МОН: більшість проблем при вступі створювали вступники

У більшості випадків розбіжності даних виникали через некоректне введення інформації

МОН: більшість проблем при вступі створювали вступники

Чиновники Міністерства освіти і науки вкотре повторили тезу про те, що у більшості випадків проблема розбіжності даних в електронних кабінетах вступників виникала через некоректне введення інформації вступниками та вищими навчальними закладами. Про це йшлося під час брифінгу, присвяченому перебігу вступної кампанії, у якому взяли участь міністр освіти Лілія Гриневич, перший заступник міністра Володимир Ковтунець, директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров і керівник ДП «Інфоресурс» Оксана Бєлік.

За інформацією міністра освіти, наразі приймальні комісії верифікували 99,8% заяв абітурієнт і цей процес буде завершено найближчим часом.

«Верифікація проводиться для того, щоб перевірити адекватність даних вступників, виявити та виправити помилки. Особливу увагу було зосереджено на верифікації середнього балу атестату, сільського коефіцієнту, крім того, у нас була частина абітурієнтів, які поставили собі бонуси як переможці олімпіад, хоча насправді вони такими не є. Окремо під час верифікації заяв перевіряється правильність розрахунку конкурсного бала», – зазначила Гриневич.

За її словами, у «більшості випадків проблема розбіжності даних виникала через не зовсім коректне введення інформації – як самими вступниками, так і навчальними закладами. Чимало випадків було й неправильного підвантаження документів. Однак наразі фактично усі розбіжності усунено».

Також найближчим часом будуть верифіковані всі конкурсні пропозиції ВНЗ, щоб їх можна було завантажити в алгоритм адресного розміщення державного замовлення.

«Головним результатом для нас має стати справедливий розподіл місць державного замовлення та забезпечення права кожного вступника здобувати обраний ним фах», – наголосила Лілія Гриневич.

Відео порталу «Педагогічна преса»

 

Освіта.ua
28.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів