Кращі медичні заклади вищої освіти України

10 кращих медичних вишів у консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України

Кращі медичні заклади вищої освіти України

Інформаційний ресурс "Освіта.ua" представляє медичні виші, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2020 року.

Кращі медичні навчальні заклади України

Назва закладу освіти Місце Місце у загальному рейтингу ТОП 200 Україна Бал ЗНО на контракт Scopus Підсумковий бал
Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького 1 6 17 13 12 42
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця 2 9 33 9 18 60
Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України 3 10 46 6 16 68
Харківський національний медичний університет 4 14 53 7 24 84
Національний фармацевтичний університет 5 16 15 37 35 87
Буковинський державний медичний університет 6 17 32 17 39 88
Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова 7 19 27 26 50 103
Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського 8 21 25 8 73 106
Донецький національний медичний університет 9 25 78 35 7 120
Українська медична стоматологічна академія 10 27 44 3 77 124

 

Інші матеріали рейтингу:

Рейтинги, що використовувалися при складанні консолідованого рейтингу вишів України:

«ТОП-200 Україна» — базовим принципом ранжування університетів у рейтингу є забезпечення повної відкритості, прозорості і незалежності ранжування університетів. Для укладання рейтингу використовувалися відкриті дані прямих вимірів, виставлені на відкритих веб-ресурсах незалежних національних та міжнародних організацій і установ.

Рейтинг «Scopus» — результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях. У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша - кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості цитувань цих публікацій.

Рейтинг «Бал ЗНО на контракт» — рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів минулого року, яких зараховано до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Освіта.ua
10.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
Дещо незрозумілий рейтинг???? Де, дійсно, одеський медичний вуз? Підсумкова бали дещо не співпадають із місцем у рейтингу. Та й інші показники не зовсім.
123
Цей рейтинг дорівнює 87,4 % плагіату докторської дисертації, а ви намагаєтеся достукатися до його совісті?.йому поставили завдання зробити різні грязниє дєлішки, а потім і він там буде де його попередники після вступної кампанії як мінімум. https://life.pravda.com.ua/society/2020/08/10/241919/
Сіповка в порту - вона ж і Пріська
Питання до Шкарлета. Хто і коли буде відповідати за цей дєрібан і шарлатанство? Де Одеський Мєдін , Га? Спеціально поковчили Запорожана, який оновив базу, придбав найбільше за усі роки. Ще при союзі Одеський мед найкращий медвуз поки туди не влізли рейдери так звані. Хто стоїть за цим рейтингом - хай вам до кінця життя буде по вашій правді.
Запріла Клавдія Омельківна
Свідомо занижуюють місце в рейтингу, бо топові місця вже продані навороченим ВНЗ, які були чогось варті 20 років тому.
Ганьба і ще раз Ганьба!!!!
Ваш цей рейтинг до самої лампочки. Він писався ізза вуха . заховайте його подальше. Одеський медичний університет Де? Спеціально і штучно останніми двома роками занижували , принижували викладацький колектив і витирали ноги об студентів. Майте Бога в животі і не позортеся і не виконуйте чужих вказівок. Матеріальна навчальна база даного вузу найбільша серед вузів. За перше місце у рейтингу він може посперечатися хіба шо з Богомольця. Аж смішно стало.. особливо в чому полягає впливовість із стоматологічної академія і фармацефтичний у-т. Педагоги! Не втрачайте своєї педагогічної тактики і совісті, Шановний міністр освіти, бо ви в першу чергу педагог!!!
Горшочок
Для Ганьба і ще раз Ганьба!!!!: іди попісяй
ааааа.здоровенькі були!
а ось і нарісовался автор рейтингу.
Діджей поносу
Так, ми оперативно відповідаємо на Ваші коментарі. Виникли якісь проблеми? Напишіть нам на електронну пошту або ж надсилайте лист поштовим голубом. З повагою, адміністрація.
Коментувати