Строки вступу в магістратуру у 2021 році

Строки реєстрації вступників, проведення вступних випробувань та зарахування у магістратуру

Строки вступу в магістратуру у 2021 році

Вступ до закладів вищої освіти для здобуття ступеня магістра у 2021 році відбувається на підставі чинних Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти, що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1274 від 15 жовтня 2020 року

Строки реєстрації вступників

Вступники, які бажають узяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра, мають скласти тести єдиного вступного іспиту з іноземних мов (ЄВІ), а ті, хто вступає за спеціальностями «Право» та/або «Міжнародне право» – також тести єдиного фахового вступного випробування з права (ЄФВВ).

Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування вступників розпочинається 11 травня та закінчується о 18:00 03 червня 2021 року та здійснюється приймальною комісією відповідного закладу вищої освіти.

Строки проведення ЄВІ та ЄФВВ

Основна сесія єдиного вступного іспиту буде проводитися 30 червня, а єдиного фахового вступного випробування – 02 липня.

Додаткова сесія для певних категорій вступників проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти.

Спеціально організована сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, у терміни, які встановлюються Міністерством освіти і науки України.

Строки проведення фахових випробувань

Фахові вступні випробування проводяться:

1) із 11 травня по 29 травня – для тих, хто складає ЄВІ до магістратури;

2) із 19 по 30 липня – для тих, складає фахові вступні випробування в університеті уже після того, як тестування завершилося.

Складання додаткових фахових вступних випробувань проводиться в разі, якщо таке випробування передбачено правилами прийому закладу вищої освіти та лише для тих вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки).

Строки реєстрації електронних кабінетів та прийому документів

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня.

Прийом заяв і документів для участі в конкурсному відборі для здобуття вищої освіти розпочинається 15 липня, крім вищих військових навчальних закладів (закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання), військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, і закінчується о 18:00 23 липня для осіб, які вступають на основі результатів єдиного вступного іспиту та фахового вступного випробування

Строки зарахування на бюджет

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра:

  • рекомендації для зарахування за державним замовленням надаються 02 серпня 2021 року;
  • вимоги до зарахування (подання оригіналів документів) мають бути виконані до 18:00 години 07 серпня;
  • накази про зарахування за державним замовленням видається 12 серпня.

Для тих категорій вступників, для яких строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання не встановлено в Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти, зазначені строки визначаються Правилах прийому. При цьому зарахування на навчання за державним замовленням закінчується не пізніше ніж 15 вересня, крім випадків, передбачених розділами XIII, XIV цих Умов. Зарахування за кошти фізичних та/або юридичних осіб закінчується не пізніше ніж 30 листопада. Реєстрація та робота електронних кабінетів вступників закінчується 30 вересня.

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб, здійснюється не пізніше ніж 19 серпня.

Строки зарахування на контракт

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра у Правилах прийому можуть встановлюватись додаткові строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (тобто на контрактну форму навчання) у межах з 15 вересня по 30 листопада.

При цьому використовуються результати єдиного фахового вступного випробування та/або єдиного вступного іспиту (включаючи спеціально організовану сесію єдиного вступного іспиту), отримані в порядку, передбаченому Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти, або результати фахового вступного випробування та/або вступного іспиту з іноземної мови, складених у закладі вищої освіти у передбачених цими Умовами випадках.

Заклади вищої освіти в Правилах прийому можуть передбачати зарахування вступників за кошти фізичних/юридичних осіб для здобуття ступеня магістра на основі ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) в декілька етапів (у тому числі до дати закінчення прийому документів) за умови зарахування таких вступників до 30 листопада 2021 року.

Складено відповідно до положень Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році.

Освіта.ua
16.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Чи зможу я пройти на ЄВІ через додаток дія, і чи зможу предявити людям які пеевіряють документи в аудиторії під час самого проведення ?
Вступник
Оригінали документів у магістратуру можна подавати вже з 2 серпня, чи лише з 3 серпня?
Галина
Не можу розібратися. Як це розуміти? Додаткові строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб, із використанням результатів єдиного вступного іспиту 15 вересня – 30 листопада
Галина
Для Галина: Що Ви не розумієте? у вересні-жовтні буде спеціальна сесія ЄВІ, за результатами якої можна вступити на контракт
Галина
А з попередніми результатами ЄВІ на контракт можна ще подавати? Дякую за відповідь.
Коментувати
Софія
Доброго дня! Вказано що оригіналу документів потрібно подати не пізніше 7 липня, але з якою числа це можна зробити? Чи можу я подати документи раніше 2 липня?
Нерогуль
Для Софія: ПОдать документы ранее 2 лыпня ты точно не можешь, так как ты свой вопрос задала уже спустя 25 дней - 27 лыпня.
Коментувати
Любов
Доброго дня! Чому при вступі до магістратури забирають у ВИШі оригінал диплому про вищу освіту (спеціалітет)? Вчитися збиралася на контракті на заочному відділенні. Диплома не віддала, тож не зарахують. Диплом про вищу освіту є моєю власністю. До за совдепія, же забирали документи, щоб прив’язати студента до ВИШа. Дякую.
989
Для Любов: документи про попередній рівень навчання (атестат при навчанні на бакалавра, биплом бакалавра при навчанні на магістра) мають зберігатись в навчальному закладі до отримання Вами освіти. Якщо це Вас не влаштовує, Ви можете оспорювати це через суд
Коментувати
вступник
ТЕРМІНОВО!!! НА ГАРЯЧІЙ ЛІНІЇ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ!!! Доброго дня! Якщо на початку подачі електронних заяв був завантажений не той пдф файл з додатком, але при цьому заклад освіти зареєстрував заяву, а сьогодні додаток підвантажено вірно, то чи треба тепер заяву заново подавати? Вступ на магістратуру.
Наталья
Добрий день ! Коли треба подать заяву на повторне проходження іспиту по анг.єві. У мене бал низький .Як правильно це зробити для вступу на магістратуру . Дякую.
Марта
Добрий день! Чи можливо поступити на державне замовлення на магістратуру (філологія), якщо попередньо я навчалася на держ. замовленні в іншому університеті на психології, залишила університет й отримала ступінь бакалавра філології (контракт)?
Галина
Для Марта: Якщо Ви раніше не навчались на рівні магістр або спеціаліст за бюджетні кошти, то маєте на це право
Коментувати
Максим
Добрий день! Чи є можливість потрапити на бюджет якщо вступний іспит 30.07, а бюджет оголошують вже 02.08?
Віктор
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, коли потрібно приносити до ВИШу документи у паперовій формі (вступ на рівень магістра на основі диплому бакалавра)? У термінах вказано, що "Прийом заяв і документів для участі в конкурсному відборі для здобуття вищої освіти розпочинається 15 липня і закінчується о 18:00 23 липня", тобто копії документів у паперовій формі потрібно надати до ВИШу до 23 липня, а потім до 7 серпня, надати і оригінали, правильно? Заздалегідь вдячний!
Екатерина
Доброго дня! Вже відкрита реєстрація кабінетів вступників, а деканат до сих пір не надає жодної інформації щодо дипломів. Коли будуть готові документи про вищу освіту невідомо і надсилати нам серію та номер диплому відмовляються. Як бути в такому випадку? Дякую.
Галина
Для Екатерина: все одно Ви не можете зареєструвати кабінет доки немає результатів ЄВІ. А до того часу може й дипломи будуть. Взагалі може буде можливість з кампусу підтягати.
Коментувати
Крістіна
Добрий день, скажіть будь ласка, чи можна вступити на магістратуру 022 на бюджет при заочній формі навчання?
Андрей
Для Крістіна: Открываете и смотрите по очереди конкурсные предложения: https://vstup.edbo.gov.ua/offers/?qualification=2&education_base=620&speciality=022 Например, 341 ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА"
Коментувати
оксана
Які правила переведення на бюджетні місця в магістратуру? Чи має дитина учасника бойових дій першочергове право на переведення на вільні бюджетні місця в магістратуру, якщо крім неї пільговиків нема і її рейтиноговий бал відрізняється від прохідного на буджет на 10 балів? Дякую.
Нерогуль
Для оксана: Наоборот, для детей таких родителей надо стоимость обучения умножать на 10. Ибо папаша награбил чужого имущества, а теперь ещё детей мародёров на бюджет переводить?
Коментувати
Галина
Доброго дня. Які терміни подачі документів на заочне контрактне навчання на магістра по спеціальності 081 Право
наталя
Для Галина: контракт на магістратуру за спеціальністю право 081 коли не здано зно з англійської набрали 11 балів з 12. що робити?
Коментувати
Ахмед
Добрый ответь если люди впереди по списку не подадут документы их бюджетные места можно занять ? Бюджета 7 я 10 впереди меня 5 точно подают в другой вуз ?
Влад
Для Ахмед: не можна. На вільні місця переводять пільговиків. Якщо таких немає, місце повертається Мон
куриленко галина
для Влада. чому Ви так відповідаєте, я дзвонила на гарячу лінію мон і пан Ніколаев мене запевнив що можна. де прада. при подачі на магістратуру приоритетності не має. хіба при вступі на магістратуру є пільги.
Галина
Для куриленко галина: Влад просто не зрозумів з питання, що мова про вступ до магістратури. В магістратурі фіксовані а не відкриті пропозиції, тож набрати мають саму ту кількість студентів яка вказана в обсязі на бюджет
Коментувати
Евгений
Кого допускают на вакантные бюджетные места на магистратуру?? возможно ли перемещение из НЕ рекомендованных на бюджет если не все рекомендованные подадут документы?? очень важно!! спасибо
Олена
Для Евгений: Звичайно, можливо. Воно так і відбувається. На щастя, в магістратуру конкурсні пропозиції переважно фіксовані, плюс не діють усілякі квоти, як на бакалавра, які відбирають бюджетні місця поза чергою. Вступник може бути рекомендований на бюджет на кілька конкурсних пропозицій, якщо він проходить на них по рейтингу. Тож ті люди, які у списку перед Вами можуть занести оригінали в інше місце. Моніторте їх прізвища на вступ єдбо, куди вони ще подавались, і чи не занесли туди оригінал. Якщо виявиться, що всі, хто проходить на бюджет, подали лише по одній заяві і нікуди більше не вступають, нажаль, шанси, що вони не принесуть оригінали, низькі. Також телефонуйте в приймальну комісію, і виясняйте, чи не посуваєтесь ви у рейтингу через звільнення місць вище Вас.
Коментувати
сергій
Подскажите пож., в субботу и воскресенье 6.09 приемные комиссии ВУЗов работают ?
віталій
на контракт заочка на магістра тоже до 18.00 6.09 необходимо успеть подать оригиналі документов??
Адвокат
Результати вже є, але вони вам не сподобаються. Державне замовлення порізали просто катастрофічно.
Вася
Для Адвокат: де ж вони є?
Коментувати
Василий
А если я подавал документы в вузе ( оригинал диплома, фото и т.д.) и на руках их нет. Мне нужно ехать в вуз, так как я живу в другом городе, Или по факту ждать учебы? Или это надо ехать только тем, кто онлайн подал документы? Извините за глупый вопрос.