За кошти держави зможуть навчатись 189 тисяч вступників

Для забезпечення держзамовлення на 2021 рік Кабінетом Міністрів виділено 42,5 млрд

За кошти держави зможуть навчатись 189 тисяч вступників

Загальний обсяг державного замовлення на підготовку фахівців у 2021 році становить 188 тисяч 938 фахівців.

Відповідні дані містяться у постанові Кабінету Міністрів, якою затверджено обсяги державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, а також перелік державних замовників.

Зокрема, навчатись за кошти держави матимуть можливість понад 37 тисяч фахових молодших та молодших бакалаврів, понад 87 тисяч вступників на бакалаврат та майже 60 тисяч вступників до магістратури.

Цього року на підготовку бакалаврів у закладах вищої освіти, що належать до сфери управління МОН, держзамовлення збільшено на такі галузі технічного та освітнього профілю: «Автоматизація та приладобудування», «Механічна інженерія», «Архітектура та будівництво», «Аграрні науки та продовольство», «Хімічна та біоінженерія», «Біологія», «Освіта», «Електроніка та телекомунікації», «Природничі науки», «Електрична інженерія», «Інформаційні технології», «Математика та статистика» тощо.

На підготовку магістрів для закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МОН, виділено 47 тисяч 865 місць. У 2021 році для магістратури збільшено обсяг на такі галузі: «Механічна інженерія», «Електрична інженерія», «Електроніка та телекомунікації», «Виробництво та технології» та «Архітектура будівництва».

Обсяг державних місць на аспірантуру становить 3 тисячі 125 місць.

Загалом для забезпечення державного замовлення на 2021 рік Кабінетом Міністрів виділено 42,5 млрд грн.

Освіта.ua
13.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Новоукраінка
Який придурок вчителям технологій , праці, фізикам, хімікам і біологам поставив екзамен з англійськоі - ЄВ І ??? Ідіоти …
я провалил еви
Для Новоукраінка: ты долбоебка хочешь сказать что еви надо учителю математики или захиста витчизны? Ну ты и мразь!
Коментувати