Порошенко відповів освітянам про рівень їх зарплат

Збільшення окладів освітянам до рівня заробітної плати у промисловості потребуватиме суттєвих ресурсів

Порошенко відповів освітянам про рівень їх зарплат

Реалізація пропозиції про збільшення посадових окладів освітянам до рівня середньомісячної заробітної плати працівників промисловості потребуватиме вишукання суттєвих додаткових бюджетних ресурсів. Про це йдеться у відповіді президента Порошенка на петицію про "Відновлення гарантій, передбачених ст. 57 Закону України "Про освіту" щодо розмірів середніх посадових окладів освітян", що оприлюднена на Офіційному інтернет-представництві глави держави.

Разом з тим, Порошенко заявив, що поділяє стурбованість громадськості щодо порушеної проблеми, та запевнив, що питання відновлення престижності праці педагога є надзвичайно важливим.

"У складні часи неоголошеної війни у 2015 році нам вдалося двічі підвищити оклади працівникам освіти – з вересня і грудня (загалом підвищення становить близько 25 %). Упевнений, що робота у цьому напрямі буде продовжена й у 2016 році", - йдеться у відповіді на петицію освітян.

"Разом з тим реалізація пропозиції про збільшення видатків на освітню галузь для установлення середніх посадових окладів педагогічним, науково-педагогічним працівникам на рівні середньомісячної (подвійної середньомісячної) заробітної плати працівників промисловості, а також доплат спеціалістам, які працюють в системі освіти, до рівня середньомісячної заробітної плати працівників у цілому по народному господарству потребуватиме вишукання суттєвих додаткових бюджетних ресурсів. Водночас важливо під час розроблення та ухвалення відповідних законодавчих ініціатив урахувати фінансові можливості державного бюджету, частина якого наразі спрямовується на забезпечення обороноздатності нашої країни", - заявляє Порошенко.

Він також повідомив, що з огляду на важливість порушеного у петиції питання прем’єр-міністру України запропоновано в рамках реформування освіти вжити заходів для опрацювання центральними органами виконавчої влади питання удосконалення системи оплати праці педагогічних кадрів і за підсумками проведеної роботи ухвалити необхідні рішення.

Як відомо, наприкінці грудня, петиція про відновлення гарантій щодо розмірів середніх посадових окладів освітян, передбачених ст. 57 Закону України "Про освіту", що була зареєстрована керівником Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки Олександром Яцунем, отримала понад 25 тисяч підписів громадян, що є умовою для її розгляду президентом.

