Osvita.ua ЗНО Підготовка до ЗНО ЗНО з російської мови: особливості тесту 2016 року
ЗНО з російської мови: особливості тесту 2016 року

Особливості тесту ЗНО 2016 року з російської мови та матеріали для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання, відповіді та зразки тестів минулих років

ЗНО з російської мови: особливості тесту 2016 року

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови у 2016 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності та завдання з розгорнутою відповіддю.

Загальна кількість завдань тесту – 51, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді - до кожного завдання вам буде запропоновано чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання буде вважатися виконаним, якщо абітурієнт вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 44 завдання цієї форми (від № 1 до № 36 та від № 43 до № 50), кожне з яких буде оцінено у 0 або 1 тестовий бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів - якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності - до кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб правильно виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити логічні пари). Завдання буде вважатися виконаним, якщо абітурієнт правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

Тест містить 6 завдань цієї форми (від № 37 до № 42), кожне з яких буде оцінено в 0, 1, 2, 3 або 4 тестових бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

Завдання з розгорнутою відповіддю (№ 51) передбачає створення власного аргументативного висловлення на дискусійну тему (бланк відповідей Б).

Тест містить одне завдання цієї форми, виконання якого буде оцінено від 0 до 20 тестових балів за критеріями змісту та мовного оформлення:

  • 1. Теза: 0, 1, або 2 тестових бали;
  • 2. Аргументи: 0, 1, або 2 тестових бали;
  • 3а. Приклад із літератури чи інших видів мистецтва: 0, 1, або 2 тестових бали;
  • 3б. Приклад, що є історичним фактом або випадком із життя: 0, 1, або 2 тестових бали;
  • 4. Логічність, послідовність: 0, 1, або 2 тестових бали;
  • 5. Висновок: 0, 1, або 2 тестових бали;
  • 6а. Орфографія та пунктуація: 0, 1, 2, 3 або 4 тестових бали;
  • 6б. Лексика, граматика та стилістика: 0, 1, 2, 3 або 4 тестових бали.

Роботу, що не відповідає темі власного висловлення, буде оцінено в 0 балів. Роботу обсягом до 100 слів буде оцінено в 0 балів.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту ЗНО з російської мови, – 88.

Радимо учасникам тестування з російської мови ознайомитися з наступними матеріалами:

Освіта.ua
18.04.2016


Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Визначено результати ЗНО з української мови і літератури Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з української мови і літератури
Результати ЗНО з трьох предметів оголосять у четвер При оголошенні результатів будуть оприлюднені таблиці від 100 до 200 балів та від 1 до 12 балів
Поріг тесту ЗНО з української мови склав 23 тестових бали Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту ЗНО з української мови і літератури
Поріг трьох тестів ЗНО визначать 25 травня 25 травня відбудеться засідання експертної комісії, яка визначить поріг для трьох тестів ЗНО
Коментарі
Аватар
Введіть ваше ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Введіть код:
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
антон
А ничего что у них в ответах 3 ошибки есть в 15 23 и 30? И это минимум.
Я
Для антон: правильно не " враждебный", а " вражеский" полк. Это я о 15 задании
Илья
Для антон: Нету никаких ошибок, учи русский
АНдрей
У меня 47 без сочинения. Это где-то в пределе 165 баллов без сочинения. Кто-то знает как проверит самому сочинение (желательнов интернете). Кстати в 23 вопросе два правильных ответа: поляк-полька и черкес-черкеска. Это точно, смотрел в словаре. И как они интересно будут считать? Идиоты!!!
ж
ПОДСЧЕТ БАЛЛОВ ПО ТАБЛИЦЕ, ИЛИ НА что-то умножать надо?
ж
а где можно взять ответы?
БочкаПива
Никогда бы не подумала, что " полька" проавильный ответ. Думала, черкеска, да и большинство абитуриентов ответили так. А тут да.. вообще, я думала, я наберу больше баллов, чем оказалось. " Ух я потом и нажрууусь"..
Вакуумный
Я журналист
Вакуумный
А кого тут больше, филологов или журналистов?
Юлия
Ни пуха, ни пера нам! Завтра напишите, на сколько баллов примерно сдали без сочинения))
BBQ
Если кто знает какие темы по-русскому (творческая), бросте ссылку или напишите, хотя бы примеры. Очень нужно. Не знаю к чему готовится к миру или к войне. Спасибо!
Саша
ЗНО з Російської мови http://letitbit.net/download/79040.7a4d6429592632f022ea19a6bead/ROS_2013.zip.html
Євгенія
так, скажіть, будь ласка, чому на жодному з сайтів підготовки на ЗНО (які подані вище) немає тестів з російської мови?
Кармен
В Сборнике заданий есть ошибки в ответах.
Анна
Скажіть, будь ласка, на які спеціальності потрібна російська мова як третій тест? Чи київські вузи приймають абітурієнтів на філологію чи на інше з сертифікатом про проходження російської мови?
ВАЛЕНТИНА
Мой сын выбрал тесты по русскому языку.Почему не подготовлены образцы заданий по предмету, примеры?

Щоб отримувати першим
всі новини від «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть
«Подобається»

Дякую,
не показуйте це мені!