В Україні відкрито курси для вступників з окупованих територій

Набір вже розпочався, навчання відбуватиметься за очною, змішаною та дистанційною формами

В Україні відкрито курси для вступників з окупованих територій

Міністерство освіти і науки запровадило пілотний проєкт безоплатних підготовчих курсів для вступників з тимчасово окупованих територій.

Набір на курси вже розпочався, навчання відбуватиметься за очною, змішаною або дистанційною формами.

Проєкт буде реалізовуватись на базі дев’ятьох українських університетів: Донецького національного технічного університету, Житомирського державного університету ім. Франка, Луганського національного університету ім. Шевченка, Маріупольського державного університету, Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Східноукраїнського національного університету ім. Даля, Таврійського національного університету ім. Вернадського та Херсонського державного університету.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, у цих університетах розташовані освітні центри «Донбас-Україна» і «Крим-Україна», які допомагатимуть вступникам з тимчасово окупованих територій подавати необхідні документи для навчання на підготовчих курсах.

Заклади вищої освіти мають сприяти забезпеченню слухачів підготовчих курсів місцями в гуртожитку на період навчання.

Навчання на підготовчих курсах триватиме з лютого до травня 2021 року (120 годин), а також з жовтня 2021 року до травня 2022 року – 8 місяців (240-480 годин).

Отримати консультацію із зазначених питань можна за телефоном урядової гарячої лінії – 0 800 504 425.

Освіта.ua
15.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів