Osvita.ua Середня освіта Реформа середньої освіти має початися з зарплат учителів
Реформа середньої освіти має початися з зарплат учителів

Міністр освіти заявив, що реформування освіти неможливе без підвищення рівня оплати вчителів

Реформа середньої освіти має початися з зарплат учителів

Реформа середньої освіти повинна початися із зарплат вчителів. Про це під час свого виступу перед студентами університету ім. Грінченка заявив міністр освіти і науки України Сергій Квіт, повідомляє телеканал "112 Україна".

"Коли ми підходимо до реформування середньої освіти, то воно повинно починатися із заробітної плати, а потім ми повинні вести всі інші розмови. Разом з тим я можу чітко сказати, що в цьому році ніякого підвищення заробітної плати в нашій країні бути не може", - заявив Квіт.

Освіта.ua
02.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Натэл
Реформа прошла успешно: зарплаты реформированы по полной программе. Все довольны. Можно продолжать.
salka
Не переживайте колеги за зарплату… Я Вас вітаю, на дворі чергова перемога – згідно домовленостям з МВФ ціну на газ для населення піднімуть всього на 280%-ів… А могли б на 500 – 700, як обіцяли місяць тому… (пам’ятається старий анекдот радянських часів: хлопець – «товариш Котовский, дайте кусок хліба» – «іди ти .. к чорту…» «Яка ж людина широкої душі, міг б шашкою та по голові…») http://www.segodnya.ua/economics/enews/tarify-na-gaz-podnimutsya-na-280-na-teplo-na-66-gontareva-593595.html
Tara
А у нас доплату снимают на содержание школ, где по 2-3 ученика в классе или и того меньше. Никто не хочет заниматься их закрытием, проще отобрать у тех, кто работает на полную катушку и отдать "несчастным". Нашего согласия никто не спрашивает. Вот вам и субвенция......и формулы......
кошмар
"Разом з тим я можу чітко сказати, що в цьому році ніякого підвищення заробітної плати в нашій країні бути не може", - заявив Квіт. Все ясно, Квит. Утром стулья, вечером деньги. Но денег нет, поэтому стулья (реформы) отменяются. Спрашивается, кто эти люди, которые сидят в Кабмине, и почему они там сидят? Я их не выбирала.
вчитель
Шановні!Кому потрібні наші коментарі?Просто,щоб "забити" голову людині яка має звання вчитель.А вчитель як був рабом так і залишився.Дирекція сьогодні байдужа до всього,вона рахує свою заробітну плату,чекаї хабарів і поборок від батьків,частину відправить у відділ освіти,райметодкабінет .А Ви шановні вчителя будьте" прокляті" це слова директриси нашої школи.Все куплено???
Володя
Слід повернутись до навчальних програм 60-х років і поставити всіх учнів у рівні умови . Безкоштовна школа повинна бути для всіх одинакова а не створювати заклади новго типу, де багато різних предметів, які нікому не потрібні.На моїй пам"яті у школі був один заступник а не 5 - як зараз. Ось Вам і підняття зарплати вчителям.
Ірина
та збільшення кількості годин... бо якось ця тема мусолиться від літа... от і "Освіта" про це статтю написала... залишається надіятись, що Квіт таки пройде в депутати
ррр
Якщо по чесному, то не із зарплат, а із ЧІТКО прописаних обов’язків із указанням суми за їх виконання, із ЧІТКО і ЯСНО прописаних обов’язків учителя і класного керівника. А то, читаючи те, за чим зараз працюємо, не можу позбавитися думки про узаконене рабство для тисяч розумних людей. В таких реаліях завжди ти комусь щось винен, і постійно боїшся не здати черговий папірець, який просто комусь потрібен у папці, щоб було...
Ірина
Для ррр: як каже одна моя старша колега, виходить, що в обов"язки батьків входить лише народити дитину та дотягнути до 6 літнього віку. все решта - обов"зки вчителя... і це печаль...
Otto
Для Ірина: Батьки з дитинства повинні закладати в голови дітей: слово вчителя - закон, поняття ВЧИТЕЛЬ - святе. Отримала низьку оцінку, то не вчитель винен, а ти не знала. І не бігти до вчителя для вияснення щодо оцінок, а дитині сказати - вчись
Коментувати
Старый учитель
я там был, в отличие от вас. учитель с 1 категорией 25 часов имеет 30 0000 р(он мне сказал об этом лично), там сумасшедшая система бонусов и доплат, чем выше твой профессиональный уровень, тем выше зарплата,платят за кабинет,знание КТ, за использование Кт в увп, за победы в олимпиадах по предмету( 3-4 тыс. в месяц), и это не разовые подачки, а постоянные доплаты. выслугу лет тоже платят и можно продолжать работать учителем. цены на продукты- выше не более чем на 20-30%, коммуналка - не намного выше этих величин,я говорю о том что видел и слышал сам. http://ria.ru/society/20130430/935452216.html, ссылка прошлогодняя и более официальная, чем ваша, согласно этой ссылке, в прошлом году,средняя зарплата учителя в России составила 26 0000. нам не о чем спорить, коллеги могут проверить, связавшись по соцсетям с однокурсниками в России. да,забыл,- ла-ла-ла....
Вчитель зі стажем
Спочатку обсираємо вчителів, а потім перед виборами турбуємося про їх добробут.
Артур Акопян 135 избират округ
А Полянский выборами занимается несмотря на запретное письмо Квита!!! Циничный "коварный план", разработан, очевидно, совместно избирательным штабом Рондина и Минобразования и науки. Полянский же десантировался в Одессу, чтобы реализовать его на месте. Замысел состоял в том, чтобы "нейтрализовать" ближайшего соратника Кивалова Владимира Завальнюка, занимающего должность ректора университета. Детали плана столичный чиновник, без стеснений и боязни быть уличённым в незаконной деятельности, в четверг обсуждал прямо в избирательном штабе Рондина. Мне об этом стало известно в четверг. Но поверить в такое откровенное использование админресурса было сложно…"
Озабочена
Квіт перед днем учителя обізвався. Він "озабоченный" низькими зарплатами вчителів. Нам дуже приємно, що він "озабочений", його "озабоченість" мене, вчителя, і мою сім"ю нагнодує, напоїть, одягне, купить мені методичну літературу, підписку, папір, проектор у клас (мрія ідіота). Мені дуже зігріла його "озабоченість". А ще дуже гріє, що до кінця року я повинна відгуляти 10 днів за власний рахунок, бо нема грошей на зарплату. Цікаво, скільки днів відгуляв Квіт за власний рахунок і хто йому купує папір для роботи та фарбу для принтера?
Вчитель
Для Озабочена: Ми вже класнi журнали купили - 54 грн.з класного керiвника, а ще виховнi журнали, а ще зняли 750грн.(писали за свiй рахунок).З Днем учителя!
ситуація
Для Вчитель: Вам немає куди гроші діти? Молодці!!!
Коментувати
tkachuk1961@mail.ua
В Древней Греции был такой закон: человек, получивший наследство, должен был приумножить его за два года, в противном случае его изгоняли из города. Интересно, что бы сделали с нашими правителями, ведь они все у власти 23 года. Что они приумножили? И еще учителей наказывают заработной платой, хотя мы, в отличие от них, честно выполняем свои обязанности.
ніка
