В Україні розпочали роботу курси для вступників з ТОТ

Курси передбачають заняття з української мови й літератури, історії України, математики, англійської

В Україні розпочали роботу курси для вступників з ТОТ

Для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій розпочали роботу підготовчі курси для вступу до українських закладів вищої освіти.

Про це йдеться у повідомленні Офісу омбудсмена України.

Згідно з інформацією від Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, курси є безкоштовними та передбачають заняття із української мови та літератури, історії України, математики і англійської мови. Навчання буде проводитися за очною, змішаною або дистанційною формами.

Пілотний проєкт діятиме на базі освітніх центрів «Донбас-Україна» і «Крим-Україна» при 9 українських закладах вищої освіти: Донецький національний технічний університет; Житомирський державний університет ім. Франка; Луганський національний університет ім. Шевченка; Маріупольський державний університет; Національний педагогічний університет ім. Драгоманова; Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»; Східноукраїнський національний університет ім. Даля; Таврійський національний університет ім. Вернадського; Херсонський державний університет.

В Офісі омбудсмена України наголосили, що потенційним учасникам курсів необхідно зареєструватися до 1 квітня 2021 року, заповнивши анкету на сайтах вказаних вище закладів.

Очікується, що на період навчання слухачів очного курсу буде забезпечено місцем у гуртожитку.

Консультації щодо зарахування на курси надаються за безкоштовним номером Гарячої урядової лінії: 0-800-504-425.

Освіта.ua
23.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів