Про подання заяви при вступі до магістратури

Що потрібно знати абітурієнту про подання заяви на вступ до магістратури

Про подання заяви при вступі до магістратури

У 2021 році абітурієнти, які вступають до закладів на магістратуру за денною та заочною формами навчання, подають заяви тільки в електронній формі, окрім осіб зазначених у п.п. 1 розділ VI Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти.

Прийом заяв і документів розпочинається 15 липня і закінчується 23 липня. Абітурієнти можуть подати до п'яти заяв на бюджет і до 30 заяв на контракт.

Подання заяви в електронній формі

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі онлайн на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/.

Під час реєстрації вступник зазначає такі дані:

 • адресу власної електронної пошти, до якої вступник має доступ;
 • пароль для входу до особистого електронного кабінету;
 • номер, пін-код і рік отримання екзаменаційного квитка, що був отриманий під час реєстрації на єдиний вступний іспит (ЄВІ) або єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ);
 • серію та номер документа про здобутий ступінь вищої освіти або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста.

В особистому електронному кабінеті вступник вносить номери телефонів (домашній або мобільний) із зазначенням телефонних кодів. Крім того, вступник завантажує копії документів в електронній формі (сканована копія (фотокопія) у форматі pdf, jpg):

 • додатка до документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ;
 • кольорової фотокартки розміром 3 х 4 см, що подає до закладу вищої освіти;

Вступник може замінити завантажені копії документів в електронній формі та номери телефонів до моменту подання першої заяви. Для подання заяви вступник обирає заклад вищої  освіти, освітній ступінь, конкурсну пропозицію та встановлює пріоритетність (у разі її використання) заяви для участі у конкурсному відборі для зарахування на місця за державним або регіональним замовленням.

Подання заяви в паперовій формі

У заяві вступники вказують спеціальність (освітню програму) для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра та форму навчання. На кожну спеціальність потрібно писати окрему заяву.

Під час подання заяви потрібно пред’явити оригінали таких документів:

 • документ, що посвідчує особу;
 • документ державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, а також додаток до нього;
 • екзаменаційний листок єдиного фахового вступного випробування / єдиного вступного іспиту (для визначених спеціальностей);
 • документи, що підтверджують право вступника на участь у конкурсі за іспитами замість ЄВІ та/або ЄФВВ.

Разом із заявою необхідно подати:

 • копії вищевказаних документів;
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
 • інші документи (якщо це встановлено приймальною комісією).

Заяву в паперовій формі вступник повинен подати особисто до приймальної комісії закладів вищої освіти. Відомості кожної заяви в паперовому вигляді реєструються в день прийняття заяви в Єдиній державній електронній базі з питань освіти та відображаються на сайті Інформаційної системи vstup.osvita.ua.

Строки подання заяв для участі в конкурсному відборі на магістратуру дивіться за посиланням.

Освіта.ua
15.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Подскажите пожалуйста! Могу ли я учиться заочно на контракте одновременно по одной специальности в одном вузе на бакаврате и магистратуре?
вступник
ТЕРМІНОВО!!! НА ГАРЯЧІЙ ЛІНІЇ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ!!! Доброго дня! Якщо на початку подачі електронних заяв був завантажений не той пдф файл з додатком, але при цьому заклад освіти зареєстрував заяву, а сьогодні додаток підвантажено вірно, то чи треба тепер заяву заново подавати? Вступ на магістратуру.
Ding
На магістратуру , коли подаєш заявки нема пріоритетів. Як буде проходити зарахування, якщо студент подає на бюджет у різні вузи у різних містах? Чи можуть його автоматично зарахувати без можливості вибору?До прикладу , по балах я проходжу на бюджет у КПІ і ЛНУ, але хочу дуже у КПІ ( хоч різниця у три бали від ЛНУ). Чи система не вибере так, що я не потраплю в КПІ, а до ЛНУ? Яким чином система працює
Магістратура
Для Ding: теж дуже цікавить дане питання) навіть принцип рекомендації на бюджет в межах однієї кафдери та університету, а ніде інформації немає, теж написав коментар під іншою публікацією, але досі не відповіли) мабуть спецільно не розкривається "схема" для того щоб була можливість просунути тих, кого необхідно. Це ж внутрішні іспити університетів і коефіцієнти вони розставляють самі. Що ж, будемо чекати експертної відповіді.
Ding
Для Магістратури. Через вихідні дні не маємо відповіді. Чекаємо з понеділка на роз’яснення.
Коментувати
Свiтлана
Доброго дня. Питяння: чи можна подати заяву на магаистратуру в один заклад, скласти зно, а потiм з результатами зно перевестися до iншого закладу на навчання в магiстратурi?
Андрей
Для Свiтлана: Перевестись нельзя. Нужно сдать ЕВЭ (ЗНО в могистратуру), а заявления на поступление подавать в несколько уч.заведений.
Коментувати