Усі ВНЗ готові до роботи з системою "Електронний вступ", - МОН

У Міносвіти заявляють, що вищі навчальні заклади вже підключені до Єдиної державної електронної бази з питань освіти і зможуть приймати документи абітурієнтів в електронній формі

Усі ВНЗ готові до роботи з системою "Електронний вступ", - МОН

"Вищі навчальні заклади I-II рівня акредитації не були підключені до цієї системи. Цього року будуть підключені всі ВНЗ - більше 1100 вишів зареєструвалися, підключені до ЄДЕБО, мають свої ключі, операторів", - повідомив головний спеціаліст департаменту вищої освіти МОН Олег Януш на прес-конференції, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Він зазначив, що з минулого року Єдина електронна база з питань освіти працює в повноцінному режимі.

Як відомо, під час вступної кампанії 2013 року абітурієнти зможуть подавати заяву про вступ до вищого навчального закладу в паперовій або в електронній формі (Електронний вступ).

Заяви про вступ від всіх абітурієнтів мають заноситися до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Факт подання заяви в паперовій формі заноситься приймальною комісією до Єдиної бази безпосередньо під час подання абітурієнтом заяви, а факт подачі заяви в електронній формі фіксується у Єдиній базі автоматично. Користування електронною базою вищими навчальними закладами здійснюється на платній основі.

Освіта.ua
23.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів