В закладах профосвіти створюватимуть центри кар’єри

МОН розроблений проект наказу Типового положення про центр кар’єри закладу профосвіти

В закладах профосвіти створюватимуть центри кар’єри

Міністерством освіти і науки розроблений проект наказу Типового положення про центр кар’єри закладу професійної (професійно-технічної) освіти. Документ оприлюднений для громадського обговорення.

Положення визначає порядок утворення, основні завдання, функції, права та засади фінансування центру кар’єри закладу професійної освіти.

Планується, що діяльність центрів кар'єри сприятиме популяризації професійної освіти та працевлаштуванню випускників.

Також у Міністерстві освіти очікують, що унормування діяльності центрів кар’єри матиме позитивний вплив на розвиток та модернізацію професійної освіти в регіонах, її орієнтацію на потреби та запити здобувачів освіти, роботодавців, суспільства.

Зауваження та пропозиції до проекту положення можна направляти до 17 листопада 2019 року за адресою: gorbatiuk@mon.gov.ua.

проект документа

Освіта.ua
21.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владимир Загоруйко
Коли котику немає що робити, то він яйця лиже.
мастер производственого обучения
Когда вы что то толковое предложите, профтех и так всем что вы перечислили в проекте занимается и без центра карьеры. Опять для галочки себе?
Михайло
А хто платитиме зарплату керівнику центра???? ВВОДЬТЕ ШТАТНУ ОДИНИЦЮ "КЕРІВНИК ЦЕНТРУ". АТО РОБОТА ПАДЕ НА ПРОСТИХ ПЕДАГОГІВ ...
Кваліфікований робітник
Заводи та фабрики стоять або вже давно закрились. Кваліфіковані робітники підприємств по пів року не отримують зарплатню, працюють один день на тиждень. Дешевше закупати все за кордоном. Працюють тільки приватні підприємства торгівлі. В навчальних закладах матеріальна база морально та фізично застаріла і не поновлювалась більше 30 років. Яка тут кар’єра. Дуже смішно.
Кузьміч
Бред сивой кобылы. Что только не придумают, чтобы загрузить учителя и отвлечь его от мыслей, что он нищий. Козлы, дайте в ПТУ нормальную материальную базу, если хотите учить рабочей профессии!