Заклади ПТО отримають рекомендації з забезпечення якості

Рекомендації закладам професійної освіти будуть розроблені до кінця 2019 року

Заклади ПТО отримають рекомендації з забезпечення якості

У Державній службі якості освіти відбулось засідання робочої групи з розроблення проекту рекомендацій закладам професійної освіти щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

До робочої групи включено представників Державної служби якості освіти, МОН, закладів професійної освіти та наукових установ.

За інформацією Держслужби, група розпочала роботу з розроблення проекту правил, критеріїв та індикаторів, що допоможуть керівникам та педагогічним колективам здійснювати самооцінювання та розбудовувати внутрішню систему забезпечення якості освіти.

Планується, що проект рекомендацій закладам професійної освіти буде розроблений до кінця 2019 року.

Освіта.ua
18.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь  Шминдрук
Повний перелік прізвищ членів робочої групи - у студію! І обов’язково вказати, на якій посаді останні 20 років працювали. Чи це бригада під кодовою назвою "підпільник Кіндрат"?
Учитель
Чергові соросівські підстилки продовжують політику знищення української освіти і науки. Добра від нинішньої влади не чекаю. Під нинішньою владою маю на увазі не клоуна Зелю, який нічого не вирішує, а його господаря - олігарха Коломойського. Є мами Лесі Українки - Олени Пчілки чудовий твір, називається "Наша справа з жидами". Написаний бозна коли, а наче про сучасну Україну. Нічого не змінюється.
Торба
Для Учитель: Хто його друкує, цього недовчителя. Ця платівка - примітив. Зміни на щось краще пітербот. Зарядив програму і ліпить один допис у всі дірки, недолуге.
Правдоруб
торба, ти дурко.
Коментувати
45215
30 років пишуть методичні рекомендації. Розженіть накінець цих писак, а на зекономлені кошти купіть молотки, зубила, рубанки для учнів ПТУ.
Ігор
Наші учні птнз повинні бути почутті державою, це діти руками яких будується держава, майбутні кваліфікованні робітники робітники яких вже не вистачає. Забезпечте спочатку матеріально технічну базу...
Tet-a-tet
У цій державній групі є хоча б один майстер виробничого навчання ПТУ чи якийсь толковий директор, бо пишуть одне, а насправді позбирають чиновників-методистів, які дивляться в рот своїм керівникам. Хотів би я бачити, як лікарям розробляють рекомендації інженери-будівельники. Рекомендації ДСЯО нехай розробляє для МОНУ та Уряду, а закладам профосвіти потрібне повне фінансування, або повна приватизація, на що вистачить дужу у влади?
fhgyhuj
А матеріальну базу поліпшувати не планують?