З грудня учителі отримуватимуть на 10% більше

Уряд підвищив посадові оклади працівників бюджетної сфери з 1 грудня 2015 року в середньому на 10%

З грудня учителі отримуватимуть на 10% більше

З 1 грудня 2015 року відбудеться підвищення посадових окладів на 25% по всій сітці державних службовців. Також передбачено підвищення посадових окладів працівників бюджетної сфери, зокрема, лікарів та вчителів, в середньому на 10%, що загалом, враховуючи підвищення мінімальних соціальних стандартів з 1 вересня 2015 року, становитиме близько 25%.

Про це, з посиланням на постанову Кабінету Міністрів № 1013 "Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів", повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю КМУ.

В уряді повідомляють, що підвищення посадових окладів здійснюється за рахунок включення до них сум індексацій, зменшення доплат, надбавок. Воно здійснюється в межах коштів, передбачених в кошторисах на оплату праці працівників відповідних органів.

"Також постановою у зв’язку з індексацією здійснюється упорядкування посадових окладів, що визначаються у відсотках до посадового окладу Прем’єр-міністра - усіх керівників та їх заступників в органах державної влади, в тому числі Президента України. Таким чином, підвищення посадових окладів відбувається по всій сітці держслужби від спеціаліста І категорії до Прем’єр-міністра", - зазначають у Кабінеті Міністрів.

Освіта.ua
14.12.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
юлия федоровна васько
ЯК нараховують зарплату у спецзакладі?? бо я отримую зарплату меньшу ніж моя колего яка працює в звичайному масовому садку
олена
Я бакалавр і сестра бакалавр..у обох по 3 роки стажу.....у неї20 го, у мене 24...вона отримала 2500..я 1700...у 1 семестрі я отримувала 2500
Олена
Отримали зарплату за січень, яка на 400грн меньше ніж за грудень.(хоч оклади підняли на 100грн, але зняли індексацію яка була 600). Ось вам и підвищення!!!!!!!!!!!!
Шиншилла
Уже 18-е и вроде не выходной, а зарплаты за январь не видать. Когда ожидать?
Юріївна
ой як багато, але що ж вони не рахують що підняли на 10%, але зняли інфляцію і мають намір прибрати 15% за престижність?
Оля
Щоб це й " куля в лоба " жив за тих 10 %,разом з Хобзеєм!!! Пі,...си!!
М.Г.
Це ж яким гуманітарієм потрібно бути, щоб так "рахувати" голосно на всю країну. Доцент державного вишу, маю стаж більше 30 років, науковий степінь, вчене звання. Держава півищила на 10%, виш зняв 5% за звання та 5% за ступінь за браком коштів. У результаті, у кращому випадку, люди отримали на 100 грн більше. 100 грн. за фактом складають 10%????????????
Zinger
Для Розовик: Який жах, не віриться, що таке можуть творити чиновники з нами. Як до освіти - так борги, як якусь показуху влаштувати - кошти є. А чого ж Ваші депутати мовчать? У нас спробували посадити вчителів на сухий пайок так депутати зняли доплати чиновникам мерії, а гроші направили на дофінансування шкіл. Мер сидів аж синій від злості!
Руслан Розовик
вообще нужно учителям предметникам объединяться и создавать свои курсы при школах с собственными программами...и зарабатывать, а в школе работать как можно меньше...не сидеть до 17-18 часов и не позволять государству порабощать себя.
Руслан Розовик
в Днепровском районе вообще 20% забрали. Сказали, что не хватает денег. Долги у районо на 20 миллионов ...типа выплатят позже. Интересно, чиновники районо куда летали отдыхать за присвоенные себе премии??? П.С. - учителя, разве вы еще не свыклись с мыслю, что мы с вами рабы и всегда будем ими...и всегда будем получать копейки. 2014 год - зп=1700 грн за 15 часов (212 Долларов), 2015 - зп 2100 грн за 15 часов вторая категория (84 Доллара)
Олена
У нас на Криворіжжі взагалі сказали, що з січня зарплату зменшать
Анна
О каких премия вы пишете? У нас в Изюме по 100 гривен ко дню учителя...
$
В нашем районе по 200 грн учителям, по 1000 грн директорам ( ко Дню учителя).
Zinger
Для Анни. А чого ж Ви мовчите? Де ваші районні депутати, для чого ви їх обирали? Хіба вистачить прокурорів на кожного директора школи? Чого боятися, хай директор працює за ті копійки!
Коментувати
Анатолій Копишинський
Що вони жили на 25% ((((((((((((((((((((((((звісно коли оримуєш зарплату 100000грн як мінімум то та сума значна, а коли 1300грн та хай вдавляться ними((
Мирослава
Скажите , а у вас на новый год премия ожидается?Деснянский район город Киев отзовитесь.
Zinger
Для Мирослава: Наскільки мені відомо, премія може бути за рахунок економії фонду зарплати, яка може бути у кожному навч.закладі, якщо не комплект працівників. Але кожного жиректора дусить жаба роздати вчителям, коли можна роздати технічному персоналу. А як завтра полетить освітлення або аварія? На кого положитися?
Коментувати
Дістало
А мне и моей престарелой родственнице (пенсия аж тыщща!) субсидии не дали. Еще бы, "грязными" у меня -ого-го! Я понимаю, чтоб дали субсидию, надо мне, педагогу с 23-летним стажем идти работать дворником)))
Світлана БондарчукЧижевська
Ну от, нарешті, тепер ,може,й вийде за один урок - 1$ (див.стаття - Учителю платять менше долара за урок, - Огнев’юк)! УРА!
виктория
Я работаю в школе в Киеве. У нас вообще дурдом. Зарплата ужасная. Постоянно дурят.мы для них рабы.... И правды не дождаться.а премия это только для элиты школы..может кто то подскажет куда лучше обратиться...пожаловаться...
правда
Для виктория: Обращайтесь коллективно (10-20 чел. достаточно) в министерство образования, параллельно прокуратуру и антикоррупционный комитет (три письма), директору тогда останется недолго, мы также сделали, дело пошло
Zinger
Для Виктории. Прекрасный совет от Правды. Вор боится огласки, значит каждый факт таких действий со стороны директора немедленно оглашать, да еще в пресу давать. Вот тогда органы управления образованием будут видеть, у кого борода в сметане!
Коментувати
Вчитель
Отримаєте доплату. Розбагатієте. Батьки учнів ще й дорікати будуть - он у країні криза, а вам все добавляють зарплату... Нікого не хитає за рахунок чого все відбувається і що в результаті отримають на руки. Суспільство налаштовують на те, що вчителі "зажралися" все їм мало - і доплати, і індексація, а вони ще й носом крутять...
Марійка
Вчиталась уважно..Зрозуміла ,що вчителі в мінусі ,бо підвищення посадових окладів здійснюється за рахунок включення до них сум індексацій, зменшення доплат, надбавок..Черговий маразм в освіті..
Валентина Валентина
Районна централізована бухгалтерія, про які преміі директору іде мова...