Олена: Будуть відправлятися автоматично
Коментувати