У 2020 році на практичні центри витратять 100 млн

У проект бюджету закладено 100 млн на навчально-практичні центри у закладах профосвіти

У 2020 році на практичні центри витратять 100 млн

На наступний рік Кабінет Міністрів заклав у проект бюджету 100 млн грн на навчально-практичні центри у закладах професійної освіти. У Міністерстві освіти зазначають, що ця сума вдвічі більше, ніж минулоріч, і до другого читання бюджету ця сума може зрости.

За совами міністра освіти Ганни Новосад, оновлення освітнього простору закладів професійної освіти є невід’ємною складовою реформи цієї освітньої ланки.

«Насправді, я переконана, що саме у сфері професійної освіти ми маємо найбільший потенціал для зростання. Наше завдання – зробити все можливе, аби цей процес відбувався швидше», – повідомила Новосад.

Міністр також підкреслила, що оновлення простору має відбуватись разом із оновленням змісту та навчанням майстрів – лише так це буде комплексний процес змін.

Освіта.ua
08.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Ну все, пропали 100 мільйонів. Буде з навчально-практичними центрами те саме, що зі стіною Яценюка. Тобто ні стіни, ні грошей.
Викладач
Для Учитель: Та ні, центри будуть. Але щоб створити один, потрібно до якогось ПТУ приєднати (що означає через рік закрити) ще кілька сусідніх. І не важливо, що відстань між ними 30-40 км, головне - оптимізація! І чи діти іхатимуть далеко, щоб отримати професію водія, наприклад, або столяра, чи після закінчення 9 чи 11 класу поїдуть до Польщі на заробітки? Уже сьогодні частина випускників школи не хоче здобувати спеціальність. Дефіцит кваліфікованих робітників з такими "реформами" профтехосвіти тільки зростатиме!
Коментувати