Строки вступу в магістратуру у 2023 році

Строки реєстрації вступників, проведення вступних випробувань і зарахування в магістратуру

Строки вступу в магістратуру у 2023 році

Абітурієнти, які бажають вступити в магістратуру в 2023 році, мають скласти єдиний вступний іспит, або єдиний вступний іспит та єдине фахове вступне випробування, або фаховий іспит чи співбесіду в університеті.

Цього року для всіх майбутніх магістрів, окрім тих, хто вступатиме виключно на контракт на спеціальності, яким надається особлива державна підтримка, буде проведено єдиний вступний іспит (ЄВІ).

Для вступу на спеціальності галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування» та «Міжнародні відносини» необхідно буде додатково скласти єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

Строки реєстрації вступників у магістратуру

Реєстрація для складання магістерських тестів у 2023 році розпочинається 08 травня (з 9:00) та закінчується о 18:00 31 травня.

До 18 червня всі зареєстровані учасники іспитів отримають на своїй інформаційній сторінці «Кабінет вступника» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування.

Строки проведення магістерських тестів

Вступні випробування проводяться у два етапи:

  • основна сесія (з 23 червня до 21 липня);
  • додаткова сесія (з 3 до 16 серпня);
  • cпеціальна сесія.

Спеціально організована сесія ЄВІ відбудеться на платній основі у строки, визначені Міністерством освіти і науки. Узяти участь у ній зможуть вступники, які бажають повторно скласти ЄВІ, або  ті, хто не реєструвався для участі в основній сесії.

Строки проведення співбесід

Індивідуальні усні співбесіди в закладах вищої освіти замість єдиного вступного іспиту, фахові іспити, фахові іспити замість ЄФВВ проводяться з 17 по 28 липня (включно).

Фаховий іспит для осіб, які беруть участь у конкурсному відборі виключно на контракт, проводиться з 31 липня до 18:00 14 серпня.

Строки реєстрації електронних кабінетів та прийому документів

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня.

Подання заяв для вступу розпочинається 31 липня та закінчується о 18:00 21 серпня.

Строки зарахування магістрів на бюджет

Рекомендації для зарахування за державним замовленням (на бюджет) надаються не пізніше ніж 26 серпня.

Вимоги до зарахування (подання оригіналів документів) мають бути виконані до 18:00 години 29 серпня.

Наказ про зарахування на бюджет видається 31 серпня.

Переведення на вакантні бюджетні місця та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання на контракт, здійснюється не пізніше ніж 8 вересня.

Реєстрація та робота електронних кабінетів вступників закінчується 30 листопада.

Строки зарахування магістрів на контракт

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані конкурсні пропозиції, здійснюється не раніше 30 серпня.

Зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб відбувається не пізніше ніж 30 вересня.

Для вступу в магістратуру на контракт на основі ступеня бакалавра заклади освіти можуть встановлювати додаткові строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб у межах з 01 липня по 30 листопада.

При цьому використовуються результати єдиного вступного іспиту, або єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування, або результати фахового іспиту, складеного в закладі вищої освіти.

Заклади вищої освіти в Правилах прийому можуть передбачати зарахування вступників в магістратуру на контракт на основі ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) в декілька етапів (у тому числі до дати закінчення прийому документів) за умови зарахування таких вступників до 30 листопада 2023 року.

Складено відповідно до положень Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2023 році.

Для отримання важливої інформації про особливості вступної кампанії долучайтеся до Telegram-каналу Вступна кампанія або до групи Абітурієнт у Facebook.​

