Визначено результати ЗНО з української мови і літератури

Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з української мови і літератури

Визначено результати ЗНО з української мови і літератури

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, що відбулося 5 травня 2016 року. 

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Сертифікаційна робота з української мови і літератури містила 58 завдань, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 104 тестових бали. 

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал склав/не склав тесту ЗНО з української мови та літератури встановлений експертною комісією на рівні 23 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури будуть враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

У разі необхідності ознайомлення зі своєю тестовою роботою учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати запит та отримати електронну або паперову копію виконаного тесту.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у 200-бальну шкалу:Таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у шкалу 1-12 балів:Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2016 року приєднуйтесь до
групи Абітурієнт 2016 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
26.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мария
Як можна дізнатися скільки помилок у твоєму творі? За яким критерієм вони рахували бали.Нам у школі казали,що 2 помилки у тесті -200балів
Андрій
Отримав електронну копію бланку. І що мені це дало? Просто відскановано мій твір. Але ж я його бачив. Мені було цікаво, де в ньому 7-11 орфографічних помилок і 8-10 стилістичних. Де отримати таку інформацію? Чому в творі не виправлено помилки?
руслана
здала зно з трьох предметіав.але основними є два :мова і історія.чи мають право показати в школі,без моєї згоди,результати з математики,яку вибрала додатково? на школу прийдуть результати трьох предметів чи двох?
Інна
Для Руслана: Школа отримає результати з тих предметів. які Ви обрали як ДПА. Якщо в школі не знають ваш логін і пін
Коментувати
Володимир Грещук
Яка вірогідність, що апеляційна комісія знизить бал за твір?
Інна
Люди, хто зміг отримати результати для закладів освіти? Другий день намагаюся, а результат один:"Одне або більше полів не заповнені або заповнені невірно!" Що це за ідиотизм, пробачте за негарне слово. Але такого ставлення до школи мені здається не було ще ні одного навчального року!!!
Школа Спеціалізована
Для Інна: Ми отримали вчора, дві відомості, спочатку з помилкою, потім вже виправлену. Інколи пише про неправильний пароль через перезавантаженість сервера, пробуйте, поки не пропустить.
директор
Для Інна: Ми також отримали все без проблем. Спочатку з помилкою ( з одиницями замість " не здав2) , а пізніше все правильно. Без жодних проблем.
Ніна
Для Інна: Отримали без проблем з першого разу, без помилок.
Коментувати
юхневич алла
Результат зно з української мови юхневич владислав павлович
ВИПУСКНИК
ЛЮДИ ХТО ОТРИМАВ електронні копії бланків ЗНО Відгукніться і поділіться як ви це зробили дуже треба, адже скоріш за все буду подавати апеляцію
Вера
Для ВИПУСКНИК: Мы на персональной странице нажали: заказать бланк еще 26 числа. Сначала она не отвечала, мы весь день перезагружает страницу. В итоге нам удалось. Но ответ не приходил. И тогда мы написали им жалобу по электронной почте через личный кабинет и утром все пришло.
Коментувати
учитель
оцінки в відомостях,які надійшли в школу, не відповідають оцінкам на особистих інфомаційних сторінках учнів та не сходяться з кількістю тестових балів,переведених в оцінку.Що це?
Анна
Для учитель: А вам вдалось завантажити відомість? Нам - ні.
Emvina
Відомості заблокували,бо вони не відповідають даним на особистих сторінках. Ще такого і не було.... Лікарчук може тільки радіти...
Коментувати
1111
мова взагалі не про те. система дебільна. якщо здав - на третій день максимум - результати винь да полож. Інакше - поле маніпуляцій.
марина
скажіть буль ласка здала чи ні Результат проходження Кількість тестових балів 38 тридцять вісім балів Результат за шкалою 100 – 200 балів 121.0 сто двадцять один бал Державна підсумкова атестація Кількість тестових балів 29 двадцять дев’ять балів Державна підсумкова атестація Результат за шкалою 1 – 12 балів 6 шість балів
Местный
9 балов по математике - это смешно. Наугад можно проставить и набрать 9 балов. Ото напоступают "умы".
Антон
Где можно увидеть результаты некоторых друзей по ЗНО, если я не сдавал его?
стефанія білецька
Для Антон:
Коментувати
Вадим
Отримав результат з української, коли почав перевіряти в зошиті і на бланку виявидося що не співпали 2 завдання, вибачте, як комп’ютер перевіряв що в мене можна сказати вкрали 2 бали. Помилкове вставивлення хрестика не туди - виключено
Татьяна
Для Вадим: У меня тоже так с одним вопросом.
Коментувати
БІДНА МАТУСЯ
ДЯКУЮ, вчителі, що перевіряли! ДЯКУЮ,Боже! ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Аня
Мені за твір поставили 15 балів ,але иій репетитор поставив 17 є зміст подавати апеляцію?
Аня Чумаченко
Для Аня: не варто)
Коментувати
Елизавета Олеговна
Скажите пожалуйста, как определить бал за сочинение?
Ольга
Для Елизавета Олеговна: Указано в кінці таблиці Картки учасника, що розміщена на інформаційній сторінці
Коментувати
Jacky
Чи можливо,що після подання апеляції,знизять бал власного висловлювання?
)))
Для Jacky: так
Коментувати
Маша
Как узнать количество баллов за власне высловлення?
Ірина
Не зрозуміла: у сина кількість тестових балів=49, а результат у сертифікаті 5 балів з 12-тибальної системи. А в таблиці переведення вище на сторінці 46-51 - це 9 балів за 12-тибальною шкалою. Поясніть мени, будь ласка, ці розбіжності!
Дарина
Для Ірина: 49 балів це в нього разом з літературою, а в ДПА (за 12-бал шкалою) рахують лише мову!
)))
Мова + власне висловлювання.
Коментувати
vita_nuova
Скажіть, це нормально, коли 103 зі 104 тестових бали, а твоя рейтингова оцінка вже не максимальна? У минулі роки і з 2-3 помилками можна було набрати 200 балів. Розумію, що шкала рейтингова, але де справедливість?
абіт15
Для vita_nuova: у минулому році тест був набагато складніший і часу на нього відводилось на 30 хвилин менше, ніж в цьому році. Тому така рейтингова таблиця. Все справедливо.
Коментувати