Уряд затвердив порядок виплати стипендій

Кабмін прийняв постанови з доопрацюванням, якими визначається порядок виплати стипендій у 2017 році

Уряд затвердив порядок виплати стипендій

Кабінет Міністрів з подальшим доопрацюванням прийняв постанови, якими визначається порядок виплати академічних стипендій студентам українських вишів у 2017 році. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

Документи були проголосовані під час засідання уряду. Міністерству освіти і науки доручено, за участі Мінсоцполітики та Мінфіну, доопрацювати пропозиції студентства щодо механізму виплати академічних стипендій, що були озвучені на зустрічі прем`єр-міністра Гройсмана із студентським активом у НТУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» 23 грудня.

Засідання робочої групи за участі представників студентської громади відбудеться 29 грудня. На ній розглянуть питання щодо Положення про позбавлення стипендій, унормування роботи стипендіальних комісій, встановлення відсотку студентів, які отримуватимуть академічні стипендії, а також щодо складання рейтингових списків не лише за спеціальностями, а й за структурними підрозділами ВНЗ тощо.

Як відомо, раніше МОН представив громадськості власне бачення того, як має змінитися система стипендійного забезпечення в 2017 році.

Освіта.ua
28.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дима
Для многих студентов справиться с подобными заданиями бывает очень сложно, а если учесть тотальную нехватку времени, то в некоторых случаях своевременное написание нескольких курсовых становится практически невозможным. Это привело к тому, что всё чаще современные студенты стали обращаться за помощью к профессионалам, которые выполняют для них курсовые работы. На сайте http://zakazat-kursovuyu.ru/ любой студент из России может без проблем заказать курсовую работу. В этой компании можно найти автора для написания как курсовых, так и дипломных проектов. А ещё там можно заказать написание объёмных рефератов, сложных контрольных или РГР. Подобные компании намного упрощают жизнь студентов. Особенно полезны для студентов, которые обучаются заочно. Ведь чаще всего это люди, которым приходится совмещать учёбу с работой или ведением собственного бизнесаи в таких случаях находить время для выполнения всех заданий не получается даже у самых одарённых студентов.
рая
Україно де ти знашла собі таких " синів" -патріотів , які від несамовитої зажерливості не можуть зрозуміти, що не всі студенти мають кошти на життя , а успішність -це та сама корупція університетів.Реформатори зупиніться крїаїна. за межою бідності., іде війна, а вам не потрібно нічого крім багатства, брехні. Всі свої гріхи Ви прикриваєте Януковичем, та найбільща біда для народу це ВИ.Ви вбиваєте остіту, освічених дітей, професіоналів, бо Вам потрібні раби.
Настя
Буду ли я получать стипендию с средним балом 7. 3 ?
Батьки студентів
Шановні батьки студентів- інвалідів і самі студенти. Дуже раджу всім Вам телефонувати і писати ел. звернення до Всеукраїнської молодіжної організаціі студентів - інвалідів "Гаудеамус", а саме до нач. служби-юристконсульт ТАЛАНЧУК Ірини Володимирівни http://www.vmurol.com.ua/index.php?idd=%D0%A0%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82 з проханням підготувати і направити офіційне звернення інвалідів та батьків дітей інвалідів до Національної Асамблеї людей з інвалідністю України» (НАІУ) , щоб вони це звернення направили в КМУ ( Гройсману і Порошенку ). Телефонуйте і пишіть в НАІУ юристу Олегу Миколаевичу Полозюк http://naiu.org.ua/about-naiu/ . Не мовчіть і не чекайте що хтось це зробить... Відмінивши соц. стипендії інвалідам, залишивши мізерні пенсії - КМУ, президент і ті хто їх ТУТ оправдовує цим самим тільки демонструють свою байдужість і безвідповідальність перед народом... Побувайте хоч раз у лікарнях з інвалідами 1-2 гр. ДЦП, спитайте у батьків скільки коштує зараз лікування та реабілітація...
Про стипендії
Кабінет Міністрів з подальшим доопрацюванням прийняв постанови, якими визначається порядок виплати академічних стипендій студентам українських вишів у 2017 році. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти. Де знайти цю постанову?
ТАРАС
Для Про стипендії: На сайті КМУ, зверху, шукати № 1050
Коментувати
Адмін
Текст Постанови Кабміна "Про стипендійне забезпечення" буде викладено 31.12.2016 за посиланням: http://education.od.ua/stipendija-student.html
Олена
А де прочитати текст самої Постанови Кабміна? Цікавить перелік документів дл ясоціальної стипендії
Володимир Мініч
Майже 6 мільярдів... Хваляться вони. Є чим? У половини студентів віджали стипендії і подивіться!!! які ми розумні!! Як же ми гарно вам локшину вішаєм!!!! Тих майже 6 мільярдів - це бюджет якогось хиленького депутата. А пересічного - в рази більший. Корупція, брехливість, жадібність, нахабство - це справжня дійсність. Про студентів вони подбали...Хай про вас так подбають.
нам вообще депутаты на
ЗРЯплате НЕ нужны.И их штаты дармоедов НЕ нужны. Общество ещё не осознало КАК их оттуда выгнать поганой метлой и заменить правительством, ОТВЕЧАЮЩИМ за свои решения перед народонаселением
Студентка педагог
А змінити порядок виплати собі заробітної плати не збираються?. Зробити конкурс-15% від усіх депутатів можуть отримати заробітну плату на один рік- ті, хто краще працював та допомагав людям вирішувати їх проблеми на протязі усього року. а не просто кнопочки нажимав в засіданіє. Це має вирішувати народ на виборах (люди вибирають до 15% депутатів і ставлять галочку Всі інші без зарплати, і 68 чоловік з 450 за рейтингом, хто набрав більше голосів отримують зарплату. Вибори проводитися мають раз у рік 25 грудня. Оце б було об’єктивно.