Osvita.ua ЗНО Підготовка до ЗНО ЗНО з російської мови: особливості тесту 2017 року
ЗНО з російської мови: особливості тесту 2017 року

Особливості тесту ЗНО 2017 року з російської мови та матеріали для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання, відповіді та зразки тестів минулих років

ЗНО з російської мови: особливості тесту 2017 року

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови у 2017 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності («логічні пари») і завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Загальна кількість завдань тесту з російської мови – 51, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з російської мови.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 88.

ФОРМИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ

Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи та чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 44 завдання цієї форми (№1-36, №43-50), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення відповідності. Завдання складається з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання встановив відповідність і зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

Тест містить 6 завдань цієї форми (№37-42), що будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів за будь - яку «логічну пару», якщо зроблено більше однієї позначки в рядку; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності («логічної пари»), або відповіді на завдання не надано.

Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (№51). Завдання складається з основи та передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного аргументативного висловлення на дискусійну тему в бланку відповідей Б.

Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю оцінюється від 0 до 20 балів за критеріями змісту та мовного оформлення:

  • Теза: 0, 1 або 2 бали.
  • Аргументи: 0, 1 або 2 бали.
  • 3а. Приклад із літератури чи інших видів мистецтва: 0, 1 або 2 бали.
  • 3б. Приклад, що є історичним фактом або випадком із життя: 0, 1 або 2 бали.
  • Логічність, послідовність: 0, 1 або 2 бали.
  • Висновок: 0, 1 або 2 бали.
  • 6а. Орфографія та пунктуація: 0, 1, 2, 3 або 4 бали.
  • 6б. Лексика, граматика та стилістика: 0, 1, 2, 3 або 4 бали.

Важливо! Роботу, що не відповідає темі власного висловлення, буде оцінено в 0 балів. Роботу обсягом до 100 слів буде оцінено в 0 балів.

Радимо учасникам тестування з російської мови ознайомитися з наступними матеріалами:

Освіта.ua
20.03.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Реєстрація на ЗНО-2018 розпочнеться 6 лютого Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 22 травня проведенням тесту з математики
МОН відмовилось від ЗНО з російської мови Міносвіти визначило перелік навчальних предметів, із яких у 2018 році буде проведено ЗНО
Випускники коледжів та училищ складатимуть ЗНО В УЦОЯО повідомили, що це надасть можливість порівняти рівень підготовки випускників
В Україні провели перше ЗНО для у магістратуру Участь в іспиті взяли 16 тисяч вступників, що становить 95 % від загальної кількості зареєстрованих
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
антон
А ничего что у них в ответах 3 ошибки есть в 15 23 и 30? И это минимум.
Я
Для антон: правильно не " враждебный", а " вражеский" полк. Это я о 15 задании
Илья
Для антон: Нету никаких ошибок, учи русский
Коментувати
АНдрей
У меня 47 без сочинения. Это где-то в пределе 165 баллов без сочинения. Кто-то знает как проверит самому сочинение (желательнов интернете). Кстати в 23 вопросе два правильных ответа: поляк-полька и черкес-черкеска. Это точно, смотрел в словаре. И как они интересно будут считать? Идиоты!!!
ж
ПОДСЧЕТ БАЛЛОВ ПО ТАБЛИЦЕ, ИЛИ НА что-то умножать надо?
ж
а где можно взять ответы?
БочкаПива
Никогда бы не подумала, что " полька" проавильный ответ. Думала, черкеска, да и большинство абитуриентов ответили так. А тут да.. вообще, я думала, я наберу больше баллов, чем оказалось. " Ух я потом и нажрууусь"..
Вакуумный
Я журналист
Вакуумный
А кого тут больше, филологов или журналистов?
Юлия
Ни пуха, ни пера нам! Завтра напишите, на сколько баллов примерно сдали без сочинения))
BBQ
Если кто знает какие темы по-русскому (творческая), бросте ссылку или напишите, хотя бы примеры. Очень нужно. Не знаю к чему готовится к миру или к войне. Спасибо!
Саша
ЗНО з Російської мови http://letitbit.net/download/79040.7a4d6429592632f022ea19a6bead/ROS_2013.zip.html
Євгенія
так, скажіть, будь ласка, чому на жодному з сайтів підготовки на ЗНО (які подані вище) немає тестів з російської мови?
Кармен
В Сборнике заданий есть ошибки в ответах.
Анна
Скажіть, будь ласка, на які спеціальності потрібна російська мова як третій тест? Чи київські вузи приймають абітурієнтів на філологію чи на інше з сертифікатом про проходження російської мови?
ВАЛЕНТИНА
Мой сын выбрал тесты по русскому языку.Почему не подготовлены образцы заданий по предмету, примеры?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!