Нові запрошення на ЗНО будуть доступні з 30 травня

Абітурієнти, які склали тест ЗНО з української мови і літератури, отримають запрошення-перепуски

Нові запрошення на ЗНО будуть доступні з 30 травня

Абітурієнти, які склали тест ЗНО з української мови і літератури, отримають запрошення-перепуски для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні до 30 травня на своїх інформаційних сторінках. Про це під час проведення прес-конференції повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

У свою чергу, учасники, які не склали тест з української мови і літератури, до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з інших навчальних предметів не допускаються. За словами директора УЦОЯО, такі особи не отримають запрошень на наступні тестування, навіть якщо були раніше зареєстровані.

В УЦОЯО радять учасникам ЗНО заздалегідь роздрукувати запрошення-перепустку, а також ознайомитися з адресами пунктів проведення тестування та схемами проїзду до них.

Як відомо, 26 червня оголошені результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, математики та історії України.

Тестування з інших предметів відбудуться у період з 3 до 17 червня. За цей час абітурієнти матимуть можливість скласти тести ЗНО з російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, біології, фізики, географії та хімії. Додаткову сесію ЗНО буде проведено з 14 червня по 4 липня.

Освіта.ua
26.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Кто может сказать, для чего собственно нужны электронные копии бланков?
Ганна
Для Роман: Я тоже заказала, но не знаю, что с ними делать)))
Anna
Это чтобы понять где у тебя ошибка и нужно ли апеллировать. Возможно ты думал что у тебя все замечательно, но на самом деле это не так))
Коментувати
MarcusAurelius
Хоть щось до ладу міносвіти може зробити? Якщо не встигаєте обробити дані і підготувати оновлення сторінок, то розмістіть повідомлення з вибаченнями хоча би.
Наталя
Суцільна брехня, всюди... Потім буде проблема, що сервер завис або ще щось.
ТАРАС
Мені копії прийшли десь біля 15-ї години,,,,,,,,,,,,,,,,
Ганна
Для ТАРАС: Що ти будеш роботи з тими копіями?
Коментувати
Ганна
Вже добігає кінця цей день, а запрошень досі немає.
ТАРАС
Терпіння!!! Нехай повідкривають апелянти свої результати, щоб встигнути побігти на пошту. А вже потім Центр нажме кнопку із запрошеннями. Бо нам ще не горить.
)))
Для ТАРАС: А кому вже прийшли електронні копії робіт))) Відгукніться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
Anna
Сьогодні не 30 травня??????????????????????Хоч щось можна зробити вчасно?
Валерия
мне до сих пор не пришло приглашение,какой минимальный балл должен быть с укр.мовы,чтобы пришло приглашение?
Марк Гоголь
Для Валерия: вы уже давно должны были посмотреть свои результаты. Если вы сдали, то не переживайте. Никто еще не получил свои приглашения. Ждем.
Коментувати
Лера
Ребята без паники . Если сдали укр мову будет приглашение . Тем более еще не вечер) Вы же знаете как у нас в стране все делается)
Наталя
Робочий день 30 травня добігає кінця. Запрошень нема.
наталя
У мене досі немає запрошень. Порадьте що робити?
ТАРАС
Для наталя: Чекати, Наталю, чекати. І не заглядати більше 10 разів, бо я вже, мабуть, вибрав ліміт. Повідом тут, коли будуть.
Коментувати
За справедливость
Мало того, что система подсчёта баллов по ЗНО в 2016 году скосила многих медалистов, так они и организационные вопросы по поводу ЗАПРОШЕНЬ решают отвратительно. Уже вторая половина дня 30 травня, ну и где обещанные Карандием ДО 30 травня запрошення? Разницу чувствуете, вы работнички, ДО и ПОСЛЕ 30 числа? Беспредел в УЦОЯО, система на низшем уровне!!!! Ганьба!!!!
Дмитрий
Для За справедливость: Вообще то говорили что "З" 30 травня а не "ДО" - то журналисты перекрутили.
Євген
>Запрошення-перепустка для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з інших навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках 30 травня 2016 року (ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА УЧАСНИКА ЗНО-2016) Очевидно, завалені апеляціями, а без їх розгляду запрошення не будуть розміщені
Anna
в том что слетели медалисты не уцояо виновато, а учителя что на халяву этим детям оценки ставили ибо таблица перевода баллов зно в дпа очень мягкая. Я имея в семестре 10 по укр мове написала дпа на 12 и это было вовсе не трудно, мои одноклассники получили 10 набрав 180 балов, так что ищите проблему в самих *медалистах*.
Коментувати
Хлопець
Сьогодні 30 травня, а запрошень з географії досі немає, коли вони будуть?
марта
Сегодня 30 мая, но приглашения на английский до сих пор нет. Почему ? Украинский язык сдала .
ТАРАС
Ну і де запрошення? Сьогодні останній день апеляції, а дані, замовлені 27-го, ще не відкриваються.
)))
Для ТАРАС: боюсь, що всі в прольоті, хто хотів побачити свою роботу в 5 денний термін. Невже не можна продовжити термін подачи апел.заяви?
Коментувати
007
Исправьте месяц Як відомо, 26 червня оголошені результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, математики та історії України.