Освіта.ua
21.04.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
Реєстрація для складання магістерських тестів у 2023 році розпочинається 08 травня (з 9:00) та закінчується о 18:00 31 травня. А коли буде реєстрація на додаткову сесію?
Світлана
Закінчила магістратуру в 2021 році. Чи можливо ще в цьому році вступити в магістратуру на іншу спеціальність, що потрібно робити?
Антоніна
Чи можу я дізнатись, де можна знайти дати реєстрації на додаткову сесію магістерських тестів ?
Антоніна
Вітаю! В мене вкрали паспорт. Чи можу я подати заяву на основну сесію з довідкою про встановлення особи, доки паспорт у процесі?
Дмитро
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо закінчив магістратуру за однією спеціальністю чи можна вступати на іншу за результатами ЄВІ 2021 року? Чи потрібно складати іспити заново?
Ганна
Добрий день. Потрібно складати іспити заново, але можна обрати між ЄВІ та іспитом з іноземної мови в університеті (а також між ЄФВВ та фаховим іспитом в університеті).
Ганна
Вибір між ЄВІ та іспитом з іноземної мови (й між ЄФВВ та фаховим іспитом для спеціальностей, для яких є вимога складати ЄФВВ) є тоді, коли відбувається вступ на магістратуру на основі ступеня спеціаліста або магістра на контракт (крім спеціальностей "Право" й "Міжнародне право", для вступу на які результати ЄВІ та ЄФВВ обов’язкові). У разі вступу на магістратуру на бюджет обов’язково складати ЄВІ (і для деяких спеціальностей - ЄФВВ, для інших - фаховий іспит).
Коментувати
Маша
Доброго дня! Чи можу я вступити на магістратуру на спеціальність "початкова освіта", здобувши бакалавра "дошкільної освіти"
Дарина
Чтоб сдавать "фаховий іспит" нужно обязательно ехать в университет, даже если с другого города?
Татеня
Доброго дня . А коли опублікуй поріг. Щоб дізнатися здав чи не здав ? .
Наталія
Чи можна вступати на 2 спеціальності магістратури одного року? Одна на денну форму інша на заочну
Павло
Доброго дня, скажіть буде якась додаткова сесія подачі документів та створення кабінетів на вступ до магістратури
Петро
Доброго дня, підскажіть я правельно розумію якщо я не реєструвався для складання магістерських тестів то я не зможу вступити навіть на контракт?
Сергій Петрович
Для Петро: Так, приходьте вже наступного року
Діана Загородня
Можете поступити. Все залежить від обраної спеціальності. Є спеціальності для яких здається вступний екзамен в університеті. І цього року він аж у вересні
Коментувати
МС КОТИК
Доброго дня. Підскажіть будь ласка чи можна по квоті-2 вступити до магістратури?
МС  ЗАЙЧИК
Для МС КОТИК: приходь до мене Котику, я тебе без квоти в усі дірочки поцілую, любенький.
Коментувати
Соня
Сьогодні 19 липня, тобто вступити на магістратуру я вже не можу????? Ніяк не могла знайти інформацію, потім була зайнята а тепер????
Буває
Для Соня: а все, раніше треба було
Діана Загородня
Ще можете поступати. Все залежить від обраної спеціальності. Не для всіх спеціальностей потрібний тест
Коментувати
Юрий
Скажите пожалуйста, как понимать следующую запись? "основна сесія (буде проводитися з 10 до 17 серпня);" Это значит что в нужном городе можно будет сдать экзамен в любой день из обозначенного диапазона дат? У меня сестра в Эстонии, будет добираться до Польши, нужно спланировать маршрут, забронировать жилье, добраться. Хотелось бы иметь немного конкретики, диапазон указан в неделю.
Діана
Для Юрий: Ні, після реєстрації в особистому кабінеті висвітиться за тиждень до початку, дата та час проведення. Діапазон неділя, тому що будуть приймати дітей частинами, а не як зазвичай, за для їх безпеки.
Коментувати
Серж
Така дурня, навіщо взагалі на контракт ті тести. краще почали б вже навчатись, так і закінчили б швидше. Мало того що навчання коштує купу грошей, так ще витрачай купу грошей іздити до областного центру здавати ті тести. зараз ітак грошей йок, ще давайте під обстріалми мотатися по країні, та витрачати останне.
Олександра
Доброго дня! Надайте будь ласка відповідь, що потрібно робити у даній ситуації. У мене виникла проблема з реєстрацією у магістратуру. У перший день реєстрації в університеті подала документи, при реєструванні виникла певна технічна проблема й на даний момент вже 8 днів не можуть мене зареєструвати, так як вводячи мої дані, вибиває помилку та унеможливлює подальші дії для реєстрації. Буду вдячна за відповідь!
Галина
Для Олександра: Ну так а тут Вам чим допоможуть? Ми ж не знаєм що у Вас за помилка. Вас же реєструє університет, то вони нехай і звертаються в центр технічної підтримки
Коментувати
Катерина
Чи буде якось вирішуватись питання з відтермінуванням від загальної мобілізації для абітурієнтів магістратури? Бо терміни вступної кампанії розтягнуті.
Иван
Появился бесплатный сайт для подготовки к Национальному мультипредметному тесту по математике. Для выпускников школ и их учителей: https://skladunmt.online
Helianthus
Для Иван: российский сайт РешуЕГЕ добавил кусочек нмт, зарегистрирован в России, брезгую
Коментувати
Шевчук
Деградація Мон бентежить. Нічим не займаються окрім правил прийому… Вигадують різну нісенитницю аби лише на гірше! Ні зміст освіти , ні сучасні методи навчання, ні тзн, ні співпраця з бізнесом , ні інноваціі , інтернаціоналізація..- ніц нічого!!!! ПУСТІ НАДУТІ ЧИНУШІ, безталані комерси…
Ольга
Поговорювали, що заочне навчання у магістратурі за спеціальністю 081 "Право" мають відмінити. Чи буде у 2022 році прийом на заочне навчання в магістратурі "право"???