Освіта.ua
13.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
так
бабагалама +2 Для гопстоп: А чому ніхто не ставить питання про всеукраїнський учительський страйк? Якщо ми цього не зробимо, то гріш ломаний нам ціна, і нічого скніти!
так
Во сколько раз повышение перекрыло необъявленную инфляцию? Буратину-возникает вопрос о качестве работы организаторов общественной жизни? Понравилось об учителях советской закалки).Вопрос даже не в закалке,а в том,что восновном это люди,которые в советские годы успели относительно основательно устроиться в жизни-квартира,мебель,дети...Во времена бардака они уже не начинали карьеру,а продолжили её.Примерно так...
Буратино
Вы хотите получать большую зарплату .Столько времени сколько вы "отрабатываете" в год не хватит даже на минималку .Я молчу за качество этой "работы".
Местный
Работники в Эльдорадо получают больше, чем учитель. Вот так "престиж"...
Буратино
Для Местный: В Эльдорадо работник 10 12 часов на ногах преклоняется перед каждым покупателем . А в школе учитель отчитал 2 максимум 4 часа (кроме начальных классов) и слинял .Все каникулы он дома ,все лето также ,а еще как же не взять больничное, оно же оплачивается 120 процентов .Это пишется не про всех учителей ,я так думаю процентов так 80 -90%.Остальные 10-20% это советская закалка.
Юрій
Буратино ти де працюєш? На полі чудес? А скільки часу витрачає вчитель на підготовку до уроків? Перевірку різних видів учнівських робіт? Бачу про це тобі нічого не відомо
Коментувати
Наталия Мирец Тетченко
А на збільшення зарплат детутатам у три рази , урядовцям і суддям ресурси не потрібні. Вчитель повинен за 2000 якісно вчить, вивчать нові методики викладання.Батьки не несуть ніякої відповідальності за навчання дітей їм аби тільки вчитель. не дай Бог, не зробив зауваження їх чаду.
Валерій
Президент вважає, що сучасний вчитель на жалюгідну оплату праці якісно навчить...
Капита́н Аме́рика
Ось вам нуль, без палички. Дуже вдале фото.
Таїса
А у нас і престижність забрали . Платять лише 1 %. Тож зарплата знизилась на 19% мінус індексація. Отже підвищення дорівнює десь мінус 500 грн
Вчителька
і як же підвищилась ваша зарплата вчителям?? Де воно те підвищення?? Мали в грудні заплатити індексацію, вийло б десь 400 грн, та ні керівництово вирішило що не тереба нам індексація і вирішило підняти зарплату на 12 %, і замість 400 грн заплатили 150 грн. А зараз то й взагалі В Житомирській обл., Попільнянському р-н, перестали плптити вчителям 20 % за престижність праці а це ще -385 грн у мене. І де ж ваше підвищення??
Порадуемся же!
Корпорация Roshen только в Киеве открыла 30 магазинов и продолжает заходить во Львов, Харьков, Одессу и Днепропетровск. Об этом в интервью изданию ЛIГАБiзнесIнформ заявил гендиректор корпорации Roshen Вячеслав Москалевский.
Натэл
Для Порадуемся же!: в Казахстане продают...
Коментувати
зарплата
Нынешний лидер рейтинга FORBS – основатель корпорации Roshen Петр Порошенко (№7, $1,6 млрд). За год он увеличил свое состояние на рекордные для депутатов-миллионеров 60% – до $1,6 млрд. Рост произошел за счет улучшения показателей продаж и EBITDA Roshen, в частности, за пределами Украины.
вчитель
А нещодавно пан президент заявив "Як ми можемо довіряти найдорожче, що в нас є - ДІТЕЙ, людям яким ит платимо НАЙМЕНШЕ", а тепер вже й забув про це.........
УПА
Зарплата вчителя повинна бути прив’язаної до курсу долара. А чиновників - ні. Лише тоді з них буде користь.
Вчитель
Пан президент, на жаль, не зацікавлений в покращенні якості освіти в Україні, тим більше в підвищенні заробітної плати освітянам - його діти вчаться за кордоном. Вчаться не безкоштовно, звісно. Зі свого карману гарант забезпечує зарплатню нашим англійським колегам - таку, якої у нас ніколи не буде. Хочеш зрозуміти, чи буде дбати нова політична еліта про освіту - дізнайся, де навчаються їх діти.
гопстоп
Шановні працівники профтехосвіти! 17 січня 2016 року розпочинається безстрокова Всеукраїнська акція протесту перекриттям доріг державного значення, оскільки кошти на зарплати і стипендії не закладені в держбюджет, а місцева влада не бере на свій баланс. Тисячі учнів залишились без стипендії, частина з них сироти. Борітеся і поборите!
Николай
Давно пора в Измаиле депутаты уже заявили, что извиняйте но денег нет)
правда
Народе український, думай, кого вибираєш в депутати! Більшість депутатів лобіюють свої інтереси.
бабагалама
Для гопстоп: А чому ніхто не ставить питання про всеукраїнський учительський страйк? Якщо ми цього не зробимо, то гріш ломаний нам ціна, і нічого скніти!
Коментувати
Для покращення  життя вже сьогодні
http://censor.net.ua/photo_news/369135/villa_levochkina_za_40_millionov_evro_na_lazurnom_beregu_imeet_svyaz_s_rosukrenergo_i_korruptsionnoyi
Валерій Ковальчук
Я вважаю, основна помилка у тому, що просто говорять і нічого не змінюють. Робіть, міняйте, корегуйте, виправляйте, але робіть...
ssv
Потрібно, щоб усі чесно платили податки. А то мені розповідають податківці, що найвищі податки платять вчителі. Виявляється, що найбільше офіційно заробляють учителі! Ви можете собі таке уявити?
Покращення життя вже сьогоднi
Для ssv: Пожалуй сейчас единственное время когда в Украине все платят честные налоги. Просто против реформ проведенных в рамках подготовки к евроасоциации не попрешь. Даже бизнесмены признают, что прятать доходы у них уже не получается.
лалала
Да что Вы говорите! Честно платят налоги!!! Официально получают минималку, имеют субсидию, остальные суммы в конвертах.
Чернь
Для Покращення життя вже сьогоднi: Шановний,як я бачу,тобі добре живеться або ти взагалі не в Україні!!! Таким "патріотам" варто щось доказувати саме своїми діями на передовій в АТО! Тільки там буде твоє покращення життя!!! Багато вчителів там віддали своє життя ...
Коментувати
Віталій Лисогор
Виховання дитини — це не мила забава, а завдання, що вимагає капіталовкладень — тяжких переживань, зусиль безсонних ночей і багато, багато думок. Януш Корчак (1878—1942, польський педагог і письменник)
Покращення життя все сьогодi
Для Віталій Лисогор: Украина подняла отношения с Польшей на новый уровень. Идет приобщение к польскому опыту. Спасибо правительству и лично Господину Климкину. Новое правительство на две головы выше чем всякие кровосиси. Слава Украине. Слава Климкину. Слава Яценюку.
Марія
Для Покращення життя все сьогодi: Ти приколюєшся по повній програмі, чи насправді придурок??????
Покращення життя вже сьогодні
Для Марія: Даже на этом сайте проявляется усиление интеграции с ЕС - вечно свежие темы про учебу и проживание в Польше. Но это только вершина уйсберга. На самом деле Господин Климкин и украинское правительство во галаве с Господином Яценюком проделывает титаническую работу - во всех сферах интегрирует Украину в отношениях с Польшей, а значит и с ЕС. Украина будет европейской даже если ватники этого не хотят. Слава Украине, Слава кабмину!
Коментувати
beretta
Януковича свергли, а режим при Пеце еще больше усилился и такие продажные твари как "Покращення життя вже сьогоднi" лихо отрабатывают монеты Порошенка, которые он зарабатывает в Липецкой фабрике и налоги от которой идут на покупку вооружения врагом против нашего народа!
Покращення життя все сьогодi
Для beretta: не кипетись, ватник, Господин Порошенко - законно избранный и Богом данный президент. Он за год уже проделал огромную работу и защитил Украину от кацапни. У тебя за окном нету сруского мира только благодаря Петру.
Ватник
НЕ БЛАГОДАРЯ, А ВОПРЕКИ.
Коментувати