Osvita.ua ЗНО Підготовка до ЗНО ЗНО з російської мови: особливості тесту 2017 року
ЗНО з російської мови: особливості тесту 2017 року

Особливості тесту ЗНО 2017 року з російської мови та матеріали для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання, відповіді та зразки тестів минулих років

ЗНО з російської мови: особливості тесту 2017 року

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови у 2017 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності («логічні пари») і завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Загальна кількість завдань тесту з російської мови – 51, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з російської мови.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 88.

ФОРМИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ

Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи та чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 44 завдання цієї форми (№1-36, №43-50), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення відповідності. Завдання складається з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання встановив відповідність і зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

Тест містить 6 завдань цієї форми (№37-42), що будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів за будь - яку «логічну пару», якщо зроблено більше однієї позначки в рядку; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності («логічної пари»), або відповіді на завдання не надано.

Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (№51). Завдання складається з основи та передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного аргументативного висловлення на дискусійну тему в бланку відповідей Б.

Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю оцінюється від 0 до 20 балів за критеріями змісту та мовного оформлення:

  • Теза: 0, 1 або 2 бали.
  • Аргументи: 0, 1 або 2 бали.
  • 3а. Приклад із літератури чи інших видів мистецтва: 0, 1 або 2 бали.
  • 3б. Приклад, що є історичним фактом або випадком із життя: 0, 1 або 2 бали.
  • Логічність, послідовність: 0, 1 або 2 бали.
  • Висновок: 0, 1 або 2 бали.
  • 6а. Орфографія та пунктуація: 0, 1, 2, 3 або 4 бали.
  • 6б. Лексика, граматика та стилістика: 0, 1, 2, 3 або 4 бали.

Важливо! Роботу, що не відповідає темі власного висловлення, буде оцінено в 0 балів. Роботу обсягом до 100 слів буде оцінено в 0 балів.

Радимо учасникам тестування з російської мови ознайомитися з наступними матеріалами:

Освіта.ua
20.03.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Напередодні ЗНО з англійської мови 29 травня основна сесія ЗНО продовжиться проведенням тестування з англійської мови
Опубліковані відповіді на тести ЗНО з іноземних мов Опубліковані правильні відповіді на завдання тестів з німецької, французької та іспанської мов
Опубліковані відповіді на тест ЗНО з української мови Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури, що був проведений 23 травня
Правильні відповіді на ЗНО з української мови оголосять 24 травня Учасники тестування зможуть визначити власний тестовий бал за виконання завдань тесту
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
антон
А ничего что у них в ответах 3 ошибки есть в 15 23 и 30? И это минимум.
Я
Для антон: правильно не " враждебный", а " вражеский" полк. Это я о 15 задании
Илья
Для антон: Нету никаких ошибок, учи русский
Коментувати
АНдрей
У меня 47 без сочинения. Это где-то в пределе 165 баллов без сочинения. Кто-то знает как проверит самому сочинение (желательнов интернете). Кстати в 23 вопросе два правильных ответа: поляк-полька и черкес-черкеска. Это точно, смотрел в словаре. И как они интересно будут считать? Идиоты!!!
ж
ПОДСЧЕТ БАЛЛОВ ПО ТАБЛИЦЕ, ИЛИ НА что-то умножать надо?
ж
а где можно взять ответы?
БочкаПива
Никогда бы не подумала, что " полька" проавильный ответ. Думала, черкеска, да и большинство абитуриентов ответили так. А тут да.. вообще, я думала, я наберу больше баллов, чем оказалось. " Ух я потом и нажрууусь"..
Вакуумный
Я журналист
Вакуумный
А кого тут больше, филологов или журналистов?
Юлия
Ни пуха, ни пера нам! Завтра напишите, на сколько баллов примерно сдали без сочинения))
BBQ
Если кто знает какие темы по-русскому (творческая), бросте ссылку или напишите, хотя бы примеры. Очень нужно. Не знаю к чему готовится к миру или к войне. Спасибо!
Саша
ЗНО з Російської мови http://letitbit.net/download/79040.7a4d6429592632f022ea19a6bead/ROS_2013.zip.html
Євгенія
так, скажіть, будь ласка, чому на жодному з сайтів підготовки на ЗНО (які подані вище) немає тестів з російської мови?
Кармен
В Сборнике заданий есть ошибки в ответах.
Анна
Скажіть, будь ласка, на які спеціальності потрібна російська мова як третій тест? Чи київські вузи приймають абітурієнтів на філологію чи на інше з сертифікатом про проходження російської мови?
ВАЛЕНТИНА
Мой сын выбрал тесты по русскому языку.Почему не подготовлены образцы заданий по предмету, примеры?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!