Триває реєстрація на ЗНО-2017

17 березня завершується реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року

Триває реєстрація на ЗНО-2017

У п'ятницю 17 березня завершується реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року.

Цього року випускники шкіл минулих років зможуть зареєструватись для участі у тестуванні самостійно, а для випускників поточного року пункти реєстрації будуть створені за місцем їх навчання.

Випускники шкіл 2017 року під час реєстрації мають вказати назви навчальних предметів, із яких їм буде зараховано результати ЗНО як оцінки за державну підсумкову атестацію.

У 2017 році зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитись з:

Першим обов'язковим екзаменаційним предметом для усіх випускників 2017 року є українська мова.

Другим обов’язковим для складання предметом учасник може обрати або математику, або історію України.

Третій – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування 2017 року: математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія.

Разом з тим, для зарахування оцінок державної підсумкової атестації можна обрати й математику, й історію України та пройти ЗНО з цих предметів.

Вибір предметів залежить від самого учасника та його планів щодо подальшого навчання.

Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів, який випускники поточного року подають до закладу, в якому навчаються, а випускники минулих років та учні професійно-технічних, вищих навчальних закладів надсилають на адресу регіонального центру, вказану в контрольно-інформаційному листі.

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані випускникам поточного року до закладу, в якому вони навчаються. Випускникам минулих років та учням професійно-технічних, вищих навчальних закладів – за адресою, вказаною під час реєстрації.

Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 31 березня.

Учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження та не зможуть зареєструватись в основний період, можуть з 3 до 20 травня 2017 року зареєструватися для участі в додатковій сесії.

Для випускників минулих років, учнів професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які проживають на неконтрольованих територіях та не мають можливості надіслати пакет документів поштою, порядком реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні передбачено подання документів електронною поштою.

Щоб бути зареєстрованим для участі в ЗНО, випускники поточного року, які проживають на неконтрольованих територіях, мають обрати загальноосвітній навчальний заклад, де бажають здобути повну загальну середню освіту на території, що контролюється українською владою.

реєстрація випускників 2017 року

Реєстрація випускників минулих років

Освіта.ua
06.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
алла
доброго дня! мій син -інвалід по зору. зір нижче 0.1. займається на індивідуальній програмі.в Переліку-звільнений від зно.ЛКК видало довідку про звілбнення від ДПА. про звільнення від ЗНО не хочуть надати таку довідку. сину 1 липня 18. буде перекомісія. яку довідку треба надати в школу. щоб здавав в вуз екзамен а не зно.дякую за відповідь! вже скоро закінчиться реєстрація. а нас всі футболять. ніхто нічого не зна. роз.ясніть детально. що робити
AnonimShakespeare
Добрий день, я теж хочу здати лише одну математику, але як реєструватися лише на одну математику ?
Давид
Якою пастою писати заявку на реєстраційній карті та на паспорті " згідно з оригіналом". Чи різниці немає?
Наталка Ісько
Доброго дня! Я здавала у 2016 році ЗНО і результатами задоволена,але щоб вступити цього року у вуз який я хочу мені потрібна фізика. Можу я реєструватися тільки на одну фізику,чи потрібно заново здавати всі обовязкові предмети + фізика
Ганна
Для Наталка Ісько: Добрий день! Результати минулого року недійсні. Отже, Вам потрібно скласти ЗНО з предметів, сертифікати за якими потрібні для вступу на вибрану спеціалість
Александр Прилипский
Наталко, цього року дійсні сертифікати як 2016, так і 2017 року, тому ви можете здавати лише фізику) Я ось наприклад буду здавати лише математику, адже резуультати інших зно мене цілком влаштовують.
Коментувати
Лилия
1. У меня российский аттестат, мне нужен для регистрации перевод аттестата у нотариуса заверенный, и копия этого перевода заверенная нотариусом , где мне еще затем нужно расписаться и поставить дату ? 2. На всех копиях документы нужно писать именно мне "Согласно с оригиналом" и ставить дату и подпись ? 3. Кроме тех 2 фото, которые клеятся на регистрационную карточку, нужны ли еще фото ?