Для роботи вчителя необхідні ноутбук, виписка періодичної преси і фахового журналу, пачки паперу А4, фарба на принтер ( бо друкуємо щодня), художня і методична література ( це, щоб бути в курсі новинок культури, бо пани з МО вважають, що багато вчителів - неуки (так мені здалося , слідкуючи за останніми тенденціями в висловлюваннях міністрів), канцтовари. Це все купую за власний кошт. От і порахуйте скільки необхідно коштів. Чи куплю я за свою зарплату вчителя той же комп ютер чи ноутбук? Візьму в кредит. А що вже говорити про земне: про їжу, одяг і взуття ( в декотрих учнів воно краще, ніж у вчителя), про комунальні платежі? А до того ще робота в класі, у якому взимку плюс 10 градусів. І це реальність! Нехай їдуть пани міністри не в елітні школи та ліцеї, а в звичайні загальноосвітні школи районів, містечок і сіл і послухають, що їм скажуть учителі, які ,незважаючи ні на що чесно виконують свою роботу!
ааааа
Для ніка: Якщо не можеш накопичити на ноутбук відкладаючи на полицю, то навіщо брати кредит, який не зможеш повернути? Доречі, ноутбуки здорожчали - мінімум 4500 гривень. Тонер для принтеру був 45, а став 60 (у березні), папір теж додав від 5 до 10 гривень. Мене дивує, що в моїй школі, такій свідомій в плані випису газет, в цьому році ще не примушували заносити гроші на убогу пресу.
музика
Для ніка: а мене спитали якось чому пишу контрольну роботу на дошці, а не роздруковую на папері))) От лише паперу ніхто не дав)))А рука могла писати...
Ого
А я друкую на чорновиках - батькам учні з роботи принесли - одна сторона чиста, я щаслива, багачка, не треба купувати папір, на цілий рік вистачить.
Коментувати
Wizard
Если комментируете, то комментируйте серьезно. Для "Покращення вже сьогодні" - коль вы называете себя учителем, то подкорректируйте свои знания экономики. Девальвация национальной валюты и ваша покупательная способность не связаны напрямую, разумеется если вы не переводите зарплату в доллары и не осуществляете покупки к примеру в США. Переводите зарплату в реальную стоимость продуктов и считайте разницу и да будет вам счастье. Владимир - полностью поддерживаю.
Покращення вже сьогодні
Для Wizard: В магазині давно був? Як там продукти, подорожчали? Ану нагадай, скільки коштувало пальне рік тому? А чи не здорожчав газ на 40%? А всі інші комунальні послуги так само коштують як і рік тому? Пересування міським транспортом дешевшає? І чому ж це на базарі продавці через одного пояснюють високі ціни здорожчанням долара? Побутова та високотехнологічна Техніка в магазинах додала від 33 до 50% у вартості. Можливо воно все й не повинно залежати від курсу долара, але у нас казкова європейська країна. Хоча, я думаю, що кожен, зокрема й український народ, отримує те, що заслуговує.
Коментувати
Владимир Каплун
Але ж можна хоча б захистити вчителя від свавілля освітянської бюрократії та звільнити від навантаження, яке не пов’язане з учбово-виховним процесом (паперова звітність і т.ін.)
Покращення вже сьогодні
У вересні 2013 року отримав "чистими" 1470 гривень за ставку 18 годин. У вересні 2014 року отримав 1250 по тій самій ставці в 18 годин. Інфляція - 2%, девальвація - 57%. Виходить, що "старими" грішми, тобто це моя реальна купівельна спроможність, я отримую 510 гривень. Україна - це Європа.
Учитель
Та шо вы говорите??? А никто и не ожидал повышения, подачку в 5 гривень кинете в следующем году, в этом перебьемся!
розКвітає Україна
Для Учитель: Які п"ять гривень. Все буде набагато простіше- ти маєш право на гідну зарплату в освіті - так маєш. А я можу мати гідну зарплату - ні ти маєш право
Старый учитель
Средняя зарплата работника образования в Ростовской области- 27 000 рбл. а мы зато незалежные и поем про ла-ла-ла
Яся
Так, ми незалежні! І чхать я хотіла на Ростовську область з її цінами і нетерпимістю до інакомислія. Їх агонія не за горами.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!