Гриневич запрошує студентів до обговорення освітніх законопроектів

Голова профільного парламентського комітету Лілія Гриневич запросила студентство приєднатися до обговорення законопроектів "Про вищу освіту"

Гриневич запрошує студентів до обговорення освітніх законопроектів

"Зараз у парламенті знаходяться три законопроекти про вищу освіту, які пропонують різні шляхи розвитку вищої школи. Провладний – фактично закріплює ручне керування вишами. Два альтернативні – пропонують утвердження автономії та академічної свободи, в них передбачено більше прав для викладачів та студентів", - зазначила Гриневич.

Депутат повідомила, що комітетські слухання заплановані на 27 лютого, на яких професійна спільнота та громадськість обговорить законопроекти.

"Коли один із законопроектів буде прийнятий за основу, в нас буде 10 днів для внесення поправок. До того ми обов’язково хочемо почути від студентства усі конкретні зауваження до законопроектів та обговорити пропозиції. Закликаємо студентські організації активно долучитися до процесу обговорення", - наголосила закликала Голова профільного парламентського комітету.

Як відомо, міністр освіти окрім студентів пропонує залучати до роботи освітнього комітету ще й чиновників свого відомства. На переконання Табачника, присутність чиновників має забезпечити прозорий та всебічний розгляд питань, віднесених до компетенції Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти.

Освіта.ua
08.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів