Затверджений порядок подання онлайн заяв до вишів

МОН затверджений Порядок подання заяв вступниками до вишів в електронній формі

Затверджений порядок подання онлайн заяв до вишів

Міністерством освіти і науки затверджений Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої (фахової передвищої) освіти України в 2020 році.

Відповідний наказ підписаний в.о. міністра освіти і науки Любомирою Мандзій.

Документом визначений механізм подання заяв про вступ в електронній формі абітурієнтами, які вступатимуть на навчання до закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Для подання електронних заяв вступнику необхідно буде зареєструвати особистий електронний кабінет.

Для подання заяви вступник має обрати заклад вищої освіти, освітній ступінь, конкурсну пропозицію та встановити пріоритетність заяви для участі у конкурсному відборі для зарахування на місця за державним або регіональним замовленням.

Вступникам, які мають право на спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі,  необхідно буде зазначити це у кожній поданій заяві.

Як відомо, реєстрація електронних кабінетів вступників цього року розпочнеться 1 серпня.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії в 2020 році приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
11.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Момотенко
Добрий день. Дайте відповідь щодо подачі пільги (посв.жовте чорнобил.) Чи можливе направлення в вузи для зарахув. В електрон. Вигляді. Чи тільки подача власноручно в вуз оригінали.
Галина
Для Момотенко: Має значення не якого кольору посвідчення, а чи паєте Ви правона квоту1. на квоту мають право ті орнобильці, які в цьому році закінчили школу з відзнакою. Вони подають в паперовому вигляді.
Коментувати
Светлана
Добрый вечер!скажите пожалуйста у нас средний бал зно 127,на какую специальность какой вуз можно поступить в Харькове,спасибо
Галина
Для Светлана: Якщо Ви не знаєте ким хочете бути, то навіщо хочете вступати до вишу? Може більш логічно піти рік-два попрацювати, визнаитись з майбутнім, а тоді вже вступати на ту спеціальність куди хочете
Коментувати
Світлана
Скільки можна подавати заяв максимум. Не можу знайти такої інформації. Одні говорять що можна подати у 5 вузів по 3 спеціальності. Інші говорять, що тільки 5 заяв.
Влад
Для Світлана: тільки 5 заяв. В будь які вузи на будь яку кільсть спеціальностей, але всього 5!
Влад
Це на бюджет. На контракт кількість не обмежується взагалі.
Коментувати
Наталия
Правила поступления в университет после мед. коледжа. Какие экзамены нужно здавать и на какой курс будет зачислен?
Катерина
Можливо вступити з середнім балом ЗНО 123 на контракт ? Чи уже не можливо кудись вступити з таким балом ?
Роман
Для Катерина: У различных специальностей различные требования к среднему баллу ЗНО. Специальности вроде политологии, философии, социологии и т.д. не требуют высокого балла ЗНО, так как поток студентов туда довольно низкий, поэтому лицензированный объем часто даже не набирается достаточный. Всё возможно, конечно.
Влад
Та можна і на інші спеціальності, візьмуть на контракт! Крім права, міжнародних відносин, медичних спеціальностей.
Коментувати
Ангелина
А те дети которые не здали зно куда могут поступить и те кто написал на 110 баллов в училище на базе 9 класса набор закончен что делать детям?
Галина
Для Ангелина: Що означає "хто не здавав, кудиможуть вступати?" так всі хто хотів вступати здавав ЗНО. Якщо не здавали значить були інші плани: або йти працювати, або в ПТУ (там вступ без ЗНО), або в армію, або в декрет, хтось не здавав ЗНО, бо збирався вступати за кордон. В училище (ПТУ) треба вступати не на базі 9 класів, а на базі 11 класу. Да є ще фахові коледжі. там ЗНО не обов’язкове, можна вступати за вступними іспитами.
Tata
В ПТУ племінник вступав на базі 9 класу. Навіть двоє
Коментувати
Дмитро
https://petition.president.gov.ua/petition/99402 - проти повної заборони дистанційки.
G
Чи змінюється процедура повторного вступу на бюджет ?