Вчителі-учасники сертифікації отримали результати ЗНО

У кабінетах учасників розміщено картки результатів і копії бланків відповідей

Вчителі-учасники сертифікації отримали результати ЗНО

Учасники сертифікації педпрацівників 2021 року можуть ознайомитися з результатами незалежного тестування вчителів початкової школи.

Їхні результати розміщено в кабінетах учасників сертифікації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. 

Педагоги, які брали участь у незалежному тестуванні фахових знань та умінь учителів початкової школи, можуть завантажити картки результатів та сканкопії своїх бланків відповідей. 

Тестування вважається пройденим і учасника допускають до участі в наступному етапі сертифікації, якщо він набрав не менше 60% від максимальної кількості тестових балів. Максимальна кількість балів, яку можна було набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, – 100.

Інформація про допущення чи недопущення педагога до участі в наступному етапі сертифікації так само розміщена в кабінеті учасника.

У разі сумнівів щодо правильності встановлення результату учасники можуть подати апеляційну заяву до апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти впродовж трьох календарних днів після оприлюднення результатів (до 17 березня включно). Форма заяви розміщена на сайті Українського центру. 

Заяву треба надіслати поштою на адресу: вул. Володимира Винниченка, 5, м. Київ, 04053 (з поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО») або електронною поштою у відсканованому вигляді на адресу: zno_info@testportal.gov.ua (з поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»).

Розгляд таких заяв відбуватиметься впродовж десяти календарних днів із дня отримання.

БІЛЬШЕ ПРО СЕРТИФІКАЦІЮ ВЧИТЕЛІВ

Освіта.ua
15.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів