Osvita.ua Новини 850 освітян вимагали від уряду іншого життя
850 освітян вимагали від уряду іншого життя

Освітня профспілка взяла участь у акції протесту з нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю

850 освітян вимагали від уряду іншого життя

15 жовтня 2014 року відбулася солідарна акція протесту профспілок з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з бідністю у формі маніфестації та пікетування Кабінету Міністрів України.

У прес-службі ЦК Профспілки освіти і науки повідомили, що акція була ініційована Федерацією профспілок України, а участь у пікетуванні уряду також взяла делегація з понад 850 працівників освіти, учителів, викладачів, вихователів та студентів ВНЗ.

Основними вимогами демонстрантів до Кабміну стали питання захисту соціально-трудових і профспілкових прав та інтересів працівників.

В освітній профспілці вважають, що люди обурені черговими спробами урядовців обмежити соціальні права працюючих та не можуть погодитися з антисоціальними пропозиціями, що містяться в численних законодавчих ініціативах.

Також в освітній профспілці повідомили, що обурені підвищенням тарифів, цін на товари першої необхідності та поширенням безробіття.

"Наочними прикладами антисоціальної політики є підвищення в поточному році цін і тарифів на газ, житлово-комунальні, транспортні послуги, товари першої необхідності, продукти харчування при одночасному замороженні мінімальної заробітної плати, пенсії, штучному заниженні рівня прожиткового мінімуму, поширенні безробіття, зарплатних боргах трудящим і дискримінації в оплаті праці працівникам бюджетної сфери та багатьох інших фактів наступу на соціальні права громадян", - йдеться у повідомленні ЦК працівників освіти і науки.

Про результати пікетування будівлі уряду у прес-службі освітньої профспілки не повідомляють.

Освіта.ua
15.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
indigo
Моніторинг в освіті (від англ. money - гроші, есперанто toring - тирити, красти) - бюрократична кампанія, яка направлена на дестабілізацію навчально-виховного процесу до повної його паралізації. Моніторинг освіти, як правило, потребує значних затрат і сприяє розвитку корупції в освітній сфері, приниженню честі і гідності учителя, і аж ніяк, не стимулює учнів до підвищення рівня навчання.
мілітарист
Любий НІК, списувати нашу бідність на війну, те ж саме, що їх багатства і розкіш на "бабця подарувала". Тягар війни завше мають брати на себе багатії і владці: першим є що захищати, другі мають у цьому вину і обов’язок. Якщо профспілка захищає наші права - ми повинні їх підтримати. Вони собі літами, в розкішних апартаментах, на не бідних автівках, особняки як у фабрикантів - а нам кажуть - терпіть.
нік
Щось не пригадую, щоб при януковичі профспілки голову піднімали. Ну а зараз, під час війни, звичайно, вчасно....
1
Для нік: О, улюблена відмовка в хід пішла.
Проффесор
http://www.pravda.com.ua/news/2011/03/22/6039909/?attempt=1
Коментувати
ψ Психолог ψ
Освіта - один із ланцюжків корумпованої системи країни. В освіті платять за все: за влаштування на роботу, добровільно-примусові внески при вступі дитини до дитячого садка або школи, щомісячні внески на поточні потреби та ремонт, святкові подарунки працівникам тощо. Корупція в освіті продовжує процвітати, і нікому до цього немає діла.
учитель
Знову спустили з райвно моніторинговий диктант для 5-х класів . Хтось може пояснити, як мені оплатять перевірку майже 90 учнівських робіт і підрахунок помилок в диктанті , виведення рівнів успішності , середнього бала у відсотках ?КОЛИ НАРЕШТІ ПРИПИНЯТЬСЯ ЦІ БЕЗОПЛАТНІ ПРИМХИ РАЙВНО Й МЕТОДКАБІНЕТІВ ?
а далі
Для учитель: ніяк не оплатять. То входить у Ваші обов*язки - перевірка робіт. Коли припиняться? Коли Ви і Ваші колеги піднімуть це питаня на рівні району у якості ЗАКОННОЇ відмови від діяльності, яка не виписана у Вашому договорі
мамочка 5классника
ой, а че за диктанты? может ссылку на похожее дадите? чего мониторить-то, еще и семестр не прошел...
1
Для учитель: А ви ще здогадайтеся, хто буде перевіряти безоплатно твори ЗНО - вони ж подадуться під маркою ДПА
Коментувати
indigo
Права учителям, обов’язки учням і жодної міністерської криси під час навчально-виховного процесу!!!
Ірина
Для indigo: "мінус", мабуть, поставила міністерська криска))
indigo
не говоріть))
Коментувати
indigo
Учителі!!! Захищайте свої права, бо інакше Вас заплюють міністерскі бюрократи!!!
музика
ага, добре. У нас тут познімали доплати. Замість 20% за престижність - 5, а на той місяць видали , що не буде нічого взагалі. Люди обурені. Подання до суду - один варіант, вихід на спротив - інший. Побачимо... 23 години ставки, кабінет, стаж 25 років- 2500. Прораховуйте...
Laura
Таке враження, що наша профспілка існує в паралельному світі. При колишній владі вони рота боялись розтулити і їх все влаштовувало, а тепер раптом прокинулись! Вони взагалі новини дивляться? Дебіли...
Проффесор
Для Laura: Шановна Laura. Або у Вас коротка па’ять "При колишній владі вони рота боялись розтулити" (http://www.pravda.com.ua/news/2011/03/22/6039909/?attempt=1, http://ru.osvita.ua/school/news/32386/), або ви цим коментарем захищаєте наших доблесних урядовців та управлінців, які не лише в освітній сфері не проводять реформ... А списувати все на війну, яку "ведуть" добровольці і волонтери це найлегше...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!