Визначено результати ЗНО з історії України

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати ЗНО з історії України

Тестування з історії України відбулося 13 травня. Для участі у тестуванні було зареєстровано понад 193 тисячі осіб.

Сертифікаційна робота містила 60 завдань, на виконання яких було відведено 150 хвилин. Максимальна кількість балів, яку міг отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з історії України, – 94.

Пороговий бал склав/не склав тесту з історії України встановлений експертною комісією на рівні 25 тестових балів.

Усі учасники тестування, результат яких склав 24 бала включно або нижче, вважаються такими, хто не склав тест, і відповідно не матимуть результатів ЗНО з історії України та не зможуть подавати сертифікат з цього предмета до вишів під час вступної кампанії.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного предмета.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з історії України будуть враховані як державна підсумкова атестація, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

У випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Таблиця переведення тестових балів з історії України у 200-бальну шкалу 2016 року:


 

Таблиця переведення тестових балів з історії України у шкалу 1-12 балів:Для отримання інформації про вступну кампанію 2016 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2016 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
26.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
є петиція щодо скасування порогу склав не склав та одинакової кількості завдань з предметів https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ministerstvo_osviti_Ukrayini_Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti_skasuvannyavirivnyuvanya_porogu_odinakova_kil/?cyukQkb
ВИПУСКНИК
ЛЮДИ ХТО ОТРИМАВ електронні копії бланків ЗНО Відгукніться і поділіться як ви це зробили дуже треба, адже скоріш за все буду подавати апеляцію
Випускник 2016
Для ВИПУСКНИК: Не чекай, коли прийде електронна копія, бо буде пізно, я подавав без копій
Коментувати
Jacky
Дай бог здоров’я людям,які складали тести цього року,сказати,що ці тести спрямовані на оцінення знання лише історії язик не повертається,таке враження,що система освіти спрямована на те,щоб якомога менше людей могло поступити на бюджет,інакше не пояснити деякі з завдань,можливо за 20 років щось і зміниться в цій країні,але як бачимо зараз чим далі тим гірше,тут допоможе лише повне руйнування залишків радянських часі та формуваання діаметрально протилежної,нової вітчизняної системи освіти
Світлана
Я правильно зрозуміла. що результати апеляції можуть не лише збільшити, але й зменшити кількість балів
М
Для Світлана: Звичайно,можуть зменшити,тому все зважте.
Nataly Nasa
Це зроблено саме для того, щоб не сміли подавати "прошений". Якщо б не це - багато було б незадоволено і зверталося по перевірку. А так усі "дрижать та бояться, бо знають, що зазвичай апеляція майже 100 відсотково знижує строптивим учасникам бали ще більше, щоб іншим неповадно було морочити їм голову своїми дрібницями."
Коментувати
Олег
ну і гади. за якими правилами переводяться тестові бали в рейтингові оцінки? самі собі правила? дайте тоді інформацію про % (кількісну) здачу по кожному тестовому балу. чому кроки хаотичні? то 2.. 1,.. 0,5, зноу 1, потім 0,5 ... 1 і т.д. навіть порівнюючи з минулим роком, де був такий же прохідний поріг, не співпадають результати. минулого року допускалась 1 помилка на результат 200. цього року це 199. зате за 2 помилки 198,5 (лише 1,5 бала "зняли"). і так дальше можна дивитись. РОЗРОБНИКИ!!!!!!!!!!! Кого тягнете?
Anna
Для Олег: баллы всех абитуриентов были переведены по одной и той же таблице, зно прошлых лет не действует, таким образом какой бы шаг в таблице не сделали 2.1 или 0.5 бала ваши шансы на попадание в универ не изменятся. Если в прошлом году проходжной туда куда вы хотите был 180, то это не значит что он будет таким же и в этом году. Всех оценивают по одной и той же таблице!!!!
Коментувати
Оксана Котлярова
Якщо виявили, що в картці результатів ЗНО з історії України бали невідповідають кількості правильних. відповідей. Приклад: завдання 27,правильна відповідь ГАБВ,відповідь учасника АВБГ,кількість балів стоїть 0,повинно 1. І таке по двох завбали.х. Подавати апеляцію? Все-таки чотири бали.
Сергей
Для Оксана Котлярова: Це завдання на послідовність. Максимум балонів за нього - 3. Це якщо всі 4 букви спів ради. Якщо правильно 1 і 4 - то 2 бали, а якщо або 1, або 4, то 1 бал. У вас спів-автор всередині. За це дається 0 балів.
Тарас
Для Оксана Котлярова: З чого це за завдання 27 4(!!!!!) бали. Подивися характеристику роботи - це завдання на послідовність. Воно оцінюється в 3 бали. Якщо вказано або першу, або останню подію, то це 1 бпл, якщо вказано і першу, і останню - 2 бали. Усі події розташовано правильно - 3 бали. Невже так складно наперед розібратися з схемами оцінювання, а не сидіти після ЗНО й гадати подавати апеляцію чи ні? Хіба тобі місце в ВУЗІ, тупа курка??!!
Коментувати
Максим
цікаво,чи змінить щось ця"апеляційна заява",щодо некоректних питань,які були у тестах,а саме 25 та 22
Віктор
Для Максим: Усе було коректно, не подавайте апеляції, не приймуть.
Коментувати
Анастасія Шпак
у мене така проблема: я давала відповіді у бланках на усі завдання, а в картці результатів у мене в деяких завданнях написано, що не дано відповіді, чому так, хто знає??
Олена
Для Анастасія Шпак: Если уверены, что заполняли на бланке, подавайте апелляцию. Могло быть такое, что не считались пометки
Андрій
Дочекайтесь до електронної копії бланка
Коментувати
Svetlana Borisovich
Подскажите, пожалуйста. Если у ребёнка по истории ДПА- 8, а годовая в школе 5, какую итоговую могут поставить? У учителя была личная неприязнь (вплоть до оскорблений)к ученику, и на этом основании оценивала.
Віктор
Для Svetlana Borisovich: Підсумкових оцінок немає. В атестат поставлять і річну оцінку і за ЗНО-ДПА
Андрій
Ви можете скаргу на вчительку написати. 3 бали це досить велика різниця
Катерина
Що за маячня? Яку скаргу? Оцінка за рік і оцінка за ДПА - різні речі, окремі оцінки. А якщо в учня 10 за рік, а ДПА на 5 склав, на кого скаржитися?
Коментувати
Dmytro
А я вже зрадів, а тут не та таблиця. Не треба так робити( Таблиці гірші ніж в минулі роки.
Оксана
Быстренько исправили, оперативненько однако
Оксана
Что в результатах истории делают таблицы перевода тестовых балов математики? Так спешим скинуть, что скидываем не думая? Бардак
Svetlana Borisovich
Для Оксана: я так понимаю, вы в курсе нашей ситуации? 1.При сдаче зно существует момент, когда дети теряются и переживают. И пишут хуже. Репетитор в этой ситуации не поможет. 2. Как мама, и в начале, и в средине, и в конце ученого года, я наблюдала за школьной жизнью ребёнка. И знаю,что оценка выставлена на основании личной неприязни. Такое, к сожалению, встречается. 3. "Плюндрувати" не подходящее определение. Ни школу, ни учителя я не назвала. Просто описала ситуацию! А если говорить о репутации, я чётко убеждена, что учитель не должен унижать, оскорблять и сквернословить. Дети бывают разные, НО ни при какой ситуации учитель не может так опускаться , наслаждаясь своей безнаказанностью.
Svetlana Borisovich
Для Оксана: простите, не тому адрессовала..
абітурієнт
хто складав завдання для зно з історії ? чому були питання, які не вивчаються у шкільній програмі?
Коментувати