Кращі класичні університети України

10 кращих класичних університетів в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України

Кращі класичні університети України

Інформаційний ресурс "Освіта.ua" представляє класичні університети, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2019 року.

Кращі класичні університети України

Назва навчального закладу Місце Місце у загальному рейтингу ТОП 200 Україна Бал ЗНО на контракт Scopus Підсумковий бал
Київський національний університет імені Тараса Шевченка 1 1 1 4 1 6
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна 2 3 3 21 2 26
Львівський національний університет імені Івана Франка 3 4 9 17 4 30
Національний університет "Києво-Могилянська академія" 4 5-6 12 2 20 34
Одеський національний університет імені І. І. Мечникова 5 8 16 32 5 53
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара 6 10 14 41 8 63
Сумський державний університет 7 13-14 6 63 12 81
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича 8 13-14 24 54 3 81
Донецький національний університет імені Василя Стуса 9 21 31 47 19 97
Ужгородський національний університет 10 26 35 70 13 118

 

Інші матеріали рейтингу:

Рейтинги, що використовувалися при складанні консолідованого рейтингу вишів України:

«ТОП-200 Україна» — методика проекту «Топ-200 Україна» базується на використанні даних прямих вимірів та експертних думок. Діяльність вишів оцінюється з допомогою інтегрованого індексу. Цей індекс містить три комплексні складові: індекси якості науково-педагогічного потенціалу, індекс якості навчання та індекс міжнародного визнання.

Рейтинг «Scopus» — результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша - кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій.

Рейтинг «Бал ЗНО на контракт» — рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів минулого року, яких зараховано до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Освіта.ua
07.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Зауваження щодо анкетування для студентів. У першому пункті "Ні" означає відсутність у положеннях закріпленого положення про вибір предметів, тобто ЗВО за вас обирає, хоча закон про вищу освіту має діяти для усіх ЗВО і вибір має бути у будь-якому ЗВО. Запитання і відповіді там вже відредаговані, щоб було зрозуміло студентам. Просимо - не писати дурниць. Повторне анкетування: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScYLDXI961NATuXUmY750alHtZ0pVC65zfMg6SnI7n51hTafQ/viewform?usp=sf_link
Дмитро
Ви краще скажіть, чому стундетів змушують групою вибирати предмети? Вони мають це індивідуально ж робити!
Випускник
Шановні, читайте уважно, за що призначається рейтинг! Ваше навчання нікому не снилося! Найбільшу вагу у рейтингу важить те, скільки опусів у скопуси напише викладач і нікого не цікавить, як він навчає студентів. Так що не ганьбіть свої виші, бо головне - це рейтинг!
Олена
А результати за нашу працю? Потім бали з неба, здала роботу - значить галочка?? Я ти сиди ночами, зір втрачай, поставу, здоров’я, а що тобі ще робити? Ти ж не 4 курсник,якому ще потрібно до держіспитів готуватися, де близько 100 питань чи більше, бо навіть змоги переглянути списку питань шене мав з цим завалом дедлайнів! А що тоді мають говорити платники? За що вони гроші платять ??? Люди, ніколи не повторяйте моєї помилки - не вступайте на переклад сюди! Все рівно, зі всіх студентів, які зі мною на потоці - навіть 10 не стане перекладачами, а всі йдуть на курси і в айті, бо там дійсно вчать і там заробиш на життя, і я пішла тим де шляхом! Тому краще одразу на курси айті, а не витрачати нерви і здоров’я своє за 4 роки цього пекла!!!
Олена
Навіть якщо і є 2-3 плюс мінус практичних предметів, то ви не зможете приділити їм уваги через 10 інших непотрібних теоретичних предметів, які хочеш не хочеш мусиш здати, бо інакше талон. Індивідуальний графік - це лише га словах, все рівно на пари ходи! Але найбільше розчарування кафедра перекладознавства принесла на 4 курсі! Дистанційне навчання - це гонка викладачів, хто більше скине дз, студенти ж не на канікулах, нехай переписують книжки в зошити, це що 21 століття?, переписують скановані книжки у ворд, конспектують радянські книжки англійською, пишуть щотижня есе з політології , презентації, аналізи, знову есе, рев‘ю на лекції, рев‘ю на статті, по 2 практичних з охорони праці (де математичні формули, а ми філологи), і ще купу непотрібних завдань і новий тиждень - знову по колу! А як же оцінки, зворотній фідбек? Здається, що це викладачі забули, зо карантин це не канікули! Ми то пахаємо щодня, виконуючи стоси їхній завдань! А результати за нашу працю?
Олена
Навчаюся на 4 курсі на кафедрі перекладознавства ЛНУ Франка, однозначно не рекомендую! Якщо ви так як і думали, що тут вас навчатимуть перекладу, ви глибоко помиляєтеся! Це перекладознавство, а не переклад, як хтось із лекторів влучно зауважив! Все, що ви отримаєте -це багаж чи швидше тягар нікому не потрібних теоретичних предметів, жодної практики!!! Кабінет синхронного перекладу, лише на вивісці кабінет, всередині давно поламане обладнання. Ставлення до студентів нікудишнє, рівень знань теж. Звісно є хороші викладачі, які полюбилися, але таких хіба на пальцях одної руки порахувати. Інші - головна мета завалити студента! Все, що ви будете тут робити - це писати конспекти радянських книжок, аналізувати стародавні перекладати і вчити настільки глибоко теоритичної матеріал, який жодним чином вам не знадобиться і ви цим точно на життя на заробите!
Роман Михайлович
Для Олена: Оленка, моя дочка закінчувала факультет перекладознавства в Тернопільському університеті у 2015 році.Її однокласниця - у вашому вузі. Коли обмінювались думками про навчання, то дочка завжди розповідала, що у них супер кабінети синхронного перекладу, працюють у спеціальних кабінках, багато практики(може тому, що це педуніверситет). А її однокласниця говорила ці слова, які ти написала.Після закінчення вузу (закінчила бакалаврат, а згодом магістратуру з відзнакою) дочці запропонували роботу викладацьку у вузі з умовою вступу в аспірантуру, але вона не захотіла, оскільки після 4 курсу була на практиці у перекладацькому бюро, почала отримувати непогані гроші.Після закінчення мала кілька пропозицій на роботу, вибрала одну з них. Зараз працює у солідній фірмі, співпрацює з перекладацькими агенціями, в тому числі і львівськими.Солідна зарплата.Пишу не для хвальби, повір, а для того, щоб інші, можливо прочитають абітурієнти, і будуть з розумінням ставитись до вибору вузу.Успіхів вам.
Коментувати
Вікторія
Мені дуже подобається НУ»Острозька академія».Дурень на контракті там точно не буде вчитися.Бо там потрібно дійсно вчитися,що на контракті,що на бюджеті.Різниці немає і гроші не допоможуть.Тільки знання.
Вчитель
Для Вікторія: це той в якому студенти здають залік у кафе, де їдять інші люди, студенти тісняться біля викладача, пробують здати реферат за кілька хвилин в абсолютно неприйнятнмх умовах. Хай ця радість буде вам)))
Роман
Дуже цікава та точно сформульована інформації, хотів би поцікавитися звідки вона. Я проживаю та навчаюся у цьому місті, і ніколи не чув більш безглуздої інформації, якщо таке було то хіба що можливо на початку 20 ст., але і це мало імовірно
Коментувати
Птушник
ЛНУ ім. Франка? Ахааахахахахахахахаахахахахахаххаххахахахахахахаххахахахахахаххахаахахахаххаха. Ніт.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!