Азаров підтримає законопроект Згуровського?

Прем'єр Микола Азаров заявив, що є прихильником законопроекту про вищу освіту розробленого робочою групою ректора КПІ

Азаров підтримає законопроект Згуровського?

Про це Азаров написав на своїй сторінці у Facebook, відповідаючи на запитання координатора громадської ініціативи "Студентський захист" Андрія Черниха про те, який із трьох законопроектів про вищу освіту буде підтримувати уряд при їх розгляді в парламенті.

"Хочу сказати, що я був і залишаюся прихильником законопроекту, розробленого робочою групою (Згуровського, - ред.). І я думаю, погода буде і на нашій вулиці", - написав Азаров.

Прем'єр також підтримав ініціативу про видачу українськими вищими навчальними закладами власних дипломів про освіту.

"Моя думка, що кожен ВНЗ має видавати свої дипломи і відповідати за якість цього диплома. У нас ВНЗ дуже різні, а диплом одного зразка як би гарантує єдину якість освіти. Насправді це далеко не так, і ця міра, на мій погляд, буде підвищувати відповідальність ВНЗ за якість освіти", - заявив Микола Азаров.

При цьому прем’єр не повідомив про те, чому після схвалення законопроекту на урядовому засіданні в грудні 2012 року, Кабінет Міністрів не скористався правом законодавчої ініціативи щодо внесення зазначеного проекту закону на розгляд парламенту.

Нагадаємо, в парламенті зареєстровано три законопроекти "Про вищу освіту": законопроект депутатів від Партії регіонів, законопроект опозиційних фракцій та законопроект Згуровського, що був зареєстрований народним депутатом Віктором Балогою.

Варто зазначити, що у Міністерстві освіти підтримують законопроект поданий до парламенту депутатами від ПР (Ківаловим, Калєтніком, Сорокою) та проводять широку агітаційну роботу з його просування. Останнім часом міністерству вдалося заручитися підтримкою Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, про що встиг заявити її керівник, ректор КНУ ім. Шевченка Леонід Губерський.

Слухання парламентського комітету з питань науки і освіти, присвячені обговоренню трьох законопроектів, мають відбутися в середу 27 лютого 2013 року.

Освіта.ua
22.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів