В областях розпочався відбірковий тур WorldSkills Ukraine

Цього року конкурс матиме вдвічі більший перелік компетентностей для оцінки учасників

В областях розпочався відбірковий тур WorldSkills Ukraine

У 25 регіонах України з жовтня до листопада проходитимуть відбіркові змагання Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності WorldSkills Ukraine.

За інформацією Міністерства освіти, WorldSkills Ukraine матиме вдвічі більший перелік компетентностей для оцінки учасників.

За словами заступника міністра освіти і науки Петра Коржевського, вперше на організацію Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності виділені реальні кошти – півмільйона гривень.

«У такий спосіб ми хочемо досягти двох цілей. По-перше, завдяки більшій кількості конкурсних професій якомога більше молодих фахівців з професійною освітою зможуть долучитися до ініціативи. По-друге, крім фінансової підтримки роботодавців, залучення додаткових коштів дозволить підтримати формат конкурсу на сучасному рівні. Зараз на місцях розпочинаються відбіркові змагання і ми вдячні усім закладам, учням та їхнім наставникам, які вирішать поборотися за участь у фіналі найближчий місяць», – зазначив Коржевський.

Далі у фіналі, який відбудеться у квітні-травні 2020 року, учасників за усіма компетентностями об'єднають на одній платформі, де вони змагатимуться з переможцями з інших регіонів. Оцінювати їхні вміння будуть експерти кожної окремої галузі. Традиційно, до складу журі також увійдуть представники бізнесу і масштабних підприємств.

Конкурс WorldSkills Ukraine проводиться в Україні вже чотири роки поспіль.

Освіта.ua
24.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів